Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:26:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна априлска седмица 22.04-28.04  (Прочетена 47516 пъти)
 
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 22, 2013, 22:43:59 »

Много ви благодаря за мненията.Прави сте и сега ще обмисля как ще продцедираме.Emmmmmy,ако можеш да ми изпратиш на ЛС имена и координати на някой за Добрич много ще съм ти благодарна.Незнам дали ще се съгласи да отидем,но не пречи да го попитам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 23, 2013, 07:44:14 »

Много ви благодаря за мненията.Прави сте и сега ще обмисля как ще продцедираме.Emmmmmy,ако можеш да ми изпратиш на ЛС имена и координати на някой за Добрич много ще съм ти благодарна.Незнам дали ще се съгласи да отидем,но не пречи да го попитам.
оки ще питам колегата и ще ти кажа в петък, преди това няма да имам възможност за контакт с него.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 23, 2013, 09:21:46 »

Добро утро smile
Днес няма ранобудни май. Чака ме работа, но хич не ми се подхваща nea Времето е страхотно, затова ви каня на по кафенце/чайче в зелената градина Wink


* 524133_489036234495447_1479672798_n.jpg (40.25 KB, 550x550 - видяно 230 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: април 23, 2013, 09:37:45 »

 m0onlight, честит рожден ден! Wink и мерси за прекрасната маса.
И мен нещо не ми се работи и ми е негативно. Една наша продавачка цъфна с начет от 16000лв. за 5 месеца. Младо момиче, просто не ми го побира ума. И казва, че в рамките на месец ще върне парите.....Нито да я уволним дисциплинарно, нито да я оставим...Да и дадем ли шанс, проблем ли има, някой притиска ли я, защо го е направила, само това мисля. Тя нищо не казва, признава, че е виновна и ще поеме отговорността.
Приятен ден на всички. Аз се моля да дам правилен съвет на шефа и съм доволна, че не се налага аз да взимам решение.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 23, 2013, 09:59:15 »

svekarva...то е ясно защо го е направила. Едва ли ги е взела, ей така, да си има. Лошото е, че не е това начина. Не знам колко трябва да си притиснат и то за такава сума, но да беше потитала, да беше поискала. Общо взето моног деликатна ситуация! Дано да вземете правилното решение.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 23, 2013, 10:23:51 »

Добро утро! (то стана ден докато се наканя)
Минавам набързо, за да споделя с момичетата, които искаха снимките от миналогодишните ми яйца pleasantry




Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 23, 2013, 10:36:20 »

Здравейте и от мен!
AliTia, ядете ли ги после? Много са красиви, мен би ми било жал да ги счупя! Направо са за изложба!!!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #37 -: април 23, 2013, 10:53:33 »

Alita ,наистина са уникални ,аз също нямаше да позволя на никой да ги счупи pardon Много красиво са изрисувани,ама аз май за съжаление пак ще съм си на старата процедура с памука ,че въобще не ме бива в рисуването blush Най-много мога да направя игра "Познай картинката" и съм сигурна ,че много ще затрудня всички biggrin Хубаво ще е все пак да има Великденска тема,поне да се любуваме на вашите красотички give_rose
Svekarva ,наистина сте поставени в много трудна ситуация nea Много мъчно ми става като гледам до къде са склонни да стигнат хората в борбата си за оцеляване ,но и все пак момичето наистина си се е поуляло ...каквото и да си говорим това са си 16000лв  shok Хубавото все пак е ,че не ти се налага изцяло сама да взимаш това решение  good
Муун ,много хубаво кафенце си ни направила blum Направо се замечтах и аз да съм там и да се припичам на слънчице smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 23, 2013, 11:50:03 »

Здравейте и от мен smile
Свекърва, включвам се и аз по твоя казус. Аз бих я оставила на работа, защото не е отрекла и е признала вината си, а в същото време обещава да ги върне. Бих изчакала обещания месец и ако не ги върне, може да започнете да й удържате конкретна сума от заплатата... Много кофти ситуация! girl_impossible
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 23, 2013, 12:30:02 »

Свекърва, ситуацията е много кофти. Според мен трябва да даде обяснение момичето и в зависимост от него да решите дали да я оставите на работа. Но дори и да върне парите и да е имала основателна причина, не знам дали пак ще можете да й имате доверие и да й поверите пари. Успех! nea
Леле какви красиви яйца! Направо ми взеха акъла!
« Последна редакция: април 23, 2013, 12:36:32 от ratatui » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #40 -: април 23, 2013, 12:46:56 »

Привет, момичета!

Рядко пиша тук, но днес ме предизвика казуса на свекърва - от опит - накарайте я моментално да ви напише запис на заповед за тия пари, после полиция, следствие и дисциплинарно уволнение. Може да звучи напористо, но това са страшно много пари, които тя няма да може да върне от заплата, а и всеки нейн достъп до пари ще доведе само до по-големи загуби. Не мога да разбера как може за 5 месеца да се натрупа такъв начет. И юристът ви да напише както трябва записа на заповед, че после да не ви изгърми изпълнителното дело, за което не искам да съм лош пророк, но ще стигнете до него, а пари няма да видите. И още нещо - щом като си е признала дори без да стигате до по-крути мерки, значи нещата са много по-сериозни и неовладими, не можете да й помогнете, само ще вкарате фирмата в беля.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #41 -: април 23, 2013, 12:57:17 »

Здравейте на всички !!!
Ние в неделя се прибрахме от почивката , но вчера имах доста работа и не се застоях особено много вкъщи smile Днес минавам пак набързо да се отбележа smile Прекарах си мноооооого хубаво и даже не ми стигна  yahoo danceg
Не съм ви чела , че нямам време , но се надявам всичко с вас да е наред !!  good

Ако мога по-късно вечерта ще се включа да попрочета какво сте правили от четвъртък до сега smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: април 23, 2013, 14:59:08 »

Да, направихме нещата, за които пише Деничка Звездичка и ще заведем дело. Искахме и и обяснения, за да можем да я накажем дисциплинарно. От утре е в неплатен отпуск. Подписа и споразумение за изплащане на сумата в рамките на един месец, твърди, че ще върне парите за да избегне съдилищата и лихвите. Магазинът правеше добри обороти и от счетоводството нищо не са усетили, за да се предизвика по- раншна ревизия. Явно търговските представители не са обърнали внимание, защото и малко дете ще хване признаците че нещо не е в ред, има си начини. С две думи - отлагаме малко нещата, за да видим дали ще успеем да си върнем поне част от парите. Ясно, че е крадено целево и регулярно по големи суми. В писмените обяснения казва, че давала на вересия, имала и тетрадка с подписи на хората. Та така по казуса в края на деня.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 23, 2013, 15:03:30 »

Свекърва, добре че сте взели мерки и имате документи. Това момиче колко вересии е дало  shok, това са си доста пари!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 23, 2013, 16:26:48 »

здравейте, минавам на бързичко
friends
само да споделя че се чувствам много добре поради факта за една благородна постъпка  heart


латинския мина и се надявам да имам 6  blum
вчера готвих нещо като огретен, но + кремвирш и стана вкусничко  Bravo

пънки, как се чувстваш?
муунче, как е бобченцето  heart heart
али, чудни яйца, ти как се чувстваш?

Съжалявам че пиша само на някои, но сигурно за в бъдеще ще пиша мн. малко, за работата е уж положително (предложение за повечко работа, с доста още пари, но пък все пак нови ситуации... и още не знам нито място, нито колеги, а и как ще мине сесията ми, но иначе е при същия шеф, но на курорт )
« Последна редакция: април 23, 2013, 16:29:15 от _Ezra_ » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines