Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:23:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bbride --> 08.05.2013 & 03.08.2013  (Прочетена 62734 пъти)
 
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #60 -: юли 04, 2013, 10:09:20 »

машка, нямам го все още голямото бялото, но имам нещо в предвид, скоро ще ви осведомя smile
А ресторантът, да сменихме го изцяло. При нас нещата наистина се случват по странен начин малко и в последния момент, но надявам се да се получват добре  blum
Вече почти си раздодах поканите и всички казаха, че са меко казано очаровани danceg Аз даже си пуснах някоя сълза, когато чух тези думи първия път  blush
А за подаръците съм решила вече окончателно да са сладките, защото вече нямам нито въображение, нито сили, нито време да мисля други. Само трябва да видим кой ще ги направи. Имам предвид 1-2 места с добри цени, но не съм виждала мострички.
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #61 -: юли 04, 2013, 10:12:34 »

Е, дано поне сега ресторантът има хубави столове, та да не го мислиш толкова много! smile
А за подаръчетата си е супер идейката, щом за поканите ти гостите са се очаровали, значи представи си какво ще е с тези подаръчета. smile Само гледай да не пускаш сълзички, като те похвалят и за тях  give_rose
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #62 -: юли 06, 2013, 00:29:36 »

Хайде малко да вдигна завесата около подготовката Girl_hide
Относно роклята - чакам я да пристигне другата седмица и май наистина ще се окаже голямо бяло нещо, а аз исках точно обратното, но то все така ще стане blum Щом имам 100% сигурност, че е тя ще ви я споделя.
По булката засега няма нищо готово, но днес си поръчах чанта от ибей. Мислех да нямам чанта, но нещо ми щракна днес да поразгледам и си поръчах ето тази:

Утре ще правя обиколна и за обувки и може би ще погледна за тюл за воал. Бавно, но славно нещата вървят.
Като цяло ни остават адски много неща: меню ресторант, алкохол да се докупи плюс разните му бутилки и етикети; булката да си купи всичко и да измисли прическа и маникюр; младоженецът също не е купил нищо освен обувките, които си ги има; да уточним окончателна украса; да направим тейбълки и подобни; торта; подаръци; букети и подобни да реша какво искам; да се разберем с ди джея каква музика искаме; да си коригирам халката  .... леле колко много неща мога да се сетя
Но вътрешно съм убедена, че всичко ще се получи  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 06, 2013, 08:29:19 »

Убедена съм, че ще се справиш и ще бъде прекрасно!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #64 -: юли 06, 2013, 09:43:42 »

записвам се да ти пожелая прекрасни финални метри! нещата които са ти останали за довършване са си съвсем нормални, при всички си е било така, така че не се притеснявай ще направите всичко на време!  give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #65 -: юли 06, 2013, 10:31:21 »

bbride, с нетърпение очакваме да видим "голямото бяло нещо". Само да ти кажа, че и аз в началото като тръгнах да си избирам рокля (5 месеца преди сватбата) бях с нагласата, че ще съм със съвсем друг модел и визия, но явно след толкова гледане и чудене вече съвсем се побъркваш и в крайна сметка си с нещо неочаквано или поне не чак толкова очаквано  huhhuh.gif Но бъди сигурна, че в самия ден ще се чувстваш като принцеса дори и да си в рокля с каквато не си си се представяла досега  Girl_hide

Ако имаш нужда от помощ или съвет за някои от нещата, пиши ни и ще помагаме с каквото можем! А аз винаги ще се радвам на снимки на лични тук или във фб!  girl_wink
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #66 -: юли 06, 2013, 19:24:13 »

Благодаря за куража, момичета give_rose
За момента най- належащо ми се струва намирането на свястно ателие за корекции на роклята, че много ме е страх да не я опропастят нещо angry
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 06, 2013, 21:40:23 »

Благодаря за куража, момичета give_rose
За момента най- належащо ми се струва намирането на свястно ателие за корекции на роклята, че много ме е страх да не я опропастят нещо angry
Bbride-че, моя приятелка си направи корекциите при шивачка в София, която преди правеше корекциите на Ателие Воала, казва се Ламбриница Бахчеваниду (Ламби), тел. 0896 273 721. Жената е много свястна, корекциите бяха направени много добре и бързо, единственото негативно нещо беше, че се оказа, че има малки петна от кръв на вътрешната част от роклята (където е сложила подплънките на бюстието), изглежда се е наранила при шиенето. Можеше да я изчисти, не вярвам да не е забелязала. Всичко останало беше изпълнено много професионално, а и корекциите никак не бяха леки - стесняване на бюстието и на вградения корсет, скъсяване на роклята, корекция на дължината на шлейфа, пришиване на бели копчета по дължината на ципа и добавяне на подплънки. Друга моя приятелка преди 2 години ползва услугите й и беше много доволна, а и роклята й беше като излята по нея.
Ако прецениш да ползваш услугите й, ателието се намира срещу хотел Хемус, на ул. Розова долина.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #68 -: юли 06, 2013, 21:49:32 »

Оооо, мерси, златна си yahoo
Точно от такива корекции се нуждая и аз. А знаеш ли ориентировъчни цени, които са платили приятелките ти, защото аз си нямам никаква представа?
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 06, 2013, 22:08:37 »

Оооо, мерси, златна си yahoo
Точно от такива корекции се нуждая и аз. А знаеш ли ориентировъчни цени, които са платили приятелките ти, защото аз си нямам никаква представа?
Ами всичко беше около 90 лв (общо, за корекциите, които ти изредих), даже май по-малко, ако не се лъжа. Другата ми приятелка (тази, която се омъжи преди 2 години) изцяло си беше променила роклята, не ми е казвала цена.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #70 -: юли 06, 2013, 22:16:15 »

Благодаря ти много. Само да дойде роклята и да реша, че ще я коригирам и веднага отивам при нея give_rose
Все пак съм отворена и за други предложения, ако някой знае, да споделя. Да имам и резервни варианти.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #71 -: юли 15, 2013, 08:57:21 »

bbride, записвам се да следя темата ти като ти желая спокойни и ползотворни последни седмици!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #72 -: юли 15, 2013, 20:24:35 »

Влизам да се отчета как върви smile
Роклята я няма още, но тази седмица ще дойде. Говорих с дамата за корекции, която flyin ми даде и тя каза да не се тревожа, трябва й малко време за корекции smile
В момента уточнявам подаръците за гости, които ще бъдат декорирани сладки.
Утре предстои и пълното уточняване на украса с агенцията като за момента сме се спрели на романтично розово с малко ментово и рози и хортензии heart
Междувременно днес мама си е купила рокля и то ментова и съм доволна, че поне и за това няма да мислим.
Ето малко  от моите идеи, за да се добие представа за нашата сладникава работа pleasantry
http://pinterest.com/bbridetobe/
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 15, 2013, 21:16:12 »

Много хубави неща си отбелязала в Pinterest, вече нямам търпение да видя крайния резултат  Girl_hide
Комбинацията розово с мента е много свежа  Bravo
От агенцията със сигурност ще предложат нещо интересно  smile

Започнали сте да отмятате нещата  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 15, 2013, 22:52:50 »

Много ми харесва да има нежно розови неща по сватбите  Girl_hide Много красиви идеи smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines