Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 17:23:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 157855 пъти)
 
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #450 -: септември 04, 2013, 15:15:39 »

Уаааууу, никога не бих се сетила за такова нещо Bravo
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #451 -: септември 10, 2013, 12:26:40 »

Здравейте искам да ви попитам къде мога да наравя етикетчета за бурканчета с мед - мисля да са на залепваща хартия на капачката - да ме ориентирате къде мога да ги направя и каква им е цената
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: септември 10, 2013, 14:51:10 »

Ако си в София можеш да пробваш Принт Мания... Другия вариант е Office 1 , тях ги има в цяла България smile Но за цена - всичко зависи от това какво искаш smile
Отиди и ги питай направо Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: септември 11, 2013, 14:30:51 »

Моя не иска да взимаме подаръчета,за да спесим пари,защото наистина не мисли,че много ще ни се възвърнат тези,който ще вложим за сватбата.  Hmmm Аз лично искам много и разгледах много сайтове и т.н. и съм си харесала два варианта- малки стъклени влюбени слончета или пък малка саксийка с кактусче. Аз лично много обичам кактуси и си колекционирам в нас,но се притеснявам дали гостите няма да се затруднят с пренасянето им до дома си. Все пак кактусите са доста бодливи..  biggrin А пък дали може отнякъде да се намерят 50 кактуса примерно.. хах Hide2 Не знам наистина дали ще има дори подаръчета и ще видим как ще сме с бюджета с времето...  cray
« Последна редакция: септември 11, 2013, 14:32:34 от misspanda » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: септември 11, 2013, 15:18:09 »

misspanda, прощавай, ама това с възвръщането на парите малко...веднъж се жените, направете го така че и на гостите да им е комфортно, и на вас. А не ... на пазарен принцип.

Аз съм се замислила за глицеринови сапунчета в цветовете на сватбата (жълто и червено). Приемам съвети откъде мога да купя в по-голямо количество biggrin
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: септември 11, 2013, 15:21:15 »

misspanda, прощавай, ама това с възвръщането на парите малко...веднъж се жените, направете го така че и на гостите да им е комфортно, и на вас. А не ... на пазарен принцип.

Аз съм се замислила за глицеринови сапунчета в цветовете на сватбата (жълто и червено). Приемам съвети откъде мога да купя в по-голямо количество biggrin
Е и ти прощавай,но няма почти младоженци,които да не мислят за това,което аз казах. Честно казано повече мъжете наистина гледат да го направят по-скромно,защото това цялото нещо за тях около сватбата им се струва прекалено. Питай който искаш мъж и ще видиш..  diablo
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #456 -: септември 11, 2013, 15:32:55 »

Е и двете сте прави - веднъж се прави сватба, ама все пак пък животът не свършва след това. Смятам, че може да има всичко на сватбата, без да има изхвърляне. Аз подаръчетата сама си ги правя, така и така не съм в България - купих кутийки за кексчета (cupcakes), доукрасих си ги, в тях ще има малко стъклено шишенце с коркова тапичка, а в него мило благодарствено писъмце. всичко ще е в цветовете на сватбата и всяко едно подаръче ще ми струва под 0.50лв. Хем се връзва с друга идея от стила на сватбата, хем е в цветовете, хем е вфектно и не чак толкова комерсиална идея. Аз минах през много идеи. Първоначално и аз се чудех за какво са тия подаръчета, но все пак гостите ти стават свидели на едно прекрасно събитие и това е начин да им кажеш "Благодаря, че дойде и заповядай - сетих се че значиш нещо за мен и затова си на сватбата ни! Този подарък в признателност, че загърби напрегнатото ежедневие и дойде да ни се порадваш! "
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: септември 11, 2013, 15:41:40 »

Bubstyr - много се радвам за теб и виждам,че сама си изработваш нещата,но мен в това много не ме бива.   scratch one-s head
Да аз мога да им направя по едно оригами-някоя фигурка на животно или цвете - и това да е.. Няма да ми струва никакви пари,но не мисля,че това  е кой знае какъв подарък.  tuktuk Друго не мога да изработвам,защото нямам чак такова въображение,а и предпочитам ако имаме подаръчета да са оригинални и да са свързани с нещо,което аз харесвам. А не просто нещо си там,без никакъв смисъл подарено.
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #458 -: септември 11, 2013, 16:34:20 »

Bubstyr - много се радвам за теб и виждам,че сама си изработваш нещата,но мен в това много не ме бива.   scratch one-s head
Да аз мога да им направя по едно оригами-някоя фигурка на животно или цвете - и това да е.. Няма да ми струва никакви пари,но не мисля,че това  е кой знае какъв подарък.  tuktuk Друго не мога да изработвам,защото нямам чак такова въображение,а и предпочитам ако имаме подаръчета да са оригинални и да са свързани с нещо,което аз харесвам. А не просто нещо си там,без никакъв смисъл подарено.

в youtube има клипчета за направата на всевъзможни неща не се подценявай !!! аз такива подаръчета избрах, защото няма да имаме книга за гости,а пожелания в бутилка (всеки гост написва пожелание, съвет или каквото реши навива го на рулце и го пуска в бутилка. Ще имаме няколко бутилки и ще се отварят или на всяка следваща годишнина или на сребърна златна сватба още не е финализирана идеята ми едва ли ще издържа да не ги отворя преди съответните годишнини, ама не пречи и преди и след това пак да си ги прочета) та така идеите ми си сътрудничат. А и ние живеем в Англия (демек на остров) и така все едно ни пращат послание. Иначе съм твърдо против онези подаръчета в стил отбиване на номера - бонбонки и т.н.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: септември 11, 2013, 16:40:17 »

misspanda, не се подценявай! Пробвай няколко пъти и ще се получи  good Това за шишенцата и аз го мислих, но вътре със захарни топченца (поръска), друго с канела и трето с ванилия (любител сладкар съм и съм известна с това), но по-скоро не.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #460 -: септември 11, 2013, 16:44:04 »

 Offtopic Излизаме доста извън темата, ама аз пък съм на мнение, че по-добре малко гости и добре почетени, отколкото сто гости и отбиване на номера. За възвращаемост аз не съм мислила грам, докато се организирахме, по-скоро изчистих от тържеството повечето дребни и пилеещи пари глупости. Offtopic

Ние подарихме на гостите тениски с надписи. Излязоха ни по 10лв. на човек, през рекламна агенция, с връзки, имахме 22 бройки, но пък после с тия тениски ходихме на клуб и искахме да сме си отбор с хората. Идеята ни беше да им остане нещо практично, а и на самите тениски бяхме сложили въпрос, на който те да отбелязват отговори, така че и в това имаше закачка. Другата ни идея беше за малки бутилки с алкохол или вино, но не отиваше на духа на нашето тържество.

Мъжете ненавиждат като цяло тия глупости с дребните подаръци и сантименти. Затова ми се струва важно да си изясните идеята с тях и тогава можете да получите неочаквана подкрепа и дори идеи. При нас, идеята за въпроса на тениските беше повече моя, но половинката ми я доразви и реализира, при това по-готино, отколкото щях да го направя аз.

Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #461 -: септември 11, 2013, 17:01:39 »

Offtopic Излизаме доста извън темата, ама аз пък съм на мнение, че по-добре малко гости и добре почетени, отколкото сто гости и отбиване на номера. За възвращаемост аз не съм мислила грам, докато се организирахме, по-скоро изчистих от тържеството повечето дребни и пилеещи пари глупости. Offtopic

Ние подарихме на гостите тениски с надписи. Излязоха ни по 10лв. на човек, през рекламна агенция, с връзки, имахме 22 бройки, но пък после с тия тениски ходихме на клуб и искахме да сме си отбор с хората. Идеята ни беше да им остане нещо практично, а и на самите тениски бяхме сложили въпрос, на който те да отбелязват отговори, така че и в това имаше закачка. Другата ни идея беше за малки бутилки с алкохол или вино, но не отиваше на духа на нашето тържество.

Мъжете ненавиждат като цяло тия глупости с дребните подаръци и сантименти. Затова ми се струва важно да си изясните идеята с тях и тогава можете да получите неочаквана подкрепа и дори идеи. При нас, идеята за въпроса на тениските беше повече моя, но половинката ми я доразви и реализира, при това по-готино, отколкото щях да го направя аз.



Много, ама много си права! Мъжете са в толкова голяма полза, без дори да го осъзнават. Аз подавам идея, той я доразвива и после дооформям детайлите по нея smile иначе това с тениските е мнооого свежа идея. Може да я приложа на шаферите и шаферките например, че при нас гостите са ни повечко. Благодаря ти за нея  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #462 -: септември 13, 2013, 11:12:55 »

Моите подаръци за гостите са шоколади, чиято опаковка сама изработих-темплейтът и текстът са мое творение. Станаха много симпатични. А избрах шоколади, защото ние с моя човек сме огромни почитатели и не можем без шоколад! А и се получи много оригинално, защото имитирах шоколад LINDOR, но по мой начин - ние сме Лино и Бори, взех първите 3 букви на всеки и се получи така. Гостите също много ги харесаха.


* 1175697_10200514398404407_90810884_n.jpg (63.47 KB, 360x480 - видяно 290 пъти.)
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: септември 14, 2013, 16:25:18 »

момичета трябват ми от тези малките шишенца?! Някой беше публикувал сайт-че може ли да го пратите пак?!
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #464 -: септември 14, 2013, 16:30:53 »

Янче ако почакаш до довечера ще ти пратя сайта, откъдето поръчахме нашите 100 шишенца и сме страшно доволно. Но в момента не се сещам кой беше, а мъжа ми го няма. Мисля, че едното излезе около 50ст. Може и реална снимка да ти пратя, защото ми останаха.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines