Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:46:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част  (Прочетена 169064 пъти)
 
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юли 03, 2013, 10:49:59 »

Здравей те момичета. Благодаря ви за милите приказки, наистина ме накарахте да се замисля. Роклята е вече с мен, аз съм от Бургас, а роклята купих от Асеновград и няма как да отида пак до магазина. Наитина на снимките бях без грим, с небоядисана коса и най големия акцент за деня беше дебела черна ластика, която носих на ръката си за да си връзвам косата, когато се преобличам. На снимката тя е на ръката ми  Oh my ... .
 hulcy искам да си направя някакъв акцент на роклята, мисля че ще седи нежно една сатенена панделка отзад, която да види по самата дължина на роклята.
Момичета, знам че това е мойта рокля, просто .... нещо ми е хрумнало сега и не мога да си го избия от глатава. Както казва мойто мило- "Патиш от бръмбарите в главата си"  tease
И все пак мисля да намеря някаква панделка, ако не стане просто няма да я слагам. Сега остана да вида от къде си намеря тази панделка. Момичета вие имате ли идея от каде? Както казах вече съм от Бургас, ако някоя булка знае в Бургас от къде мога да я взема или да ми я ушият , моля да пише
Целувам ви всички, и благодаря още веднаж , наистина ме накарахте да се замисля силно за снимката  give_rose give_rose give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юли 03, 2013, 10:57:06 »

http://www.aliexpress.com/price/pearl-wedding-sash-price.html

http://www.aliexpress.com/item/Unique-wedding-dress-sash-clear-crystal-beaded-wedding-dress-belt-wedding-dress-waistband-JY102/732049569.html

в БГ не съм виждала, но пък може да дадеш снимка на някоя квартална шивачка и да ти го ушие

И все пак мисля да намеря някаква панделка, ако не стане просто няма да я слагам. Сега остана да вида от къде си намеря тази панделка. Момичета вие имате ли идея от каде? Както казах вече съм от Бургас, ако някоя булка знае в Бургас от къде мога да я взема или да ми я ушият , моля да пише
Целувам ви всички, и благодаря още веднаж , наистина ме накарахте да се замисля силно за снимката  give_rose give_rose give_rose
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юли 03, 2013, 11:02:13 »

emmmmmy благодаря ти мила. ще попитам още утре в кварталнто магазинче до нас дали могат да ми я направят. ще потърся и мостра на снимка, за да няма недоразумения.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #273 -: юли 03, 2013, 11:18:17 »

beberona, това първото от еми е много красиво на мен много ми харесва smile на мен не ми сложиха лента а направо си беше колан от прозрачни мъниста който го пришиха към роклята. бях поствала снимки в тази тема ( 24-та)

виж и по булченските магазини ( там където по принцип ушиват самите рокли) може и да имат нещо да ти предложат smile

а за съмненията всички сме ги имали smile аз когато се видях комплект вече гримирана и с прическа си отдъхнах smile
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юли 03, 2013, 11:26:20 »

beberona, това първото от еми е много красиво на мен много ми харесва smile на мен не ми сложиха лента а направо си беше колан от прозрачни мъниста който го пришиха към роклята. бях поствала снимки в тази тема ( 24-та)

виж и по булченските магазини ( там където по принцип ушиват самите рокли) може и да имат нещо да ти предложат smile

а за съмненията всички сме ги имали smile аз когато се видях комплект вече гримирана и с прическа си отдъхнах smile
В събота ще отида да проверя в магазините, където ги шият, защотото с тази мойта работа, само в събота мога да ходя по магазините.
А за панделката, не искам коланче, искам само панделка от зад. Гърба ми е с връзки и може би си го представам на края на връвките е с една голяма панделка. Мисля с някаква като щипка да я закрепя на самите връвки като си завържа. Оффф изобщо не ме бива с обясненията, ама дано сте ме разбрали.  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 04, 2013, 09:24:45 »

Ели Сааб, колекция 2013-2014, дори в булченските тоалети идва на мода сребристите, брокатните елементи.
ето линк
http://en.vogue.fr/defiles/fall-winter-2013-2014-paris-elie-saab-1/9036/diaporama/show-942/12699/pag
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юли 04, 2013, 09:32:31 »

Вчера видях във ФБ, че в Арети и в Ателие Ивоар има 50% намаление на наличните рокли  smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #277 -: юли 04, 2013, 09:35:20 »

В Арети има, но реално няма даже и 5%. Много тъпо от тяхна страна.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юли 04, 2013, 09:40:05 »

В Арети има, но реално няма даже и 5%. Много тъпо от тяхна страна.

Е, това е много тъпо, можеше просто да кажат, че някои модели имат намаление, без да уточняват, че е 50%  crazy
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #279 -: юли 04, 2013, 09:47:09 »

Да, и аз съм възмутена от тях. Мислех, че такива "търговски трикове" вече не се прилагат.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #280 -: юли 04, 2013, 14:10:57 »

Трябва ми много добър шивач за корекции на булченска рокля. Моля помагайте.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юли 04, 2013, 16:10:34 »

Избра ли я??? За шивач не мога да помогна, но там от където е не правят ли корекциите безплатно?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юли 04, 2013, 16:13:36 »

Можеш да питаш в Сватбен център София или в Палома, и на двете места самия шият и имат шивачи. Не съм ползвала техни услуги и не мога да кажа кой как шие.
Имам наблюдения единствено за шивачите в Асеновград, но предполагам ти е далеч smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #283 -: юли 04, 2013, 23:49:20 »

И аз се интересувам от добри шивачи в София. Трябва ми само скъсяване на моята рокля и прикачане на шлейфа към нея. Ще следя, дано някой изкаже мнение.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #284 -: юли 04, 2013, 23:52:29 »

Моята рокля е чужбинска, но корекциите трябва да правя тук и ми трябва наистина надеждно място. Палома засега ще отпадне, нещо съм с лоши впечатления, но в Сватбен център ще попитам.
Асеновград ми е далеч за съжаление.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines