Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 16:30:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 13-та част  (Прочетена 129405 пъти)
 
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: май 30, 2013, 10:02:28 »

Mucka, amisega Много хубави покани си имате!!!! Гледам че и двете сте около нашата дата за сватба а вече имате покани, явно много изоставам....... sad
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #316 -: май 30, 2013, 14:19:33 »

Момичета, качих снимки на поканите за родителите и на английския вариант на поканите в албума.
Родителите ме попитаха защо ги каня, те гости ли ще са и т.н. И аз им обясних, че искам да се насладят на момента, да се забавляват, а не да се притесняват за организацията и гафовете. Ест. че ако имам нужда ще се обърна към тях, но ние сами искаме да си организираме нещата. Стана им много мило smile
По отношение на английската версия  "presents" е подаръци?? Presence е присъствие. Да не стане объркване и хората да се чудят какви подаръци да потвърждават.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: май 30, 2013, 14:59:25 »

Спорти, благодаря ти за комплимента smile Но си мисля, че ти визираш поканите за родителите, които са правени от една мацка (препоръчаха ми я във форума)  danceg Тези, които аз правих са с печатите и белите панделки  girl_wink
Маги, ти не се притеснявай, че нямаш покани  smile Има време! Аз побързах да ги направя, защото една голяма част от гостите ще ги виждам сега и след това чак на сватбата Wink
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: май 30, 2013, 16:32:20 »

нашите покани ще си ги правим сами,ще бъдат като тази пред последната от клипа.Отнема време но изглеждат много красиви и ще струват около 10 лв всички.Тъй като не намерихме евтини токи ще си направим бели розички пак стават толкова хубави.

http://www.youtube.com/watch?v=giq7z-mBQc8&list=FLBXOHOEYqAywQsoq0yjLFPQ&index=15
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 30, 2013, 20:11:38 »

По отношение на английската версия  "presents" е подаръци?? Presence е присъствие. Да не стане объркване и хората да се чудят какви подаръци да потвърждават.

Ха, ха, ха, ха  smile въобще не съм обърнала внимание smile добре, че вече съм отработила схемата с коректора и тънкописеца... Слава богу, че са само 20 броя английските и още не съм ги раздала... Мерси за корекцията!  give_rose
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #320 -: май 30, 2013, 21:21:15 »

Също ако може да поправиш sights на sites. Първото е гледки, второто е места. Ако не, здраве да е.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: май 30, 2013, 21:34:29 »

Също ако може да поправиш sights на sites. Първото е гледки, второто е места. Ако не, здраве да е.
Точно гледки имахме предвид smile (в бг вариант е "забележителности")
Извинявам се на всички за  Offtopic

zai4e_kate това за розичките е сипер идейно... Аз ще ги използвам, за да си направя бутониерите на гостите smile
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #322 -: май 30, 2013, 21:45:03 »

Спорти, благодаря ти за комплимента smile Но си мисля, че ти визираш поканите за родителите, които са правени от една мацка (препоръчаха ми я във форума)  danceg Тези, които аз правих са с печатите и белите панделки  girl_wink
Маги, ти не се притеснявай, че нямаш покани  smile Има време! Аз побързах да ги направя, защото една голяма част от гостите ще ги виждам сега и след това чак на сватбата Wink

Da za tqh govorq,no i dr sa originalni Wink... i dobre si se spravila.
 girl_wink
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: май 31, 2013, 14:32:11 »

amisega ако си от София на Илиянци продават готови малки розички около 100 бр за 3 лв,ако не ти се занимава да ги правиш можеш да си вземеш готови.Аз така направих защото освен за поканите ще ги ползвам да си украся шампанското,кошницата и още неща и си мисля ,че си заслужават, Bravo good
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 31, 2013, 15:24:17 »

Златна си  give_rose
За Илиенци не съм предполага, че може да има нещо, което да ми свърши работа.
Аз днес ще мина и през магазин Mosaic в Младост, да видим дали ще намеря нещо интересно smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: май 31, 2013, 16:51:49 »

значи на Илиянци при паркинга новите магазини има всякакви джунджурии... просто трябва много внимателно да се гледа ,че е пълно мазало но винаги можеш да намериш нещо което да ти свърши работа  Bravo Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #326 -: май 31, 2013, 19:51:16 »

Златна си  give_rose
За Илиенци не съм предполага, че може да има нещо, което да ми свърши работа.
Аз днес ще мина и през магазин Mosaic в Младост, да видим дали ще намеря нещо интересно smile

в Мозаик е доста скъпичко за такива дребни нещица  angry аз ходих до един магазин "Рая", втората пряка след халите в ляво и има страшно много джинджируйки за сватби smile от перлички и камъчета, до балони украси и ей такива дребни цветчета smile
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: май 31, 2013, 23:14:43 »

Супер, но аз вече си купих червена панделка и мисля да се захващам с розите smile

qnislava опитах се да ти пиша, но капацитетът ти е запълнен.

Тъй като все още правя покани, ще се опитам да направя клипче с обяснения стъпка по стъпка какво правя и ще го кача някъде из нета.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #328 -: май 31, 2013, 23:38:25 »

Amisega, страхотна е идеята за клипчето, вече чакам с нетърпение smile
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юни 01, 2013, 16:15:20 »

Момичета, мисля че успях да кача клипа:
http://youtu.be/DDhsVTAcAbc

Доста е кофти като качество, но поне обясненията се чуват.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines