Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 17:29:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 161616 пъти)
 
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #165 -: май 28, 2013, 13:44:18 »

Ами аз живея в чужбина и моята рокля си я поръчах в Констанц, на един час от нас. Нямах препоръчани магазини и  общо взето избрах магазина, в който си харесах роклята, дилър на Проновиас. Чаках я дълго време, и пристигне преди 2 седмици, взеха ми мерки и те така обясняваха че ще е перфектна и точно по мене, но уви. Не знам дали я бяха претупали просто или жената толкова си можеше , но въобще не се беше постарала... Вчера пропуснах да обърна внимание на това как е преправена, защото си я чаках от толкова дълго време , че исках час по скоро да си я взема. Оплаках се за едното нещо, тя вика ами тя така трябва да стои..ама не.  Както и да е вчерашната драма поотмина, сега ще стискам палци да я пооправят във Варна другата седмица.

Желая ви успех в подготовката! и дано никой не ви разваля настроението преди големия ден! и ако се случи , не го взимайте присърце

mury,  ще им висиш на главата докато я направят както трябва и иди с някой твой човек, отстрани по добре се вижда. Аз просто нямам време и възможност в момента да ги изюркам, че в събота пътуваме за Бг а през седмицата съм на работа.
« Последна редакция: май 28, 2013, 13:54:37 от phantom_u » Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #166 -: май 28, 2013, 17:23:11 »

Специално за Ла Споса имайте предвид, че е добре да сте твърди и настоятелни в това, което искате и много добре да оглеждате роклята след всяка корекция.
Аз имам доста забележки към работата им и отношението към клиента (изключвам консултантките). Моята рокля те я шиха - много пъти чух "Ами ние толкова можем, в Испания еди какво си".
Та имайте едно наум и докато не стане на вашата, не се отказвайте.  good
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #167 -: май 28, 2013, 20:58:48 »

Ха фантом и аз бях в констанц януари да пробвам рокли и да гледаме халки, ние често ходим там да пазаруваме или ей така на разходка :-)

А за поправките, и аз трябва моята да я поправя още малко и се тревожа, че може да ми я развалят, затова мисля да я дам в ла споса, незнам там дали взимат рокли само за поправка, но се надявам, аз мисля, че шивача е важно да има опит със скъпи материи и рокли, за да не обърка работите.
« Последна редакция: май 28, 2013, 21:33:56 от Мрявка » Активен
kleobg
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #168 -: май 30, 2013, 03:59:36 »

Mury - когато роклята е с шлейф се скъсява отпред и от страни, но от страни вземат малко по-малко докато стигнат до естествената дължина на шлейфа. По принцип не се скъсява шлейфа а внимателно се нагайда дължината от страни.
Активен
kleobg
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #169 -: май 30, 2013, 04:11:10 »

Момичета, бихте ли ми казали от къде мога да си купя було и какви са цените на воали средна дължина? Аз не живея в България и ще пристигна 1 седмица преди сватбата. Мислите ли че ще мога да си намеря було за една седмица?
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 30, 2013, 08:24:44 »

Момичета, бихте ли ми казали от къде мога да си купя було и какви са цените на воали средна дължина? Аз не живея в България и ще пристигна 1 седмица преди сватбата. Мислите ли че ще мога да си намеря було за една седмица?

Няма да имаш никакъв проблем с намирането на було. Във всеки един от сватбените магазини (в района на Ритуална зала) се продават воали. Има всякакъв цвят - бяло, екрю, слонова кост. Изчистен, с дантела, с кант, без кант. Цените от 30-40 лв нагоре и до 300 лв.. Зависи от самия воал, твоя избор и бюджет, но избор има  good
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 30, 2013, 12:33:52 »

Момичета, мога да ви препоръчам шивачката, която оправя моята рокля. Някои от вас може би се сещат, моята е от интернет. Трябваше да се прибере с по един пръст под двете мишници. Аз съм много доволна, там където я носих! Ето така изглеждаше преди да я оправят, после нямам снимка все още, но си беше абсолютно наред!


* IMAG0218.jpg (50.58 KB, 460x480 - видяно 287 пъти.)
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 30, 2013, 14:20:51 »

Мименце, как се зарадвах като ти видях поста, идея си нямаш smile Честито, честито, честито и честито на бъдещата на-готина леля smile   
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #173 -: май 31, 2013, 15:52:21 »

Вани много се радвам, че и при Вас нещата са на тема сватба.
Малко тъп въпрос , но откъде са ти поканите?
Аз ще си имам цели 2 сватби - една във Варна и една във Враца. smile
Във Враца подписваме и ще се почерпим с тамошната рода, а ук ще е църквата и ресторанта за нашата си част.
Мнения за Голдън Тюлип, че ми е много на сърце? За Бриз 2 също съм в чуденка?!? А и хотел Аква до гарата. Общо взето за краткото време, което остава нямам алтернативи....
А и до тогава ще съм бременна в 20 г.с и много се притеснявам, че ще изглеждам като слон...... girl_impossible
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 31, 2013, 18:06:52 »

Миме, поканите ги прави Росито (Елка я познава) , малко бавно станаха,но пък съм доволна smile Ние сме в Бриз 2, наши познати се жениха в Голдън Тюлип и бяха повече от очаровани, ние искахме сватба на открито и затова се спряхме на градината в Бриз 2 ( дано дано не вали )  smile
А за роклята ... аз не съм бременна булка, но пък , знаеш, перманентно съм си в слонски вид, има такива модели, че макар и големички сме си пак сладки.
 Днес за първи път си облякох роклята и честно казано очаквах да изглеждам доста зле, но съм доволна, така че не се притеснявай за всеки има по нещо , както казва тате "Грозна булка няма" smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 31, 2013, 18:54:31 »

Вани много се радвам, че и при Вас нещата са на тема сватба.
Малко тъп въпрос , но откъде са ти поканите?
Аз ще си имам цели 2 сватби - една във Варна и една във Враца. smile
Във Враца подписваме и ще се почерпим с тамошната рода, а ук ще е църквата и ресторанта за нашата си част.
Мнения за Голдън Тюлип, че ми е много на сърце? За Бриз 2 също съм в чуденка?!? А и хотел Аква до гарата. Общо взето за краткото време, което остава нямам алтернативи....
А и до тогава ще съм бременна в 20 г.с и много се притеснявам, че ще изглеждам като слон...... girl_impossible
Голдън Тюлип е добър вариант-била съм там на сватба.Бриз 2 съм била на два банкета и храната и условията бяха на ниво.Аква не я препоръчвам.
Миме сигурна съм че ще си прекрасна булка.
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 06, 2013, 07:15:29 »

Момичета, помагайте smile
Търсим пекарна, в която да поръчаме погачата във Варна, но чичо Гугъл ме праща само на една на ъгъла на Пискюлиев и Бенковска и нищо друго, а не обичам да нямам избор.
От къде ще поръчвате вие питите ?  Wink
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #177 -: юни 06, 2013, 08:01:24 »

И аз имам същия въпрос като Венити  smile
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #178 -: юни 06, 2013, 08:06:36 »

Vanity89, ние нашите ще ги поръчаме в кварталната пекарна. Решихме че няма смисъл да ходим по далече. Пробвахме ги, не са кой знае колко добри, но са прилични. За съжаление не мога да помогна.
Иначе пекарна Стефани ни бяха препоръчали на ул. К.Величков 49.
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #179 -: юни 06, 2013, 08:09:51 »

А между другото, който се сеща за поста ми с роклята, оправи я  една много готина шивачка във Варна. Сега изглежда , точно както си я предстявях Bravo heart
Чакам с нетърпение да си я облека в събота girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines