Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:31:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица за размисъл 06- 12.05.2013  (Прочетена 27178 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: май 06, 2013, 08:28:21 »

 Здравейте!
Много се чудих как да назова седмичната тема - дали да носи победоносния знак на Гергьовден, дали да е със следпразнични вълнения и нова работна седмица, но в крайна сметка реших, че най- важното събитие все пак са изборите. Купуването и продаването на гласове е престъпление! Край.
На всички с имен ден - честито!
Нека седмицата ни е различна и да я запомним само с хубави събития и радостни вести!


* Kati_n.jpg (43.71 KB, 960x636 - видяно 301 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 06, 2013, 08:33:03 »

Добро утро .Свекърва и честит Гергьовден на всички!
Наистина важна седмица за всички нас с изборите в края,но аз съм тотално отчаяна от положението с политиците и си мисля,че май няма добър вариант за България.
Ние днес по полечка го даваме,че много разходки тези дни.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 06, 2013, 09:10:36 »

Честит Гергьовден!
Пожелавам на всички приятно посрещане на празника!
А аз отивам да се занимавам с агнешко и подготовка за имения ден на патето ми, пожелайте ми късмет!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 06, 2013, 09:48:06 »

Честито на всички именници!
Много подходящо заглавие си избрала свекърва. Наистина е важна седмица за всички, които са решили на гласуват. Ние по стечение на обстоятелствата, няма да гласуваме.
Рататуй, пожелавам ти късмет с приготовленията за празника на патето ти. После ще разказваш как е минало.
Черпя ви с едно гръцко фрапенце@}->--
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 06, 2013, 10:12:41 »

аз няма да размислям, решила съм smile

Поздрав на всички именници:
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 06, 2013, 13:09:41 »

Честит празник на всички именици, като им пожелавам да са здрави и с гордост да си носят имената!  give_rose

Относно изборите и аз съм решила вече. Но все пак за мен това ще е седмица на размисъл в друго по-лично отношение. И силно се надявам да стигна до правилното решение.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: май 06, 2013, 15:42:37 »

Росита, дано решението ти доведе до по- хубаво! И да го мислиш, и да не го мислиш, винаги има и плюсове, и минуси. В крайна сметка нищо не е окончателно, винаги можеш да направиш завой или даже кръгом  good.
За гласуването и аз съм решила, дано да отида де.
Нещо ме е налагнала апатия и изобщо не мога да се понасям. Не обичам да ми е толкова горещо, пък и имам много домакинска работа. То няма край - кога ли ще е чисто и подредено, както аз искам, че да седна и да гледам сериали или да си чета книга? Като се връщам назад в годините, когато моите и на съпруга ми родителите са били на наша възраст, не почваха ремонти или основни почиствания без нас /физически, финансово и организационно/. Ние опъваме шии и ще става още по- трудно да се справяме сами. Ей на, пералнята ще трябва да се сменя, че е на 25 години и взима - дава. Ама как се сваля от 3-ти етаж без асансьор, пък и новата как се качва? Никой не ми е крив. Мога да се правя на луда и като си дойде големият, да го хвана на работа. Но не, детето си идва за седмица, аз да го занимавам с мои работи...То и седмица няма да е, сигурно половината време ще е в София. и там ги носят на ръце, все едно са принц и принцеса. Те пък въобще не се сещат да попитат...
Освен това съм и "набрала", защото скоро съпругът ми има юбилей и естествено и двамата синковци няма да са тук. Аз не държа на тези неща, но те знаят, че за баща им има огромно значение. Ама карай, няма да е за първи и последен път. Wink
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 06, 2013, 18:25:05 »

Свекърва, то каквото има да става ще стане. Понякога си мисля, че е по-добре човек да се пусне по течението, отколкото да го мисли. В момента и на мен ми се иска така, за съжаление не мога да си го позволя. Дано не сгреша с избора си, но някак си интуицията ми ме кара да мисля, че ще е добре за мен, колкото и да е егоистично. В крайна сметка, ако аз сама не помисля за себе си, няма кой друг да го направи.

А на теб май много ти се е насъбрало. Така като те чета, буквално ти е стигнало до "под тавана". То домакинската работа нали знаеш, че никога не свършва и никога няма да ни е достатъчно чисто и подредено. Моето разбиране е, че къщата трябва да служи на мен, не аз на нея. Затова поддържам ред и чистота, доколкото ми е по възможностите. А че не е идеалния дом, това няма значение. Дано ти мине апатията, гледай по-ведро на нещата и вярвай, че всичко ще се нареди както ти го искаш.

Споделям че си проверих номера от лотарията за зелената карта и не съм сред печелившите. Нито на сина печели. Но нищо, имаме си цяла Европа на разположение...  smile
« Последна редакция: май 06, 2013, 18:27:55 от Росита » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 06, 2013, 18:45:19 »

 yea да долетя в новата тема
еми, мн готина котка  heart heart
мен политиката не ми е любима тема
стискайте палчета за нещичко за утре  Good luck
ние днес рано-рано ходихме да тичаме с милото на морския бряг и бе мн приятно  good

хубава вечер!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 06, 2013, 19:10:25 »

свекърва, положението ти е като при майка ми, много ти съчувствам, ама ти май си го знаеш . даже за пералнята сте еквивалент. sad Дано ви се отвори възможност и на двете, за всичко което искате. smile
Росита, понякога интуицията е супер оръжие. успех!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #10 -: май 06, 2013, 23:17:59 »

Мацкииии тея дни нямам никакво време за мое голямо съжаление ! Минавам набързо да се разпиша и дано утре имам време да седна да попрочета кой как е и накъде е smile smile smile Тук при нас е страшен купон ! Кръстницата на малкия роди на 30-ти вечерта и от тогава сме всяка вечер на запой ... агнета, бебета, именници , великцен и то направооооооооо не сме се спрели ! Та така е около мен всичко е на 6 !  yahoo Като се поуспокоим ще имам повечко време за писане ! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: май 07, 2013, 08:29:06 »

Хайде на работа, работещи и почиващи! Стига толкова празници и ядене, разходки и ходене по гости Wink. То си е казано - не всеки ден е Великден!
Да кажа какво се случи с нашата мома- крадла. От начета 16000лв. върна 8000лв., сега мълчи. Пуснали сме я в неплатена, завели сме и дело. Кофти работа, няма да я бъде да върне по мирния начин останалите пари, но чакаме и се надяваме.
В предните теми казах за една моя съученичка с перлени гердани, която не искаше да даде фамилното име на бъдещата си снаха. Сутринта срещнах сина и снахата съвсем случайно. Отиваха на консултация, чакат бебе в най- скоро време. Момичето няма вид на Златка, но страшно много напомня визуално на Йовка от Столичани в повече. Зная, че не е красиво и пази Боже да е наистина такава, ама ми стана много смешно, като си представих разговора между тях двете за правата и задълженията. Хихихи, ужас, ама трябва да се видят и двете и тогава.... diablo


* kafe.jpg (57.63 KB, 851x316 - видяно 305 пъти.)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 07, 2013, 08:58:35 »

Привет дами!  smile
Аз от днес съм вече в отпуск, макар че почивката ми започна още преди 2 дни. Днес имам няколко административни задачки, които трябва да свърша и се надявам да не се мотая много.
Преди няколко дни, кръщелницата ми започна работа в аптека в Сл.Бряг, така че мисля да я посетя скоро, че много съм се затъжила за нея. По принцип тя не е от Бургас и не се виждаме много често.
Изобщо смятам да си използвам пълноценно отпуската, къде в пътувания, къде в разходки, но със сигурност няма да се затворя у дома и да мързелувам. Е, то това не е излишно разбира се, ама е грехота да се изтърва хубавото време.

Свекърва, то аз преди като четях това, което беше написала за вашата мома-крадла ми мина през ума, че няма как да ги върне всичките пари. Дано всичко приключи по възможно най-добрия начин за вас!

На всички пожелавам един слънчев и усмихнат ден!  Sunshine
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #13 -: май 07, 2013, 10:33:46 »

Здравейте и днес от мен ! Хайде на кафенцето ! Усмихнато кафе с пожелание за усмихнат ден !

Ние с малчо след малко ще излизаме да поспи навън детето иии после да поиграем иии така smile Надявам се довечера да се включа да ви "видя" пак как сте smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 07, 2013, 11:38:36 »

Здравейте! smile
През празниците не успях изобщо да стигна до форума, но както каза свекърва не всеки ден е Великден - който празнувал, празнувал! Wink Надявам се да сте прекарали страхотни празници smile Ние повече работихме, отколкото да празнуваме, но все пак успяхме да нашарим и малко яйца в последните часове на събота smile Разкажете вие как изкарахте и станаха ли хубави яйцата? А който прави писани яйца? Показвайте smile
Струва ми се, че тая седмица ще бъде дълга и мъчителна .. едно, че изобщо не съм се настроила на работна вълна и второ, предусещам, че пак ще берем ядове с разните му майстори в апартамента. Тази седмица ще боядисваме всекидневната, вероятно само двамата с мъжа ми - 55-60 квадрата в боя никак не са малко angry Да видим какво ще стане накрая pardon
Темата за изборите хич не ща и да я зачеквам, че е много жалка картината и чак се чудя дали да гласувам или не ...
Хайде малко да избягаме от реалността на тази приказна къщичка на дървото, да забравим грижи и проблеми, да поседим тихо и просто да наблюдаваме прекрасното време навън give_rose
Прекрасна седмица! give_rose


* Copy of 558569_576063435751067_929255772_n.jpg (74.57 KB, 392x585 - видяно 320 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines