Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 06:22:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 139744 пъти)
 
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #390 -: август 23, 2013, 18:11:00 »

Благодарение на Катя Иванова от екипа на "Панорама" конфликта с Рига приключи. Направи предложение, което не е редно да приемем поради убежденията си. По-важното беше простичкото "извинете ни" и обещанието да се променят практиките, които ощетяват и двете страни.
А сега към веселата тема - кой е на ред утре?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #391 -: август 23, 2013, 18:23:03 »

Браво, Линдзи! Дано да запомниш хубавите неща от сватбата си и за напред вс да е по вода kiss
Аз съм след две седмици- още ми е спокойно, куматя и майка не са хах ще ги успокоявам аз  май   
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: август 23, 2013, 20:55:19 »

Брайд , и аз съм като теб налегнало ми е слонското спокойствие .А мама все ме пита до къде сме с организацията , какво има още да се свърши . Днес ходих да си извадя медицинското и да подам документите в Общината ,доста бързо се справих с тези две задачки .Взехме си халките тази седмица и направо съм влюбена в тях , нямам търпение да почна да я нося.Няколко пъти си ги слагахме и им се радвахме.И за роклята нямам търпение да стане готова и да ми я изпратят ,мисля да ходя при мама и да си я обличам  chee
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: август 24, 2013, 09:35:52 »

И мен беше ме обзело едно спокойствие до края на сватбата си бях спокойна. Даже сутринта на самия ден не ми се ставаше, спеше ми се. Запазете такова спокойствие и всичко ще бъде наред, забавлявайте се и не мислете за нищо.
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #394 -: август 24, 2013, 09:40:35 »

Цитат на: Bride  link=topic=35338.msg616876#msg616876 date=1377274983
Браво, Линдзи! Дано да запомниш хубавите неща от сватбата си и за напред вс да е по вода kiss
Аз съм след две седмици- още ми е спокойно, куматя и майка не са хах ще ги успокоявам аз  май   
Мобилизирай се и си вземи поне една приятелка, която е по-оправна, защото майка ми се беше паникьосала, замота се и се наложи моите момичета да ме обличат.  Моя приятелка от детството дойде без да й се казва, влезе я стаята със сандвичи и питие, вдигаше ми телефона, без щеше да ми е много трудно.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #395 -: август 24, 2013, 13:04:40 »

Линдси, добра идея е това smile
Дано всички да сме си така спокойни smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #396 -: август 24, 2013, 13:45:29 »

Чашите ни, гравирани, украсени от приятлеката ми smile


* chashi.jpg (66.31 KB, 720x960 - видяно 264 пъти.)
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #397 -: август 24, 2013, 13:46:42 »

И бутилката- ама тая тапа не ме кефи, имате ли идея как да я скрием smile


* bottle.jpg (65.79 KB, 320x426 - видяно 2447 пъти.)
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: август 24, 2013, 17:40:59 »

Bride, супер са чашите и бутилката ,като гледам снимките и се сещам ,че имам и аз да си украсявам бутилката , но не съм измислила как точно.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: август 27, 2013, 21:25:44 »

Здравейте момичета, и аз вече съм Госпожа  weddingday Само минавам набързо, а иначе ще докладвам подробно другата седмица, като се прибера. А иначе за Левента, аз съм много доволна от тях, в началото имах голям проблем, веднага се отзоваха и ми помогнаха да се оправят нещата, а относно цените беше по-скоро обратното, бяха ми казали куверт минимум 35лв., при нас излезе 30 и нещо, но не са ме карали да добавям неща. А и бяхме се уговорили с опцията, ако вали да сме вътре, така, че и това не беше проблем. Обслужването и менюто бяха на ниво, екипа беше професионален, и гостите бяха доволни, за мен това е важното. Тише, и мен ме бяха предопредили, че е до 24ч, ние докато се оправим стана към 1ч. но не е имало проблеми. Моя приятелка е била на сватба там точно предната вечер и са стояли до 2ч.
Подробности, кой какво кое и как-  другата седмица.
Не се безпокойте момичета, на мен ми се бяха насъбрали доста нерви по сватбата, но като че ли от една определена граница нататък притръпваш и се успокояваш, ама точно тогава хората около теб се паникьосват, та на самия ден, трябваше аз да успокоявам нашите, те горките така се бяха притеснили, пък аз пей сърце, мислех кви капани да заложа, че да измъча възможно най-много младоженеца laugh

Брайд, аз моето шампанско му оставих станиола отгоре, за да не се оголва тапата. Ако намериш такова фолио можеш да го покриеш.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #400 -: август 30, 2013, 12:35:22 »

Меги, честито kiss
Много любов и щастие ви желая :-)
Кога ще се видим за кафе? Сряда следобед или четвъртък? Може и неделя следобед :-)
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: август 31, 2013, 20:49:19 »

здравейте,прочетох ходенето по мъките на лидия,ужасно е било,аз сигурно щях да вдигна на балон хотела и персонала..но минало,заминало,важното е ти и съпругът ти да сте щастливи...по повод заведенията за празненства,миналата седмица бях на мотел рай на сватба,всичко беше прекрасно,сервитьорите любезни и вежливи,агенцията си беше свършила работата и дж не остави хората да скучаят...останах с добри впечатления,ако на някого му се наложи може да се свърже с мотел рай за вбъдеще
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #402 -: септември 10, 2013, 15:43:45 »

Момичетаа, сватбата ни беше страхотна. Много спокойна бях целия ден. Доволна съм от Кремена- невероятен грим, много нежен. Стела от Стела Амор- жената е много внимателна и си разбира от работата, прическата ми стоя, накрая някой кичур цъфна, ама аз с моите танци - няма как smile Видео Цанев и жена му фотографката- много свестни и разбрани хора. Малко ще ми забавят снимките и филма, ама ще го направят качествен. DJ Данчо, много забавен, майтапи пускаше, винаги се допитваше ако има нещо, стана купон невероятен. Дежа ву- много готини момичета, украсата беше супер, с малко забележки, ама аз съм си перфекционист. Цветар Галя- ми не на 100 % съм доволна, булета за колата беше претруфен, падна три пъти, бутониерите за ръцете едни обени бяха. Вземи скъпичко. Ама иначе букетите и са хубави- моя беше перфектен, както и на на шаферките smile Жените от сладкарница Златна рибка- много любезни, от там само сватбената фигурка си взех.
Рига- много съм доволна от всичко- кореспонденцията с тях преди това беше бърза. После като се видяхме  с Петрова (управител е на ресторанта) и с Надя (присъства на сватбите ни), бях доволна,  всичко уточнихме. Самата сватба там мина много добре- хората, както и ние, бяхме доволни от храната, порциите бяха големи и вкусни, тортата беше перфектна. Още от начало при срещата ни си казаха до кога може да сме- най- късно до 2. Още към 1 ч.  гостите ни малко оклюмаха, ама решихме да сме до 2. Абе общо взето съм доволна от услугите ни за сватбата и от самата сватба. Аа и роклята ми, която поръчах от интернет, много ми я харесаха всички. Гладих си я в Фреш хим. чистене, както ми казахте тук smile Само дето треперих за всичко- мина перфектно smile
« Последна редакция: септември 10, 2013, 16:16:45 от Bride » Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: септември 10, 2013, 16:04:26 »

Здравейте момичета, ето най-накрая ми остана време да дам подробен отчет за сватбения ден. А и се надявам до края на седмицата да успея да публикувам снимки и в албума, явно моят проблем е изправен и опцията качване на снимки вече работи.
Та в самия ден всичко беше по планинг, аз бях абсолютно спокойна, като че ли стресът от предишните дни се беше изпарил. Гримът беше от Кремена - перфектен, издържа на сълзи, вода и шампанско и просто не мръдна, оркестърът на Мариан Кевуцов, с когото се срещнахме просто предния ден да уточним всичко набързо, имаше музика за всяка възраст, душа и националност, способен да задоволи и най-капризния вкус, дансинга не остана празен дори за минута, тортата от Дария, която получи поздравленията от главния готвач на ресторанта, и по която украсата от орхидеи беше толкова перфектна, че дори хората не повярваха, че са захарни. Единствената черна точка беше за така прехвалената агенция Дежа Вю, на които предварително бях занесла всичко необходимо за поставянето в ресторанта. Бях ги помолила да ми направят отделна маса за книгата, кутията за поздравления и подаръчетата на гостите, защото сватбата беше с коктейл на който да приемем поздравленията и на който да се раздадат подаръчетата. Обмислено беше перфектно, та представете си ужаса, когато при влизането ни в ресторанта откривам, че подаръчетата ми ги няма, а кутията и книгата ми са цопнати ни в клин ни в ръкав върху булченската маса!!!! Идаваше ми се да се разплача, като разбрах, че няма да мога дори да се отблагодаря на гостите си с толкова дълго подготвяните и с такова желание подаръчета, за които изразходвахме толкова труд. Беше пълно отчаяние, не можете да си представите какви мигове на паника и безизходица изживях. Вместо да обърнем внимание на гостите, се втурнахме с персонала и шаферките да ги търсим и представете си- ги намерихме пъхнати отдолу под булченската маса!!!!!! Когато успях да се свържа с агенцията, отговорът им беше, че не съм им обяснила достатъчно ясно, въпреки че обяснявах всеки път какво искам, дори нямаха доблестта да си признаят грешката и да се извинят!!!! Естествено грешката е моя, защото аз поне 3 пъти обясних какво искам, явно за тях това е малко, имайки впредвид факта, че  всеки път когато минех през офиса намирах различен човек и всеки път си записваха. А когато отидох да оставя нещата за поставянето в ресторанта, ме посрещнаха с фразата, че трябва да им платя. Да не забравим, че им бях платила и за светлинна стена, която така и не видях, защото доколкото разбрах от персонала на ресторанта на следващия ден е била там, но нито са сметнали за нужно да я включат, нито поне да кажат на персонала да я светне, а още по-малко на мен. Но да не мислите, че някой ми се е обадил да ми се извини или да ми връща пари, просто не си помисляйте - те нямат никаква вина за нищо, аз съм глупачката, че им платих предварително. Та един съвет от мен -не плащайте предварително, а за свършена работа.
За радост, бързо забравих произшествието, което рискуваше да ми развали цялата вечер, благодарение на персонала на Левента, който беше изключително отзивчив, спретнаха ми една кокетна масичка набързо и подаръчетата, книгата и кутията бяха веднага поставени на място. Благодарение на оркестъра, персонала и гостите си изкарахме страхотна вечер, дори получихме техните поздравления за малката, но толкова весела сватба. Единствената трудност за мен през останалото време беше дължината на роклята, която беше изчислена за официалните обувки, но не и за танцувалните, та ми се заплиташе в краката цяла вечер, рискувайки да ме преобърне, но затова пък станаха чудни снимки.
Съвета ми към бъдещите булки е не забравайте да предвидите по някоя безопасна игла, винаги могат да влязат в полза Wink
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #404 -: септември 10, 2013, 16:14:34 »

Меги, радвам се за веселата и доволна булка и сватба smile И аз каточели не съм на 100 % доволна от дежа ву- забравих да спомена, че на земята като част от украсата трябваше да имам изкуствена топка от бели рози, а имах топка от хартия, които сега са модерни. ама отчетох го като недостиг на топките, които имат, понеже казах в последните дни украсата си за масата. Не бяха и много честни в изчисляването на банда на масите, но карай, там разликата е левче. На мен ми взеха за 50лв за параван, който се оказа само парче бял плат, та прозираше и отзад се виждат паната на Рига.  ето снимка с мен, отзад ще видите паравана  ми. пак си помислий, че е моя вина за дето казах последните дни, та не съм им се карала. и аз платих предварително.


* bride.jpg (67.42 KB, 720x960 - видяно 251 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines