Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 20:19:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отново на училище! 16- 22.09.2013  (Прочетена 18282 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 18, 2013, 20:16:28 »

привет
машка, пожелавам ти много сбъднати мечти  heart супер торта! ммм...
аз си прочетох днес книгата и се оглеждам за нова, голям релакс ми е .
еми и аз тая котка си я харесах многоооо! супер е с тия кремвирши  smile tease

Хубава вечер  heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 19, 2013, 11:40:26 »

Привет и от мен smile
Нямах време да ви изчета, но ви черпя със закуско-обяд:



При нас кипи трескава подготовка за малчо, нямам търпение да си набавим всичко за него, че списъка не намалява girl_impossible  В тази връзка, пускам линкче и тук: http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=31209.msg619872#new
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 19, 2013, 17:57:31 »

днеска е някакъв уникално тъп ден! Трима психари и три безумни ситуации в рамките на час.
Направо ми стига за цяла седмица напред girl_impossible
Стигнахме дотам да ни искат пари назаем милионери shok , само това не беше ми се случвало....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: септември 19, 2013, 18:09:09 »

Хихи, emmmmmy, сигурно нямат в брой хората, парите им са в банки или се въртят Wink.
Аз днес изтърсих поредната глупост в рейса, когато мина кондукторката /в Пловдив продават билети в рейса - 1лв. струва билетът/ Казах:"Имам само 50лв.", което си беше чиста истина, защото имах само още 5ст. Ама пътувах по обяд, когато е пиков час на пенсионерите и хората с карти. Погледнаха ме толкова сърдито, защото 50лв. са цяло богатство, а не "само" crazy
m0onlight, страхотни конци е пуснал кашкавалът, може пуловер да се изплете blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 19, 2013, 20:45:48 »

хубаво че беше сега една съученичка да ме разведри... Да ти призная, по -скоро не знаят къде се намират вече от стиснатост ....
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 20, 2013, 07:31:32 »

добро утро!

муунче, не остана... ние също се подготвяме за бебка  smile ти за коя дата беше  smile

трудно ми е да обясня на мъжа ми какво изпитвам, защото той е едно дете, а ние три и давам всичко за семейството си ... понякога му казвам, ами представи си че имаш още една майка ... но мъжете не са по същия начин чувствителни... Та така де, вълнувам се и не мога да повярвам че ще има бебче, че ще го държим живот и здраве в ръцете си ... странно ми е защ. ми е за първи път ; иначе с кеф разглеждам дрешки, покупки ... Уж сме готови с нещата за беба;

На лекции ни почнаха веднага, на упражненията ... как това и това трябва се знае, не може да не се знае... то нормално -защ. е такава специалността; само чакам да ми намалят часовете на работа, че иначе не мога да смогна.

Хубав ден  Good luck Coffe
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 20, 2013, 14:04:47 »

Дам, Езра, наистина почти не остана - малко повече от месец. И ние вече нямаме търпение danceg Днес бяхме на преглед, подробности ще пиша в моята тема, да не разводнявам седмичната smile Езра, кога е термина на сестра ти? А ти пак ще трябва да съчетаваш учене и работа, но стискай зъби - каузата си заслужава Good luck
Свекърва, хайде, плети го тоя пуловер, че не остана blum
« Последна редакция: септември 20, 2013, 14:07:50 от m0onlight » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 20, 2013, 15:26:20 »

погледнах в др тема и видях колко е голямо момчето  heart, браво, ние ще имаме манекенка - за сега е 2 и 400  tease иначе я чакаме за 13.10  smile пък времето ще покаже;
поръчала съм вече меденки в бебешка тематика, няма да има балони да не мирише на тях, ще има някакви надписи в розово  smile smile когато я посрещаме малката; тя все още няма име, до последно ще го мислят, но съм сигурна че ще бъде хубаво  heart
Ще ги съчетавам някак двете неща, няма как, че и ми се иска да имам безброй много часове да се насладя на бебка, а пък като знам пак ще съм заета с много контролни... ама ще чета и ще сменям памперси -като има желание, има и начин  smile smile помните ли като ви бях писала с малки букви за бебчо, толкова съм щастлива че се случи и това  heart heart Пък и ние с милото вече обмисляме тази стъпка ... живот и здраве, само да е всичко наред;
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: септември 20, 2013, 15:45:22 »

О,_Ezra_, чакайте малко да стане човек племенничката, пък тогава. Иначе няма да може майка ти да помага на двете ви. Хаха, чакай да се роди, да ти пореве, да видиш, че не е само хубаво  heart. Една моя колежка така забременя Wink. Дълго време правеха опити за дете, тя плака, тръшка се, че не става...голям мерак. Сестра и взе, че роди и Марианка /колежката/ взе да бие отбой "а, то много трудно, а то и в почивните дни реве по цяла нощ, олее колики, олеее зъби, не искам, рано ми е" и както не искаше, то пък се случи. Семействата на двете сестри живееха с майка им в една къща и беше доста шумно Wink, та баджанаците бягаха колективно. Иначе племенниче е най- хубаво, само му се радваш, пък то да реве при майка си.
Представям си какви красоти ще сътвориш Girl_hide heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 20, 2013, 16:37:08 »

права е свекс, и аз съм на това мнение. crazy
радвай се на свободата си, пък и то другото ще си дойде smile .
Аз хем искам, хем не- като чуя как някой става в 6 часа иииии  bad  , аз сутрин не съм човек просто, ако ме дигне някой в 6.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 20, 2013, 16:47:05 »

оо аз причини имам много за това да реша да го отложа- обичам и спа по много, крива и нервна съм ако се будя рано, не готвя редовно, уча и работя, изнервям се лесно от шум, обичам тишината и да правя каквото искам, страх ме е от раждането и т.н. НО ... имам и една голяма причина да го мислим заедно с мъжа ми-искам го и чувствам че му е времето, че е правилно, а аз на сърцето си вярвам  smile той също го иска, но от повечко време  smile Не съм се разбързала, когато тогава -но го споделих;
Иначе съм наясно, че ще имам доста трудни мигове, даже дни и седмици, но ви казах -вярвам в себе си...
Знам, чувала съм и съм достатъчно разумна да се сетя, че реват, разболяват се, отнемат много време, че всичко се променя, че лесно може да се откажеш като си помислиш тези неща... Но пък не съм от хората, които мислят да са по-зрели майки; ние сме от 9 години с мъжът ми и сме си прекарали много мигове заедно, не мисля че това ще ни спре да сме щастливи  smile разбира се, всеки сам решава и е една много дълга тема ...
А мама само ще се радва за случващото се, аз не мисля да я товаря, но ... то не е казано че нещата ще станат веднага, просто вече имаме мисъл за това  smile smile
Надявам се никой да не се сърди  Good luck знаете че сте ми близки  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 20, 2013, 17:26:24 »

за какво да се сърдим? ти си казала същото което и ние.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #27 -: септември 20, 2013, 19:26:00 »

Ей, хора smile Здравейте!

Идвам да се разведря при вас, да видя какво се случва по света и у нас, пък то вие сте напълнили и седмичната тема с памперси. Аааа... smile Я разкажете накратко какво се случи в последния месец с вас... при мен режима е както го описала Еми  bad .... ама ми пък свикнах и ми е забавно lol
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 20, 2013, 21:24:37 »

Еееее, Кивчо, много се радвам да те видя тук give_rose Как сте, добре ли сте?
Да се включа и аз по темата - била съм от вашата страна - и аз не обичам нещата, които Езра и Ем са описали, но сега някак си тези неща не могат да ме накарат да кажа "това не е за мен, има време" Животът на човек с времето се променя и човек също пренарежда приоритетите си. Знаете и аз имах фобии от тия "страшни" неща сватба, дете и най-вече огромната отговорност да станеш родител. Не мога да кажа как се промениха нещата .. просто явно им дойде времето smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: септември 21, 2013, 09:10:04 »

Хихи, Kiwi, къде ще ходиш, та няма да свикнеш и да ти е забавно Wink.
m0onlight, като дойдеш съвсем от тази страна, тогава heart. Но дяволът не е толкова черен, спокойно, просто светът се променя изцяло.
По отношение  на това, какво се случва - ами първо си говорехме за зимнина...Та в тази връзка да попитам Мариолка какво е айвер, че пропуснах.
Моят мъж стана на 60 и ако ми се отдаде изгодна възможност, ще го сменя докато съм само на 59, че след това ще съм вече стара....Както нямаше да има големи тържества, така празнувахме 3 пъти Wink. Отидоха доста пари, които се върнаха като стойност в безсмислени подаръци. Сега се ядосвам, че не написах на поканата, че събираме за полет в Космоса или за околосветско....Да не казвам голяма дума, ама на моята годишнина первам една сметка за благотворителност и това е. Сега вкъщи има - кристална икона, кафе машина, телевизор, колани /под 80 см, дето само за врата му стигат/, 7 портмонета, 6/шест/ огромни храста , да си точи котката ноктите и да не мога да излезна на терасата, 2-3 орхидеи и дребни саксии, луксозни хавлиени кърпи и един халат, 2 пластики над 70 см. на моми с развяни гриви, четири картини на Стария град от неизвестни майстори, огромна глинена делва, със замисъл да е амфора, две тролчета от глина, 2 комплекта от нещо сребърно като медал, ама на разни светии.....другото са дребни неща, от тип козметика, които все ще намерят приложение /може и да се подарят/. Като цяло, полезните /сравнително/ неща са няколко монети, които му допълват колекцията и на които се радва много и едно слитъче злато. наш приятел зъболекър обеща да му направи златен зъб от него pardon. Всичко това е събрано в хола, а ако си спомняте, правим ремонт. Понеже романтиката му е съвсем чужда, моят подарък беше хубави маратонки и тичане по подготовка на тържествата. Така е, който си има за мъж шеф. Колегите му ми стискаха ръка и ми викаха "честит юбилей" , пък аз им го връщах с "е, аз още съм млада" Wink. Все пак съм му благодарна, че спомена в основната си реч, че аз съм причината да е в Пловдив и да е на този пост.  funnytooth С роднинското тяло не сме празнували, не ми се иска, като ги няма децата.
Живот и здраве и двамата се връщат около Коледа, та тогава.
Хайде, отчетох се, спорен ден! Отивам да свиря на пиано /в превод - да пера/ Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines