Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 06:24:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 139758 пъти)
 
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: септември 10, 2013, 17:26:15 »

Брайд, скъпа, честито :good_luck:Много семейно щастие и весели мигове и да се обичате многоооооо и да сте много, ама много щастливи.
Радвам се, че сте си изкарали добре, това е най-важното после остават само хубавите спомени. Но е и важно да се каже и кой как си е свършил работата за следващите булки след нас, да са предупредени и да се учат от нашия опит, нали за това е този форум.
Не мисля, че грешката е твоя, въпреки че си перфекционист, и аз съм така,  blush, но съм семпъл човек и не мисля, че сме искали кой знае какви работи. Според мен са претрупани от поръчки, а явно и организацията им куца, щом постоянно и всичко си записват, а явно не са в състояние да го изпълнят. Но за мен е по фрапиращо, че те изкарват теб виновен, без дори едно извинявай, а и както ти казваш им е под съмнение честността, незнам къде е професионализма тук!?! На мен ми взеха 50 лв. за завеса (понеже в Левента има структура) и светлини, които така и не видях, но които ми струваха 20 лв.
На мен също цветарка ми беше Галя и ми направи точно букета, който й бях показала, единственото че бях казала да са обикновени класически рози, а тя ми беше сложила от другите. Но нищо не казвам, защото въпреки това беше прекрасен и издържа дори и на хвърлянето, докато повечето ме уверяваха, че падащ букет е по вероятно да се разпадне отколкото класическия, а и аз говорих с нея в петък чак за следващата неделя.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: септември 10, 2013, 17:35:58 »

Ето тук се виждат завесата и букета


* IMG_6808.JPG (40.27 KB, 336x428 - видяно 3092 пъти.)
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #407 -: септември 10, 2013, 21:47:41 »

Да, права си за агенцията. Лошото е, че в такъв момент не можеш нищо да направиш. Сестра ми и шаферките се оплакаха, че едното момиче от дежа ву била малко грубичка към тях преди церемонията sad


Забравих да похваля магазина за мъжки облекла Виконте,  дано да не сбъркам името. Там ми облякоха младоженеца от- до. Момичетата са много компетентни и цените са евтини.
Булото ми е от Парушев в Евас- избрах си от тюл с два пласта, казах че искам с един пласт само за аксесоар и казах колко да е дълго. От 35 лв, ми го направила на 17лв и ми сложиха и перлички за лека украса. Много разбрани бяха и там smile
« Последна редакция: септември 10, 2013, 21:50:18 от Bride » Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: септември 13, 2013, 22:27:05 »

Здравейте , момичета искам първо да честитя на омъжилите се девойки ,бъдете много щастливи , обичани , уважавани , винаги да намирате подкрепа и опора в половинките си .
Ще направя кратък разбор на нашите сватбени събития .Бих казала ,че всичко се получи така както си го бяхме искали и планували , интересното е че всичко си беше по план , нямаше никаква издънка или фал. Относно украсата се бях доверила на Дежа Вю и съм страшно доволна ,те имаха притеснение относно паравана със светлини ,понеже на Люляка е доста ветровито , но го сложиха и за наш късмет времето беше чудно.Всичко си беше относно украсата така като го исках , за цветята се погрижиха цветарски магазин ПИР . Дори букета ,който беше за хвърляне ми го направиха от естествени цветя .Букета ми беше от слънчоглед и далии и още едно ( но не се сещам името му ) та той не мръдна дори и след фотосесията 2 дни след сватбата . Дж ни беше Вальо и сме страшно доволно ,съобрази се каква музика искаме , имаше много забавни игри и закачки от него страна ,настина се погрижи настроението да е на макс. Относно тортата също беше великолепна , пак бих се доверила на Долче Вита .Много красива и много вкусна торта , имаше гости ,които казаха , че по-вкусна сватбена торта не са яли . Слънчогледите по нея си бяха изпипани до най-малкия детайл. Ритуала и празненството бяха на Люляка ,там нямам думи да си изкажа възхищението от собственичката Дарина Тороманова , много лесно се сработихме за менюто ,предложи ни няколко варианта , дори аз си поиграх и всеки от гостите питах какво иска и нямаше проблем да е различно  за всеки .Храната беше в големи количества , много вкусно приготвена , сервираха я топла ,определено беше на ниво всичко . И персонала си гледаше съвестно работата.Просто нямам никакви забележки ,а и до гостите са допитах след това и те останаха изключително доволни. За фотографа Явор Седянков мога да кажа ,че страшно лесно се работи с него , още не съм си видяла крайните снимки ,но това което успях да зърна в процес на фотосесията страшно много ми хареса .Винаги се допитва дали има нещо ,което искаме и беше изключително забавно .С други думи да обобщя ,ако пак бих започнала да се занимавам с организацията на сватбата ,пак бих наела същите хора .
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: септември 14, 2013, 08:51:39 »

Честито и от мен на всички булки, които са вече госпожи smile И при мен не остана много време, само една седмица. Притеснявам се, че времето се развали и застудя...  Иска ми се да сме навън на Левента, а не вътре... ама Божа работа. Всеки ден гледам прогнозата, но времето си е време smile Много лошо наистина когато нещо не стане по план или не е така както си си го представял...но нали има една приказка- направи си планове, че да разсмееш Господ. И тука е почти така, въпреки организацията, винаги има неща които няма как да се предвидят и съобразят. Аз от сега съм се зарекла да не си развалям за нищо на света настроението каквото и да стане. Дори и да вали, съм си казала, че по вода ще ни върви  danceg Успех на  другите булки, които тепърва се приготвят за големия ден smile Чао от мен, че имам още хиляди задачки, както винаги в последния момент изникват нови и нови неща pardon
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #410 -: септември 15, 2013, 11:07:21 »

Първо да честитя на прясно омъжилите се, добре дошли в отбора.
Този път ще пиша похвала. Снощи бяхме на сватба на наши приятели, последната за сезона biggrin Мястото беше Левента, агенцията отново Дежа Вю. Видео и фото бяха двойка мъж и жена. Малко съм предубедена към тази жена, понеже дойде с Никон 60d и не я видях да сменя обективи. Също така не ми се стори много подвижна за разлика от Седянков и Карчински, които снимаха на другите две сватби тази година, но в избора на фотограф има много фактори, които всеки сам си отчита, нека да ненговоря преди да съм видяла снимките. Важното е, че ще останат много приятни спомени на младоженците, наистина весела сватба беше с много млади хора. В това голям принос има и диджея - Валентино. Името нищо не ми говореше и като го видях малко се стаписах, понеже го помня от Платиниум, не ми се стори типично сватбен. Човека се постара, много приятен, с чувство за хумор, различен. Това май най-много ме грабна, различен е и в нито един момент не ме е подразнил с поведението си. Мога да кажа, че Марти и Валентино са правилен избор ако искате хубава сватба.
За Пеперудка - хладничко си беше и доста подухваше, което допълнително засилва усещането за студ. След ритуала ходихме да се преоблечем, а пред тоалетната имаше опашка за обуване на чорапогащници. След втората ракия и в разгара на тържеството става по-добре, почти не усещаш, но или трябва да не се спираш, или да си намериш закътано място за сядане. Малко се схванах, танцуваш, затопляш се, после сядаш и те одухва вятъра. Не беше непоносимо и ти пожелавам да случиш на хубаво време.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: септември 16, 2013, 12:51:09 »

Тони, честито и на теб Good luck Нека слънце огрява вашата нова житейска семейна пътека и посрещате ръка за ръка всеки нов ден. Радвам се, че при теб всичко е минало по план и най-вече, че сте си изкарали добре, защото спомена и чувставото са най-важното, което остава остава да топли сърцето ти и за което с радост си спомняте и двамата.
Butterfly-че, не се притеснявай за нищо, както си казала, дори и да вали, ще е знак, че ще ви върви по вода, важното е да има настроение и да е весело.
Лидзи, избора на фотограф наистина е важен, снимката остава спомен за цял живот, но да ти кажа при нас моя приятелка прави снимките, незнам какъв й беше фотоапарата, нито съм я видяла да сменя обективи, но ми е направила снимки за милиони, мисля че много зависи от таланта и професионализма на човека. Като видиш снимките ще кажеш, въпреки че споделям твоето мнение, че фотографа трябва да е подвижен за да хване различни ъгли, светлини, пози и т.н., ама знаеш ли, професионалистите да кажат.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #412 -: септември 27, 2013, 18:22:43 »

Честито и от мен. Нашата сватба мина преди 20 дни, но имах много равота и пиша сега.
Ще започна с комплекс Рай - бях настроена , че ще ни изгонят в 00:00, НО около си се забавлявахме до към 7часа. Парсоналът беше много любезени, отзивчиви и все ме питаха дали храната ми харесва.А, храната беше много вкусна: салата - си беше прясна, предястието - топло и много вкусно, основното- облизахме си пръстите. Кумът каза, че за първи път успява да се нахрани на сватба. smile
Тортата - от Златните рибки. Колкото добре изглеждаше, толкова и вкусна беше.
Агенцията - се справи много добре.
Цветята( Йолова) - много съм очарована. Само ще кажа,че букета ми беше 3 пути по-евтин от булченски букет( от същите цветя), който купих от Велико Търново.
Дж. Марти - се справи чудесно.Регираше много бързо.Нямам накакви забележки към него. Имаше гости , които не съм виждала да танцуват,а след първия ни танц вече бяха завзели дасинга.
За фотографа и видеооператора няма да пиша още, че не съм видяла още резултатите. Снимките ще си взема в понеделник,но съм сигурна , че се е справил много добре, защото видях, че изпълнява желанията ми. Петров е невероятен сладур, с много тънко чувство за хумор. даваше ни насоки - къде, как, колко и т.н. Още за тях след седмица.
Грим и прическа салон Галка2 - справиха се отлично и дори успяха да скрият  колко ми е отсалбнало лице. Имах си бузки. smile
До тук  писах само хубавите неща. Сега малко от проблемите. Закъснях за грима, забравихме менчето за комплекса,кумата изчезна , когато ми трябваше най-много. Не ни остана достаъчно време за снимки, забравих си дрехи за деня след сватбата, забравих си букета в хотелската стая.Може да има и други неща, но не съм ги забелязала.
С две думи Беше по-хубаво,отколкото си го представях. Приказно!!!
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: септември 27, 2013, 22:29:09 »

Здравейте момичета! Знам, че много време не съм влизала и писала, но нямах никаква възможност! Искам да споделя нещо с вас за нашия сватбен ден и по скоро за фотото и видеото, което получихме преди около седмица. Искам да изкажа моето разочарование от Силвена фото гр.Русе.  :'(Те снимаха нашата сватба на 18.08. и преди седмица получихте видеото. Толкова съм разочарована, че просто нямам думи. Имам 2часа записани, а уговорката беше за 3 плюс клипче с най-добрите моменти от сватбата, което съответно липсваше. Диска ни започва с черен надпис, датата и двете ни имена. Това е всичко, другото е събрано и заправено едно след друго. Нито един ефект, нито нещо което да покаже, че е правено от професионалист. А края е просто........ не знам как да го обясня. Свършва булчинското хоро появява се една ръка на някой гост и диска свършва! Това е което имам за спомен от нашата сватба! А за фотото имам 230 снимки от които 50снимки са глави на съседите по балконите и на гости от хорото пред нас. Добре, че са любителските апарати за да имам снимки поне за спомен. Не ме е яд толкова за фотото, колкото за видеото. Аз мога и сама да си направя диска които ми дадоха, като си събера всички клипчета и готово! Но не е там проблема! А просто избираш качество, професионализъм и насреща...... не го получаваш. А точно от това гледахме да не се ограничаваме. Ако някой не ми вярва мога да му покажа. С ръка на сърцето ви го пиша това. Съжалявам за дългия пост, но исках да споделя с вас за да знаете. Не го пожелавам това на никой да му се случи за сватбения ден! Боли ме много, че нямаме хубаво видео за спомен! Успех на всички бъдещи булки! Наистина си е риск това с наемането на добри и качествени фотографи и видео оператори!  cray
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #414 -: септември 28, 2013, 00:12:31 »

 Тише, много се радвам за теб kiss

Татянче, много ми стана кофти за теб. Отиди и се разправяй поне да ти датат суровия материал без пари та да си го имаш. Смело се разправяй и вземи и мъжа ти за кураж!!!
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #415 -: септември 28, 2013, 01:46:58 »

...Не го пожелавам това на никой да му се случи за сватбения ден! Боли ме много, че нямаме хубаво видео за спомен! Успех на всички бъдещи булки! Наистина си е риск това с наемането на добри и качествени фотографи и видео оператори!  cray

Няма никакъв риск при наемането на добри и качествени фотографи и видео оператори. Има достатъчно добри професионалисти и утвърдени имена в този бранш. Във всички случаи, подобни на вашия обаче има предоверяване в препоръките на роднини и приятели без разглеждане на нужното портфолио, неинформираност, незнание и нехайство и дори скъперничество и умишлено подвеждане за да се плати по-малко на изпълнителите, фотографи и видео оператори и т.н....и много пропуски и неточности както в предварителното договаряне между вас и изпълнителите, фотографи и видео оператори, така и в последствие по време на самото събитие.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: септември 28, 2013, 07:13:30 »

djdimi, ако не забелязваш момичето е наела утвърдена фирма, за която си е платила , така че трябва да получи това което иска. Просто явно хората не разбират от това което правят и а мине номера
Немога да разбера тука има няколко ей такива като теб дет си налагат мнението от страни и без да знаят ситуацията и какво е било ами плямпат, колкото да се изтъкнат колко са интелегентни и колко добре си върпат работата а сватбарите не плащат затова. Искам да ти кажа че повечето булки отделят повече финанси именно за това-фото, видео и ДЖ. Защото 1-во ДЖ прави купона на сватбата и трябва да накара гостите да се чустват добре и да запомнят сватбата ако ще след тва да се доплаща за нещо допълнилтено, 2-ро видеото и фотото ти остават спомен за цял живот ще показваш на внуци деца и пр. а тя какво ще показва ЕДНИ ПРЪСТНИ, НЯКВИ СИ БУКВИ , работа на непрофисионалисти въпреки че са и взели пари за "отлично качество".
tatqna_dr  Мн съжелавам за това което се е получило, но трябва да отидеш и както ти каза Брайд да ги навреш на кучето аспуха smile , с извинение за израза но е така. Щом плащаш трябва да получиш това което искаш а не да се  задоволиш с това което те ще ти дадат, нали за това им плащат ако не искат да ти търпят капризите и не могат да се справят със задачата ами да не се наемат бе да ти откажат, или най-малко да ти кацат за такава услуга е едиси ква цена, а не да ти ги изсипат ей тай нескопосани!
Грабвайте се и отивай с твоя мъж да се разправяте.Дай им сравнение, примерно ако имат някви хубави снимки във фото покажи вашите и кажи"това снимка лие " за това как са ви платили че са станали толкова добре". Нещо такова и не вземай мнението на агенции, дж, фотографи и пр от форумите те налагат своя труд те не дават съвета който искаш а казват как ще бъде ако ги наемеш . Те са субективни страни. Те влизат във форума да видят кой какво пише за тях ако пише де  и т.н. Сори ако някой съм нагробила това е моето мнение и така.Успех Татянче
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: септември 28, 2013, 15:43:30 »

Проблема е, че няма как да отида, не съм в Бг. Две седмици след сватбата стояхме още и тръгнахме за Франция. Очаквах дисковете с нетърпение, един приятел ни ги донесе, но честно съжалявам, че съм ги искала да ги гледам. Аз не мога да го пусна да го гледам отново. Чак другата година на лято може би ще се прибера. Кореспондирах с тях по майла, но за тях няма проблем. Видеото е прекрасно за тях. Написани са неща, които изобщо не сме уговаряли с тях като време за снимане и цена за плащане. Не сме се ограничавали в това. Дори се учудих като дадох една част от парите и като разбрах, че плащаме по-малко от очакваното което бяха споменали. Просто нямам думи. Няма такава гавра точно за сватбен диск. Ужасно е!
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #418 -: септември 28, 2013, 16:43:24 »

Настоявай да дадат на някой твой близък или приятел суровият материал, поне него да си имате.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #419 -: септември 30, 2013, 12:10:31 »

Съгласна съм с брайд. прати някой по- нахален. Аз днес си взех снимките и съм много доволна. Малко съм самокритична и  се харесвам само на определени , НО другите са много добри.  Поздравлвния към Радо Илиев.
 yahoo
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines