Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 18:20:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани зимно-пролетни бебета - Януари, Февруари, Март  (Прочетена 178532 пъти)
 
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: октомври 29, 2013, 16:30:21 »

 Здравейте, момичета!
Ние да се отчетем, вчера бях на ФМ, всичко е наред, бебето е активно и малко по-големичко за възрастта си. Всичко за момента е отлично и се оказа, че ще си имаме мома  girl_wink Видяхме я, щастливи сме и я чакаме март месец да се гушкаме тримата.
Как сте вие?

Поздрави!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 29, 2013, 16:32:40 »

Охо, клуба на розовите панделки се разраства.Честити ви розови гащи smile Радвам се че с принцесата всичко е наред.

Така и така писах да се отчета.При мен нищо ново - работа, ремонт и понякога почивка.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: октомври 30, 2013, 10:01:15 »

Еха, честити панделки и от мен smile и ние нашата девойка ще я чакаме март.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: октомври 30, 2013, 12:03:49 »

Добре дошли при бъдещите тъщи.Няма само свекърви да има  Wink blum.Забелязала съм,че има периоди,в които се раждат повече момчета и такива с повече момичета.Ние бяхме от вторите.Да ви кажа много е хубаво да си имаш момиченце Girl.Честито на всички!
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: октомври 30, 2013, 14:32:29 »

Seagirl, честита розова новина! baby_girl  danceg

С такива готини тъщи няма да се притесняват бъдещите свекърви като мен.  Wink

Ние сме добре, вече съм в седмия месец. Пу-пу, все така да върви всичко лекичко. Бебокът мнооого ритка, няма да е кротък като батко си явно, вървим две седмици напред по размери. Вече е 1300 гр. Обърнат е надолу с главата в изходна позиция, надявам се да не се върти повече. Поръчах си по Интернет и първите покупки за него. То май и други няма да ми трябват. Написала съм си на едно листче какво ще ми трябва. Друго е вече като знаеш кое действително трябва и кое е излишно. smile Баткото само ми целува корема, много е миличък. На следващия преглед ме предупредиха, че ще ми вземат секрет за микробиология. Такива неща при нас.
Хубав ден на всички!  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: октомври 30, 2013, 15:10:41 »

Ехе Скарлет, голямо момчето.Наистина е хубаво като имаш нещо като списък или насоки какво ще ти трябва.Аз от сестра ми горе-долу видях колко излишни неща се купуват и сега съм синаправила един списък ама малък, поорязан.Но чакам да се преместим, живот и здраве началото на декември, за да мога да пазарувам, че сега няма къде да сложа нищо.
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: октомври 31, 2013, 10:18:28 »

Здравейте и от нас, ние сме добре за сега, утре сме на консултация да видим какво ще каже доки .Колко ли сме порастнали? Исках да ви питам вие вече мислите ли имена или все още не? На мен в 18 седмица като ми казаха че е мома и името веднага ми дойде в съзнанието и от тогава до сега и говоря само с това име.Твърдо съм решила името да е такова, все едно е предопределено.Не мога да го обясня точно. Иначе го пазим в тайна и не го споделяме, знам че за някои това са суеверия, но така смятам че е редно.

Поздрави и хубав слънчев ден на всички!
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: октомври 31, 2013, 10:58:44 »

sabeva_07, да се отчетеш след прегледа!
И при нас едно име дойде някак спонтанно още в началото, даже не знаех, че е момче, само предчувствах, че е такова. От тогава не сме обсъждали с таткото, има време. Сега само гледам календара да стане 13 декември, че тогава вече ще си оставам живот и здраве вкъщи 45 дни преди термина. Аз също не смятам да споделям името на детето до раждането с никого, това си е между мен и таткото.  good

Маги, значи ви предстои местене. Не е много забавен този момент, но пък после ще ви е хубаво. Пожелавам лекичко да мине и да напълниш новото жилище с много детски нещица.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: октомври 31, 2013, 11:44:00 »

И аз имам така име за момиче, много го харесвах от само себе си дойде.Таткото много много не го харесва, но има време ще го решим окончателно.Аз поне така мисля за нея с това име и това ми е много странно да си призная.И ние няма да казваме нашето име.Не заради нещо друго, но няма да е типично БГ име и не ми се слушат предварително разни коментари.Искам да ми е спокойно докато се роди.

Мхм, забавно ще е с местенето.Чакам до 2 седмици спалнята ни да е готова, че да почна поне част от багажите да местя, а кухнята когато тогава.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: октомври 31, 2013, 11:45:38 »

Ние пък още преди да знаем, че ще чакаме бебе си бяхме говорили и си бяхме избрали две имена.Едно за момиче и едно за момче, съответно като разбрахме пола името беше ясно. Само кумовете го знаят иначе и аз съм решила, че няма да казваме, не от суеверие, просто така съм решила.
Маги, на вас ви пожелавам бързо да се настаните и без много преумора.
Хубав ден на всички smile
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: октомври 31, 2013, 14:35:22 »

Маги настаняването е доста уморително, особенно когато си с коремче. Не се преуморявай, много ми е ясно какво те очаква, само преди 3 седмици влязохме в ремонтираното ни жилище след 3 месечен основен ремонт.Наистина докато изчистим и подредим багажа си беше доста уморително.Но сега е така хубаво, всичко новичко и чисто.В момена си глезя мъжете като им правя вкусни ястия и десертчета в новата ни кухня.А когато дойде и момата живот и здраве, идилията ще е пълна.

Поздрави!
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 01, 2013, 11:42:46 »

Ето го и нашият отчет: baby_girl беба е вече около 1 кг., а мама + още 2 кг. с тях стават общо около 12 кг. от началото на бременността. Беба е добре, достатъчно околоплодни води, дългокраки сме както каза доки ще е манекенка.Бедрената кост отговаря на 31 януари , а главичката на 5 февруари, мама е с термин 13 февруари.Неговите прогнози за теглото на беба са около: 3600-3700 кг., тъй като баткото го родих 3440 кг., но все пак не се знае до края само да сме живи и здрави.Сега и остава да качва кг. така каза доки.Тази нощ не е спала, толкова рита, това било добър признак пак според лекаря. Дано всичко е ок до края. Хемоглобина ми е 110, следващият път може да се наложи вече да ми изпише желязо , но за сега каза че е добре. Тази нощ ми беше едно лошо, гади ми се, ужас както спя. Това киселини ли са , какво е не можах да разбера.

Хубав ден от мен мами, цунки по коремчетата!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 01, 2013, 13:37:27 »

Браво за добрите мерки на беба.За хемоглобина може да пробваш да ядеш повече зеленчуци богати на желязо както и червено месо.За киселините може и да имаш, ако пиеш газирана вода или Талцид, не ти ли става по-добре?
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: ноември 01, 2013, 14:32:22 »

Маги за хемоглобина съм склонна да увелича приема на зеленчуците съдържащи желязо защото месо почти не ми се хапва.А за това че ми стана лошо не знам дали са киселини, за първи път ми става така.Иначе си имам талцид и си го нося в чантата, ако се повтори ще изпия един.Благодаря за съветите. give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: ноември 04, 2013, 14:24:50 »

Мамчета как сте понеделнишки?Нашата госпожица нещо тези дни много активна с неделя направо ми разказа играта, а като знам че ще става и по-силна не мога да си представя какво ще ми се случва.Имах чувството че лупинги прави в корема ми.Иначе си имам екстрата киселини и се изморявам много бързо.Не знам от нерви ли е или от бременността, но не мога да спя като хората.Будя се към 4-5 и започва голямото въртене и наместване.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines