Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 18:24:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на helena31 на 29 юни 2013  (Прочетена 50102 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #75 -: юни 13, 2013, 18:20:24 »

То не останало почти значи smile А за обувките и според мен официални обувки по интернет много трудно могат да се вземат, освен ако не е марка, която вече си купувал и си знаеш номера. smile

Стискам палци всички да е организационно ок, защото си представям какво е да координираш толкова хора, които пристигат от различни места, и аз ще минат оттам след някой друг месец, така че ще чакам да разказваш за емоциите по координирането. Wink Ти междудругото натоварила ли си някой да ти помага или всичко си правиш самичка?
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #76 -: юни 13, 2013, 20:41:18 »

О, най-доброто решение в цялата организация беще да работим с Невена от агенция Черга, която е истински сватбен организатор, не просто агенция за украса (дори тя не се занимава директно с това, а имаме подизпълнител за тази част). Тя ми помага страшно много със съвети и много работа на место, но има някои неща които са изцяло мой ресор - например въпросите на приатели, гости, семейство. Майка ми и баша ми също много помагат. Няма иначе начин.

Добре че в моята професия съм свързана с управляване на сложни проекти и големи екипи и имам известен опит с трудностите, но бих казала че сватбата я приемам доста по-емоционално май дори и от най-оплетените работни ситуации.  smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #77 -: юни 14, 2013, 15:05:23 »

Сватбеният стрес започва да избива в странни посоки. Снощи какви глупости сънувах - бяхме забравили и роклята и костюма в САЩ, но пък родителите ми казаха че ще дойдат обратно (те си живея в България) да ги вземат и аз от София се опитвах да се свържа с човека, който ще минава да гледа котката докато нас ни няма да ги пусне .... беше много реалистично smile. В будно състояние засега съм ОК, но на сън не знам какво ми става, хаха
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #78 -: юни 14, 2013, 15:10:59 »

Нормално, не се притеснявай. Wink Моят човек онзи ден сънувал, че е на сватбата ни, ама мен ме нямало.  crazy Много го е страх да не избягам явно. Wink От положителната страна - може сънищата да ти напомнят за неща, които да се свършат и да не забравиш - например да си вземеш роклята!  blum
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 14, 2013, 15:17:26 »

ооо, мила, хем аз съм доста по-далече от тебе вече започнах да сънувам как е сватбения ден, а аз нямам нито грим нито прическа, не се знае кой ще ме направи... явно сие напълно нормално. лошото е, че почвамд а обмислям да пия някакви хапчета,за да мога да спя sad иначе до сватбата ще съм с невероятно недоспал израз sad
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #80 -: юни 14, 2013, 15:57:13 »

ооо, мила, хем аз съм доста по-далече от тебе вече започнах да сънувам как е сватбения ден, а аз нямам нито грим нито прическа, не се знае кой ще ме направи... явно сие напълно нормално. лошото е, че почвамд а обмислям да пия някакви хапчета,за да мога да спя sad иначе до сватбата ще съм с невероятно недоспал израз sad

Оооо, точно този сън с грима и прическата го минах преди седмица - две smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #81 -: юни 14, 2013, 16:08:33 »

Мила Ели, първо да ти кажа, че роклята ти е супер! И обувките са върха, направо под кожата ми влязоха, аз съм мн спортен човек и половината ми бързоходки са найки, голям съм им почитател и веднагически се заравям за такива обувки и аз! Страхотно попадение, мисля, че с тях ще бъдеш дивата на дансинга!!! Направо върха и аз искам такива!  Bravo
За кошмарите въобще не се тревожи всички сме така, при мен са се започнали още от момента, в който купих роклята! Най честия ми кошмар, казвала съм и в други теми, е как котката ми вкъщи виси с вкопчени нокти от тюла на роклята!!! Понеже тя редовно виси по пердетта вкъщи и навремето ми изяждаше домашните за училище, та сигурно затова такива страхове подсъзнателни имам! shok crazy beating crazy
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #82 -: юни 14, 2013, 16:13:11 »

От положителната страна - може сънищата да ти напомнят за неща, които да се свършат и да не забравиш - например да си вземеш роклята!  blum

Хихи, да! Дано да не ми е тотално изфирясъл акъла, макар да има такива наченки smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #83 -: юни 14, 2013, 16:15:49 »

Най честия ми кошмар, казвала съм и в други теми, е как котката ми вкъщи виси с вкопчени нокти от тюла на роклята!!! Понеже тя редовно виси по пердетта вкъщи и навремето ми изяждаше домашните за училище, та сигурно затова такива страхове подсъзнателни имам! shok crazy beating crazy

Ха-ха, развесели ме. Моята котка когато беше коте успя да събори пердето, заедно с корниза smile. Но слава богу, тя на сватба в България няма да ходи, а за момента роклята си седи в калъф далеч от нейните ноктенца. Убедена съм, е и вашата котка ще покаже уважение към момента и няма да дивее.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #84 -: юни 17, 2013, 07:09:35 »

С това включване може би ще взема приза за ненормална булка. Подаръчетата за жените са ПОЧТИ готови. Трябва им дупка с перфоратор и панделка отгоре. Не бих посъветвала на никой да се захваща с нещо такова, освен ако не е леко  danceg

Ето ги тук всички, не се събраха на масата: http://farm6.staticflickr.com/5446/9065212280_9bcc234feb_c.jpg

Близък план: http://farm8.staticflickr.com/7424/9062986623_4d3f1ec587_c.jpg

Избрани мои творби: http://farm6.staticflickr.com/5337/9062987501_f743a1cd00_b.jpg

Не знам как ще се разделя с тях smile Много си ги харесвам, но аз съм пристрастна. Макар някои "модели" да се повтарят, всичките са абсолютно уникални.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #85 -: юни 17, 2013, 07:44:50 »

леле направо ахнах, страхотни са, нямам думи smile искам и аз smile  Bravo, определено си запази за теб няколко smile за спомен smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #86 -: юни 17, 2013, 08:18:40 »

Направо са върха! Страшно мн ми харесват! Браво за търпението и фантазията! Bravo
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #87 -: юни 17, 2013, 15:01:23 »

леле направо ахнах, страхотни са, нямам думи smile искам и аз smile  Bravo, определено си запази за теб няколко smile за спомен smile

Благодаря ти, дали да не започна бизнес за ръчни покани и подаръчета smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #88 -: юни 17, 2013, 15:03:19 »

Направо са върха! Страшно мн ми харесват! Браво за търпението и фантазията! Bravo

Благодаря ти много! Определено леко ми се развинти въображението, макар че за да спестя време като ми харесаше някои дизайн правех по няколко.
« Последна редакция: юни 17, 2013, 15:27:59 от helena31 » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #89 -: юни 17, 2013, 15:14:18 »

Уникални са! Толкова са разнообразни, красиви и интересни! Благородно им завиждам на гостите за подаръчетата, които ще получат!  Wink А на теб браво за страхотната идея, изработка и комбинации!  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines