Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:34:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част  (Прочетена 169174 пъти)
 
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #240 -: юни 27, 2013, 13:41:56 »

Здравейте и от мен,

Смятате ли, че роклята трябва да е чисто бяла или предпочитате екрю?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 27, 2013, 13:49:05 »

Здравейте и от мен,

Смятате ли, че роклята трябва да е чисто бяла или предпочитате екрю?
тр да пробваш и двата варианта, зависи как ти стои на кожата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #242 -: юни 27, 2013, 14:00:04 »

На мен категорично не ми хареса идеята за синкавобяла рокля. В последствие се оказа, че не ми и отива. Прави ме бледа като призрак. Затова в крайна сметка се спрях на шампанско. Пробвай варианти и имай предвид, че цветът зависи и от самата материя - едно е сатен, друго е дюпон, трето е шифон...
Активен
elita
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 27, 2013, 22:53:47 »

Аз съм по - светла и се спрях на шампанско, тюлена е и е трудно да се каже, че не е бяла, една панделка има, май е от сатен и там повече се забелязва нюанса. Екрюто е малко по -тъмно, направо от някои материи на светлокафяво ми изклежда, по - хубави според мен варианти са шампанското, слоновата кост и ейвъри.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #244 -: юни 28, 2013, 00:14:47 »

Охооо колко много нови рокли имаме тук  yahoo
Честито на всички щастливки, да си ги носите с много любов!

Аз вече броя дните и всеки момент очаквам да пристигне и моята...тръпна си в очакване... heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #245 -: юни 28, 2013, 07:25:55 »

дам много зависи от плата какъв цвят да е роклята. за мен най-добрия вариянт беше слонова кост, просто белия тюл ми е много кич а шампанското вече много ми жълтее. но в крайна сметка всичко зависи от вкуса на булката и тена smile  Wink
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 28, 2013, 08:03:05 »

Да, тена е определено решаващ. Аз си бях навила на пръста тази слонова кост, но когато облякох бяла рокля, тя просто ми пасна перфектно.. Оказа се, че при мен слоновата кост подчертаваше роклята, а бялото мен в роклята  pardon Та накрая остана бяла.. За това пробвайте всички варианти  smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #247 -: юни 28, 2013, 08:08:38 »

Да и аз бях така. Исках да е тъмно шампанско, но като облякох тази в слонова кост и ..онемях! Сега започвам усилено да трупам тен smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #248 -: юни 28, 2013, 10:39:02 »

Момичета, въпросът ми е към тези от вас с 2 рокли- една за ритуалите и една късичка за танците. Кога в ресторанта мислите, че се слага късата рокля като се има впредвид свалянето на жартиера, което е едно от последните неща?
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #249 -: юни 28, 2013, 10:47:02 »

pocketgirl, аз мисля да издържа колкото мога повече с дългата рокля, защото тя ми е по-булчинска. Втората мислех да я сложа за рязането на тортата и така до самия край на сватбата. Ние няма да си сваляме жартиера публично Wink Предполагам, че след жартиера, можеш спокойно да се преоблечеш, или пък ако според сценария на вечерта смяташ, че е твърде късно, просто го дръпнете по-рано в програмата Wink
Бях на сватба, на която булката хвърли букета веднага след подписването в ресторанта. И след това всички си седнахме по местата, и тържеството започна. Просто като идея  pleasantry
« Последна редакция: юни 28, 2013, 10:48:37 от malkabulka » Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 28, 2013, 12:06:28 »

И аз мисля да издържа колкото се може повече с булчинската рокля. Знам какъв кеф ще му е на милото накрая на вечерта да ми съблече роклята и ще се постарая да не го лишавам от това удоволствие. Затова съм решила да се преоблека само в краен случай.
Ние също най-вероятно няма да правим това с жартиера.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 28, 2013, 12:35:11 »

Знам какъв кеф ще му е на милото накрая на вечерта да ми съблече роклята и ще се постарая да не го лишавам от това удоволствие.

Ах, Ели, сега като ти прочетох поста и се замислих, че най-вероятно и моето мило е имал желание да ме съблече, а пък аз бързо бързо свалих роклята...  funnytooth
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #252 -: юни 28, 2013, 12:52:05 »

Аз с моята дълга рокля издържах до към 11 вечерта и малко преди да разрежем тортата се преоблякох с късата както смята да направи и malkabulka  good Всъщност истината е, че и на мен не ми се събличаше дългата булчинска рокля, но пък когато се пъхнах в късичката и обух балерините направо полетях и се развихрих още повече на дансинга и всички покрай мен bouncinggirl Ние също не правихме това с жартиера, но друга идея би била просто да помолиш водещия/DJ-я да измести жартиера малко по-рано в програмата, за да може после спокойно да си се преоблечеш, никой не е казал, че жартиера трябва да е последен в програмата например  girl_wink
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #253 -: юни 28, 2013, 14:29:32 »

Много благодаря за отговорите. И аз искам да остана с роклята възможно най-дълго, но съм реалист и смятам, че няма да издържа до сутринта. Роклята е с голям шлейф, който най-вероятно от танците ще падне, и съм подготвена за варианта с безопасните игли. За това започнах да обмислям и къса рокличка и както сте казали най-добре е да изместим ритуала с жартиера за по-рано. Не съм чела темите понапред, затова моля да ме извините за въпроса, който ще последва..... От къде мога да си намеря рокля като тази ( не е задължително да е същата, просто показвам какво ми харесва) на прилична цена до 100лв?


* roklq1.JPG (32.68 KB, 350x492 - видяно 344 пъти.)
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 28, 2013, 21:04:51 »

Най-после и аз се снимах с роклята...
Ето дългия вариант (само дето не съм се стегнала с връзки и не се вижда талията):



Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines