Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:15:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 12 част  (Прочетена 157530 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юли 14, 2013, 19:47:57 »

amisega харесва ми бялото без календар - не виждам смисъл да заема толкова място календар при положение, че 3 седмици след сватбата няма вече да е актуален и може някои хора да се дразнят от неприложимостта му (ако са като мен с obsessive compulsive disorder)...
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #271 -: юли 15, 2013, 02:00:50 »

eleni4ka, pandapanda - възхищавам се на умението и търпението ви. Аз не бих се справила. Ааааааааа каква е смиволиката и защо избрахте панда със зеленичко?

Аз мисля в много посоки и прескачам от тема в тема хаотично и вече започвам да си мисля, че 8 месеца е абсолютно малко за да организирам всичко
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юли 15, 2013, 07:46:05 »

момичета,част от нашите гости не си взеха подаръчетата,защото ги забравили,ако трябва,някой от гостите ви да ги раздава на тези,които си тръгват,за да не стават недоразумения
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #273 -: юли 15, 2013, 08:52:20 »

Angelova_29, 8 месеца са достатъчно! И аз четях почти всяка тема, но ми беше по-лесно да се концентрирам върху една и като я свърша да започна друга. Не се притеснявай!
Петя, мерси, че сподели опит с подаръчетата на гостите. Ние затова ще им ги даваме лично като минаваме по масите, така май няма как да не разберат, че не са за тях и да ги оставят.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юли 15, 2013, 11:26:50 »

Момичета, трябва ми помощ
Търся си малки шишенца за ракия, за подарък за мъжете.Проверих на няколко места, но все ми казват цена от 2 лв. на горе, а бюджета ми е макс 1,50 за бройка. Ако някоя от вас е поръчвала, моля да пише или да ми даде някакви координати. Тези подаръчета ще ме  crazy , минах през 5 варианта вече....
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 15, 2013, 11:31:42 »

beberona, ето тук номер 67 е юзче 50мл.
http://www.inhomglass.com/bottles.htm

Цената на юзче с тапа е 1лв. Аз поръчах 40бр., за които платих доставка 12-13лв.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юли 15, 2013, 12:06:08 »

в Жъмбо имаше такива мънинки по 1лв, но не бяха празни
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юли 15, 2013, 12:18:08 »

beberona, ето тук номер 67 е юзче 50мл.
http://www.inhomglass.com/bottles.htm

Цената на юзче с тапа е 1лв. Аз поръчах 40бр., за които платих доставка 12-13лв.

Хиляди благодарностиииииииииииииии!!!!!
обади ли им се или им писа за ценоразспис?
Момичета без вас просто незнам как щеше да се организирам  give_rose Bravo give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юли 15, 2013, 12:42:35 »

Писах им на мейла да ги питам за цена. Те ми върнаха отговор и аз директно им писах колко бройки поръчвам, дадох си имената, адреса за доставка и телефона. След 2 дни ги получих по еконт с наложен платеж.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юли 15, 2013, 12:46:02 »

Писах им на мейла да ги питам за цена. Те ми върнаха отговор и аз директно им писах колко бройки поръчвам, дадох си имената, адреса за доставка и телефона. След 2 дни ги получих по еконт с наложен платеж.
Да и аз току що разговарях с тях! Олееее колко съм щастлива... просто грея smile 1 грижа по малко
elistoilova наистина много ти благодаря мила smile  give_rose give_rose give_rose
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 15, 2013, 12:49:18 »

Тъй като това на снимката са магнитчета, ако са бели много ще се сливат с фона на хладилника. Идеята на календара беше да се подчертае датата, че е било петък, а не да се ползва като календар smile
И на мен повече ми харесва бялото, но него не могат да ми го заоблят (заради червения контур, тъй като нямат такава форма) и ще се наложи сама да си играя.
Червените магнитчета без календар най-много се харесаха на половинката, но те са и най-скъпи (1,03 лв. излизат с всичко).
Поне спестихме от бройката - няма смисъл да се дава по повече от едно магнитче на семейство...

Та не знам какво да правя... Нямам време да режа белите, а червените не ми харесват толкова много.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юли 15, 2013, 14:45:44 »

Момичета да се оплача. За нашите подаръци отговаря ММ и трябваше вече да ги е поръчал, а още се офлянква. Трети ден го питам и все един и същи отговор : ''Трябва да ги поръчам'' и все нищо beating А имат да се дооправят cray Започвам да мисля за резервен вариант, идеята за семенцата ми харесва, и мисля семена на дърво за мъжете и цвете за красота на жените (например невен). Но нямам идея какво да е посланието, нито как да ги опаковам. За мъжете мисля да е нещо от рода на Дървото остава след човека и ....  crazy, а за жените Цветята са най-добрия приятел на женската красота.
Уф, нещо не звучи, ама нищо не ми идва nea А за опаковката мисля да ги поставя в кутийка, ама вътре в кутийката самите семена не може да са в пликче  girl_impossible
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #282 -: юли 15, 2013, 15:30:29 »

А всички ли ще имате подаръчета? Аз колкото повече мисля, толкова повече се разубеждавам, защото няма нещо, което като подарим да има символика свързана с нас. Много сложна задачка е това с подаръчетата *crazy*ще мисля още.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юли 15, 2013, 15:33:52 »

http://www.ceramictoys.eu/ тука има хубави подаръчета, със и без украса, може да си вземеш без и да импровизираш.Аз така смятам  give_rose
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юли 15, 2013, 16:00:00 »

Момичета да се оплача. За нашите подаръци отговаря ММ и трябваше вече да ги е поръчал, а още се офлянква. Трети ден го питам и все един и същи отговор : ''Трябва да ги поръчам'' и все нищо beating А имат да се дооправят cray Започвам да мисля за резервен вариант, идеята за семенцата ми харесва, и мисля семена на дърво за мъжете и цвете за красота на жените (например невен). Но нямам идея какво да е посланието, нито как да ги опаковам. За мъжете мисля да е нещо от рода на Дървото остава след човека и ....  crazy, а за жените Цветята са най-добрия приятел на женската красота.
Уф, нещо не звучи, ама нищо не ми идва nea А за опаковката мисля да ги поставя в кутийка, ама вътре в кутийката самите семена не може да са в пликче  girl_impossible
Дървото е символ на живот, могъщество, дълголетие, щедрост, търпение, покровителство. В неговата символика и боготворене намира отражение обожествяването на природата.  - това е симво
Ябълката е дърво, силно наситено със символни значения. Тя е символ на любовта, брака, плодородието и безсмъртието. -мисля че може нещо такова
Символ на ревност, отчаяние, жестокост.-невена
Гледай синволиката и така ще измислиш посланието blum
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines