Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:42:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 58785 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 28, 2013, 14:28:35 »

А защо не можа да гласуваш?
За колко дни влезе в системата като женена?
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #91 -: май 28, 2013, 14:47:34 »

Честно казано не знам колко са били, но по-реалистичното наистина ми се струва тези 5 дни... есграон системите са много мудни и отнема доста време докато се обновят... ако решиш да останеш с моминското име за пътешествието обаче - смяната на статута от неомъжена - към омъжена няма никакво значение.

Не успях да гласувам, защото като отидох до подавам документи за лична карта и попитах служителката там дали и къде ще мога да гласувам - тя ми отговори, че си гласувам в старата секция със старата лична карта и не ми трябва друго. В деня на изборите отидох в съответната избирателна секция и влизам да гласувам... в списъците вече бях с новата фамилия (това от автоматичната смяна на името след гражданския брак), но със старата адресна регистрация, а по лична карта съм все още и със старата си фамилия и съответно ми казаха, че ми трябвало някакво специално удостоверение (само за гласуване), което се издавало от районното, аз разбира се побеснях, защото ги бях питала изрично дали ми трябва нещо специално и те ми казаха не...  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #92 -: май 28, 2013, 16:15:19 »

И според мен по-добре пътувай със старото име и старите документи. Не си усложнявай живота да бързаш да сменяш документи, като знам каква бюрокрация е... Аз 9 дни след подписването в системата им все още бях неомъжена.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #93 -: май 28, 2013, 16:19:14 »

Лили, изобщо не се впускай в такива приключения! Аз ще пътувам със старите си имена и документи до Индонезия и обратно едва 1,5м след сватбата! Голяма работа, че ще си смениш документите по-късно!  smile
Активен
tikvi4kata84
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #94 -: май 28, 2013, 23:05:37 »

Днес нищо не вършихме почти sad Ходихме до сладкарския цех Милена, заели са нашата дата, май много закъсняхме с тази торта  angry
Lillly, на нас управителката на Вентура  за торта ни препоръча сладкарката Краси Бекярова. Свързах се с нея, много ми хареса отношението  и вниманието, което ми отдели, доразви моята идея, даде ми да пробвам няколко неща, и цената, която предложи, беше добра в сравнение с другите, които се свързах. Ако те интересува, ще ти дам повече инфо.  give_rose
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 29, 2013, 05:17:48 »

лили можеш да си издадеш удостоверение за идентичност на имената smile аз и това ще издавам, за да няма проблеми smile успех с тортата
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 29, 2013, 08:57:41 »

Благодаря ви за съветите момичета!
Вчера беше ползотворен ден. Капарирахме чашите, накрая решихме да са 1-вите, ще ги покажа на снимка като ги гравират.
Имаме си и торта  yahoo
Такъв товар ми падна от раменете. Спряхме се на сладкарница Дилайт. Цените са МНОГО приемливи, може би това най-вече сложи край на "великото" чудене.
Тортата ще е като на снимката, само че 4 етажа, без фигурка отгоре, на нейно място ще има още цветенца. И без малките златни джуфчици по ъглите. На тази снимка е много жълта, тази която ни показаха беше свят шампанско. Идеално ще се впише в украсата на ресторанта. Вътре ще бъде с шоколадова сметана. Момчето от сладкарницата беше много учтиво и разбрано, доставката за града им е безплатна, просто съм много доволна.

Поръчахме съща малка тортичка за кумата, като ще ни я дадат с дебел поднос, удобен за игра Wink
Ох, с това свършват главните неща и вече съм много по-спокойна.  bounce
Относно смяната на документите, наистина не знам какво да направя, тъй като дори и да съм със старите, паспорта ми изтича август, а нали за Турция искат валидност 6 месеца напред.
Мисля да се консултирам и с туристическата агенция и да взема някакво решение накрая.
Цитат
лили можеш да си издадеш удостоверение за идентичност на имената smile аз и това ще издавам, за да няма проблеми smile
petq1989 , какво е това удостоверение?
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #97 -: май 29, 2013, 09:05:16 »

Тортата е приказна, Лили, честито  Bravo
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 29, 2013, 10:52:21 »

Мерси, надявам се не е лоша и на живо.
Притеснява ме факта, че както се казва "евтиното излиза скъпо", ноооооооо се успокояваме с думите: Торта сватба не прави или дано всички да са пияни до тогава  funnytooth
Дошло ми е гребенчето за коса!!! Един приятел ми го поръча и ми прати снимка като го е взел, мисля че е точно като на снимките от Ибей  Bravo
Спазиха си срока хората, като го взема ще покажа как стои на коса Wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 29, 2013, 10:56:19 »

Лили, тортата е страхотна!
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #100 -: май 29, 2013, 11:35:17 »

Лили, аз съм поръчвала торта за по-специален повод от Дилайт и я бяха изпипали, а и се оказа много вкусна. Беше с един супер лек крем. Така че не се притеснявай, едва ли ще сгафят нещо  good
Активен
tikvi4kata84
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #101 -: май 29, 2013, 18:45:32 »

Lillly, тортата е супер.  Bravo
 Тяхна беше тортата на сватбата на кумовете ни, тъй че не са само на хубава цена, но са и вкусни. Това беше вторият ни вариант за торта, но на мен управителя ми каза, че не работят в неделя и трябва да доставят тортата в събота, и това малко ме отказа, а за Аспарухово ми каза, че доставката е 7 лв.
Колко е хубаво като отхвърляш задачките една по една! smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #102 -: май 29, 2013, 18:49:42 »

Страхотен напредък, браво!
Нямам търпение да покажеш гребенчето, сега н али съм на вълна воали, обеци и джувки  blush heart
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 29, 2013, 22:04:52 »

Ехееее, много благодаря за информацията относно тортата  good
Наистина се надявам и ние да останем доволни клиенти smile На нас ни казаха, че доставката в рамките на града е безплатна, а Аспарухово се води в града. Ще видим какво ще кажат на 8-ми.
Сега показвам гребенчето. Мисля, че е точно като на картинката. Цялото е метално и цветята може да се огъват и да се наместват така както ми хареса (или по-точно на фризьорката ми).
Утре имаме среща с Диджея и Оператора, а пробната прическа е в събота.
Купих си ваучер за маникюр с шилак в студиото в двете кули. Дано се представят добре, ще разбера в понеделник Wink
За сега е това новото


* greben4e.jpg (72.51 KB, 1000x1365 - видяно 242 пъти.)
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #104 -: май 30, 2013, 07:18:33 »

Гребенчето е много нежно, нали ще покажеш после снимки с пробната прическа  blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines