Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:27:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки 18  (Прочетена 152982 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: март 24, 2014, 16:23:35 »

http://craftmechti.com/index.php?route=product/product&path=82&product_id=1081
blackisback виж дали тези ти вършат работа good

Благодаря ти. Аз съм поръчвала от тях, но цветът, който ми трябва го нямат вече и нямало да го има. Така ми писаха от сайта. Bamce ми писа във фейсбук, та си намерих и тези дни ще ходя да взема smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #316 -: март 24, 2014, 16:48:28 »

Да сте виждали по магазините в София такива игли/карфици:

Искам да направя подобна бутониера:

Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 24, 2014, 17:19:08 »

Някаква идея от къде да си набавя бутилки за ракия в Пловдив. В Златната бъчва не ми допадат..
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: март 24, 2014, 23:20:53 »

Бутилки има  във  Феерия
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #319 -: март 25, 2014, 18:25:12 »

Здравейте дами ! Радвам се че открих клуба на Стъчните  ръце smile  И аз голяма част от нещата ще майсторя сама. Бутониерки за всички гости, материалите от алиекспрес, покани за шафери и шаферки, някой идейки за снимки, мустачета и устнички както и трейбъл картички, които за сега сме решили да са камъчета. Тъй като изчетох темата и аз се убедих, че за шафери и шаферки ще е по- хубаво други или поне по различни бутониерки. Мисля женските да са нанизани перли на ластик с цвете залепено и перце. Цветпвете са ни черно и бяло, а темата ни е ретро- коли, прически, точки и т.н. Ще се радвам на още идеи smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #320 -: март 28, 2014, 12:29:33 »

Момичета, моля ви дайте някаква идея за материали за възглавнички за халки, или някакви магазини, от които може човек да си купи 2 мини възглавнички и да си ги доукраси. Дразнят ме по сватбените магазини с тия цени от минимум 10лв на брой за нещо толкова малко (а имаше и по 50лв  shok и то не такива с естествени цветя!). В Джъмбо дали ще има? Идеи приемам всякакви.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 28, 2014, 12:58:34 »

не  съм  виждала  в  джъмбо  аз.Можеш  и  ти да  си направиш  от  цветя,дори и изкуствени.може да  си  направиш кошничка също
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 28, 2014, 13:19:09 »

Аз също те съветвам да си направиш поставка за халките, дали с естествени цветя или не - няма значение. Това беше нашата поставка и ми излезе около 4 лв  good


Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 28, 2014, 13:52:22 »

Момичета, моля ви дайте някаква идея за материали за възглавнички за халки, или някакви магазини, от които може човек да си купи 2 мини възглавнички и да си ги доукраси. Дразнят ме по сватбените магазини с тия цени от минимум 10лв на брой за нещо толкова малко (а имаше и по 50лв  shok и то не такива с естествени цветя!). В Джъмбо дали ще има? Идеи приемам всякакви.

Защо не си ушиеш?
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #324 -: март 28, 2014, 21:44:05 »

blackisback, нямам шевна машина  pardon
InLove_Girl, как направи тази красота (ако не е тайна  Wink )?
bamce, а как и върху какво закрепяш цветята?

Благодаря, момичета  give_rose
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #325 -: март 29, 2014, 00:23:00 »

Не е задължително да имаш поставка за халките. В залата поставят нещата на отделен поднос и асистентката ги подава на длъжностното лице, когато им дойде ред. В църквата пък си влизате с тях. Попа ви прави "годеж " в предверието на църквата и ви ги слага до половината пръст, така стигате до олтара. След короноването или попа или кумата ви ги слагат, както трябва след трикратно прекръстване. Идеята с тези възглавнички е когато има "носител на пръстените", обикновено малко момченце, да ги носи до олтара.   А иначе  може да са си в тяхната кутийка или в друга красива

Или пък нещо коренно различно.


Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #326 -: март 29, 2014, 00:31:39 »

До колкото разбирам си се насочила към розовото като цвят на сватбата. Можеш да си потърсиш розово сърце, от тези които са покрай св.Валентин, но без надпис. Да си зашиеш на ръка, залепиш панделка с която да се закрепят пръстените към него:
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 29, 2014, 07:27:32 »

blackisback, нямам шевна машина  pardon

На ръка  smile Както в училище шихме игленици.

Аз за пръстените още не съм мислила върху какво ще са. Може и възглавничка, може и кутийка, която да си тапицирам, не знам.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #328 -: март 29, 2014, 10:03:13 »

formite, благодаря за страхотните идеи  give_rose Тази със сърцето много ми пасва на сватбата и вкуса. Такива сърца ще търся. Трябват ми две възглавнички, защото кумовете ми имат 2 дечица и искам всяко от тях да има по 1 възглавничка с халка и да ни ги донесе в ритуалната зала. Обадих се там и казаха, че може. Много се радвам, понеже така и децата ще си имат задача и ще се чувстват "по-важни" в цялата организация  danceg

blackisback, на ръка шия ужасно, потресаващо криво  tease Освен ако не е копче или някоя дупка на дреха, не бих си поверила да зашия каквото и да е друго  crazy
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 29, 2014, 18:25:56 »

Lorenna, днес бях в Рам ООД. Там има кошнички, които са украсени. Наистина не знам как да ти ги обясня, но са си сватбени и са 5.70лв. Това е в края на пазара Димитър Петков, на ул. Симеон.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines