Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 10:50:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на adi4ko – 07.09.2013  (Прочетена 74901 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 08, 2013, 13:53:05 »

Честитоооо! Бъдете много щастливи smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: септември 08, 2013, 16:32:29 »

Adi, doide i tvoyat prekrasen svatben den, ta i otmina! smile Pojelavam ti nai-golyamoto shtastie na zemyata, nai-istinskata lubov i nai-prekrasnite momenti v jivota ottuk natatuk! Budete mnogo mnogo vlubeni i neka lubovta vi raste s vseki izminal den! Gorchivo!!! I chakame podrobnosti i snimki kiss2

p.s. Izvinyavam se za shliokavicata, no tuk nyamam bylgarski smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 08, 2013, 19:30:45 »

АДИИИ,  weddingday
ЧЕСТИТО!!! БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ! Ето, че и вашият ден мина. Чакаме те да разказваш!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 08, 2013, 19:52:28 »

Хора, сега имам само сили да ви кажа че това беше най-прекрасната сватба на века!!!!!!! yahoo yahoo yahoo Следва продължение... girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #214 -: септември 09, 2013, 08:07:46 »

Честита сватба! give_rose Бъдете много щастливи и влюбени! heart
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 09, 2013, 08:32:00 »

Мила Ади, честито!!! Желая Ви много, много щастие, много любов и прекрасен, изпълнен с хармония и разбирателство семеен живот  give_rose



* wedding.jpg (38.03 KB, 600x400 - видяно 197 пъти.)
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #216 -: септември 09, 2013, 21:12:00 »

Честито и от мен, Адичко! Много щастлив да бъдете и много да се обичате kisskisskiss  Радвам се, че е сте си прекарали добре kiss
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 09, 2013, 21:37:56 »

Честито, Ади! Обичайте се и се уважавайте  heart
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 10, 2013, 08:46:11 »

Мили мои, започвам с разказа, но не знам дали мога да го довърша, защото нали се местим и сме до днеска с интернет в квартирата. В къщата не знам кога ще дойдат да вкарат  pardon Започвам с малко предистория от последните дни подготовка.

Подготовката - какво се обърка
[/b]
На 2.09. пристигна свекървата от Италия. Бяхме й казали да дойде по-късно, но тя държеше по-рано. Съответно, започнаха малко караници, защото аз много не обичам някой да ми се бърка. Единият ден ми го зае целият да ходим да обикаляме за рокля и аз не успях да си направя довършителните работи когато исках. Разходихме се навсякъде по центъра и във всеки магазин се карахме по един-два часа, защото тя искаше да си вземе някакви обикновени дрехи, а аз й казах, че това е на сина й сватбата и няма да е  в такива. Искаше да е в панталон и туника и то ежедневни crazy Както и да е, накрая се съгласи на една много красива рокля girl_wink По едно време през седмицата така се карахме всички с нея, че искаше да не идва на сватбата beating Успокоиха се нещата малко.
   Точно се успокоиха, и ззапочнаха да се объркват едно по едно нещата. На 04.09. един братовчед на ММ каза, че няма да дойдат с майка му diablo Подивях, защото изрично бях казала, че вече потвърждавам бройките на кувертите и не мога да ги връщам. Добре че кумата и едната шаферка дойдоха на помощ и взеха двама техни приятели за кавалери, за да напълним бройката. Този ден всичко вървеше надолу, защото след това ми звънна декораторката, че ще украсява на 05.09. crazy Супер притеснена бях дали ще издържи украсата 3 дена. После, звъня аз на фризьорката, и тя ми вика, ми Ади аз няма да дойда GROAN Вика ми аз ще ти пратя Лили (другата от салона), защото моя мъж има РД и приятелите му организирали да ходиме в Родопите crazy Подивях!!!! Нямаше какво много да направя обаче. На следващия ден, на 05.09., другата шаферка пък каза, че приятелят й няма да идва crazy И вече бях пред нервен срив! Него не можахме да го заместим обаче. ТОгава и от Мънисто ми звъннаха да дойда да си взема нещата по-рано на 06.09., не вечерта, а в 12.00 ч. crazy Полудях тотално, не знаех как ще ми издържат букета и другите работи изобщо. Въобще не бях доволна нито от букета, нито от гривните, от нищо! Не знам защо така, обаче нищо не ми хареса, всичко се обърка с тази агенция.
    05.09. и 06.09., както може да си представите, бяха едни много натоварени дни, само търчахме на ляво-надясно да разнасяме някакви неща. Даже с декораторката и аз се включих с разместването на маси и в петък даже си наредих тейбълките и подаръците pardon Въобще, бях дейна булка girl_wink А в ресторанта ми разместиха разпределението на масите, което преправях 3-4 пъти angry
   В петък, на 06.09, някъде към 6-7 часа се добрах до къщата, от където трябваше да ме крадат. Там щях да спя с майка ми. Започнахме да правим хапките за сутринта, плюс разни украси с  балони. Къпахме се, оправяхме се, малко спокойствие имах тогава. Е не много, защото се очакваше на другия ден да сме 15-тина човека, а сигурно бяхме към 30. ММ поканил рано пристигащите гости от провинцията да дойдат на краденето crazy
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 10, 2013, 09:02:29 »

Денят
Дойде дългоочакваният ден Girl_hide Започна весело - баща ми в 7 ч. сутринта ни звънна и ни събуди да пита къде му е телефона, че не може да го намери funnytooth Станахме, пихме кафенце и си говорихме с мамс. Много спокойно ми беше, честно, бях като напушена, в едно лежерно състояние, все едно плувам или се нося в облаците. Към 8 дойде баща ми, неоправен, необръснат, ей така да видел какво правим и ни донесе закуски crazy По-късно естествено го пратихме да се оправя вече girl_haha
Дойде навреме фризьорката с едната шаферка. Мога да кажа само, че се справи прекрасно с прическата, по-добре от моята патица Bravo И ме направи от 09.30 до 11 ч. бях готова с воал, диадема, прическа, всичко! Оправих и на мам косата даже докато чаках другата шаферка да дойде да ме гримира. Дойде, първо започна да ми слага ноктите, които бяха прекрасни, но през деня повечето изпопадаха, защото съм малко несръчна  blush Да ви кажа, аз бях най-спокойната от всички, които само се суетяха, а аз си пийвах бяло винце и си бях в постоянно лежерно състояние. После изнервената шаферка с треперещи ръце ме гримира, но се получи просто прекрасно (сигурно, защото й дадох да пийне и на нея винце girl_wink ) Към 1 бях готова с нокти грим, всичко! Започна мама да ме облича, което си беше голяма мъка, че аз с ноктите не можех да пипна нищо, та мама ми обуваше гащите blush Към 1.40 дойдоха фотографа и видеото и казах на ММ да тръгват.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 10, 2013, 09:20:24 »

Краденето
Брат ми трябваше да закара неговата кола (Лексус кабриолет) в ММ и да го докара до къщата. Бях поставила задача да сложат украсата и да ви кажа се бяха справили перфектно Bravo Той избърза докато наслизат всички, защото го поставих на входната врата на къщата да затиска. На вратата на стаята едната шаферка, а вътре с мен-другата. Тройна защита girl_wink Залостихме се отвътре с едната шаферка, и ето тогава вече започнах да треперя cray Щях да се разрева, защото му чух гласа навън. Обаче умряхме от смях, защото брат ми, вместо да затиска отвън, влезе вътре и заключи вратата girl_haha И го чухме как вика - пусни 100 евро под вратата и ти отварям girl_wink ММ пуска 10 лв. и брат ми - още 190 евро и си вътре girl_haha Така го поизмъчи още 10-тина минути и го пусна. Чухме отвън другата шаферка как започна да го мъчи с трите въпроса - датата на която станахме гаджета и се целунахме, предложението и накрая като го попита какво означава 07.09 за него, и настъпи тишина, защото той е започнал да плаче cray Отговори много подробно и тя го пусна, а на мен ми омекнаха краката! Обаче, другата шаферка отвътре отваря лекичко вратата и вика - Да, какво ще обичате? И той, търся Адриана Маслинкова. И тя - имате грешка, объркал сте адреса. И чувам кумът - Аааа, тука е, виждам я в огледалото (там имаше едно срещу вратата). Тя отвори, и после той ахна, сложи си ръцете на лицето и започна да плаче, и ми каза-като принцеса си, прекрасна си cray аз също, прегърнахме се, целунахме се, после му дадоха да ми обуе обувката като на принцеса cray Аз излезох, поздравих гостите, дадоха ми с треперещи ръце да му закача бутониерата и на шаферките гривните. Пийнахме, поснимахме се, поговорихме и към 3 и 15 баща ми ме изведе по стълбите, държа реч и ме предаде на кумът, който също каза няколко думи и ме предаде на ММ. Всички започнаха да плачат, защото бяха казани много силни думи cray Качих се едва-едва на колата ( с всичката тази рокля), кумовете отзад, ММ караше. Беше голям купон в кабриолета, все едно на бал бяхме girl_haha Викахме, пеехме, свиркахме, надухме музиката. И даже аз викам - айде да отпрашваме за морето четиримата! blum
« Последна редакция: септември 10, 2013, 09:26:49 от adi4ko » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: септември 10, 2013, 10:02:03 »

ооо, като прочетох за реакцията му направо настръхнах. Много скъп момент.

Давай ОЩЕ!!! smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 10, 2013, 13:20:42 »

Ади, чесито мила. Нека в живота ви е винаги такава веселба каквато и в събота. Обичайте се и бъдете щастливи независимо какво ви поднася живота  heart
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #223 -: септември 10, 2013, 14:40:43 »

Ади, разплака ме с историята за 07.09., много мило  cray
Браво, че си била спокойно, така си и трябва  Bravo
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #224 -: септември 12, 2013, 00:33:09 »

Ади, трогнах се. "Краденето" ще ви остави скъп спомен. Ето, затова обичам сватбите - много емоции и всичките до една - силни и приятни. Очакваме продължението smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines