Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 22, 2024, 21:25:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Родителите?  (Прочетена 154826 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 02, 2006, 14:02:02 »

Ох, нашите родители се видяха в деня на сватбата и после не са и питали едни за други, свеки се омъжи вчера, но не си направи труда да покани нашите лично, а чрез нас, което е малко гадничко, все пак!!!
Но както и да е!!! Важното е че сватбата ни мина чудесно!!!
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #76 -: ноември 03, 2006, 14:10:10 »


Чак за приятели едва ли може да се говори в случая, защото сме различни поколения, просто винаги има, а и е нормално да има една дистанция, според мен най-важното е уважението и всеки да зачита мнението и позицията на другия good

  hiphip много добре казано. Естествено, че по принцип тук не може да се говори за приятелство,защото в повечето случай ни слагат "розови очила" Love girl , а после става една...  Oh my ... Затова ги наричайте както ви е на сърце , но преди това ,ако искате ги питайте дали нямат нещо против това да се обръщате към тях по начина по който сте решили.
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #77 -: ноември 03, 2006, 15:39:38 »

Така е Bulechka_TS , важното че всичко е било  good
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 03, 2006, 16:01:40 »

Родителите на моят приятел са страхотно свежи хора, с много модерно мислене и от самото начало бяха позитивно настроени към моите родители и искаха да се запознаят. Майка ми също много добре реагира на факта, че ще се запознае със сватята и много се харесаха  danceg Баща ми е единственият, който много се дърпа и не желае да бъде съпричастен.  cray Запозна се общо взето случайно с бъдещата свекърва в деня, в който се изнесох от нас, а със свекъра се запозна пак случайно, когато след два месеца дойде да види къде живеем.  nea
На мен ми беше много тъпо в началото, но в един момент просто казах на техните на Цъфо защо все още са се запознали с баща ми и че не мога да го накарам насила и за моя най-голяма изненада те го приеха страшно спокойно smile 
Майките ни много си допаднаха  Yes Няма да се чуят най-вероятно да пият кафе без причина, но знаят, че ако има нужда могат да разчитат една на друга и отсега разпределят задълженията си около сватбата и след това около бебока  pardon
Обичат ни прекалено много и мисля, че никога няма да ни накарат да се притесняваме за техните взаимоотношения... в крайна сметка НИЕ сме важните, всичко друго би било "екстра"  Curtsey
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 03, 2006, 18:39:08 »

нашите родители пък се познават от доста време(като се имс предвид че ние сме заедно от доста време).а аз се запознах с неговите родители още на 5 месец от връзката ни.те са доста пекани и добри,и ме канеха винаги когато се събираха цялото семейство.широко скроени хора са!!!
същото беше и за милото. а пък те не се сещам как се запознаха blush беше отдавна
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 03, 2006, 19:32:52 »

обръщението идва от вътре,както ти дойде.за мен те са родители на моето съкровище,те са го възпитали и направили такъв,какъвто е сега.затова те за мен са също родители-така че аз им викам Майко и Татко
Активен
irena_romeo2002
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #81 -: ноември 08, 2006, 13:17:54 »

Аз също смятам, че е важно да се уважават, не е нужно да са приятели. Важното е да се събираме по поводи и да има какво да си кажат. Иначе нашите родители са от различни градове и не се виждат често.
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #82 -: ноември 14, 2006, 13:58:41 »

Нашите се познават отдавна, особено бащите станаха големи приятели, може би заради сходните интереси - риболов, шах... Понякога, се виждат без да знаем. Така, че това няма да е проблем.
При нас просто така се получи.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #83 -: ноември 15, 2006, 15:42:58 »

Ами как са? Живеят на двата противоположни края на София....а тя е голяма... Ако ме разбирате какво намеквам angry
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #84 -: ноември 29, 2006, 15:20:51 »

доста егоистично от нейна страна
родителите според мен трябва да са на масата на младоженците
това че нейните родители са починали не означава че твоите не трябва да са там...
ами ако бяха живи...всички щяха да са на тази маса нали?
тогава?
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #85 -: ноември 29, 2006, 16:14:26 »

Нееее, родителите не са излишни изобщо. Все пак, те май за това живеят, за да ни видят задомени и спокойни, нали? Не коментирам обаче някои изцепки, изключения от правилото
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 03, 2006, 23:18:06 »

Родителите са най-близките хора на младоженците!Дали се разбирате с тях или те помежду си е друга тема,но те трябва да присъстват.Те мечтаят за този ден на децата си още от техният сватбен де.Това е тяхната награда.Трябва да им я дадем .Мисля че не струва много!А дали ще са на нашата маса мисля че е въпрос на личен избор и не от толкова голямо значение!Те така или иначе са най-важните гости и ни обичат! smile smile smile heart
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #87 -: декември 04, 2006, 13:56:34 »

напълно съм съгласна със Шейла и Фиби
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 04, 2006, 17:18:27 »

При нас имаше подобна ситуация, на моята половинка, баща му е починал отдавна и майкла му беше с новия си съпруг! Но ние решихме, че на нашата маса ще сме само ние и кумовете!! good И се получи много добре!!! Моите родители бяха на една маса с гостите от моя страна, а майка му с гостите от негова страна на друга маса!!! И всичко беше наред!!! LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 04, 2006, 20:00:33 »

При нас повече лелята на милото проявява интерес и желание да се вижд аи събира с нашите, отколкото свекито, тя даже и дума не е обелила!!! Но може би така е и по-добре!!! Най-хубавото, е че ние сме си самостоятелни и не зависим от никой!!! Казано е: "Ако искат да помагат, ако не - да не пречат!!!" good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines