Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 14:39:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 13-та част  (Прочетена 129348 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 15, 2013, 10:36:32 »

Vanity89, поканите са страхотни Браво!

още ме хваща яд на моменти, че не съм грам креативна и не можахме да направиме покани ръчно производство  blush
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #271 -: май 15, 2013, 11:09:51 »

Благодаря, michelle, Lillly! give_rose Първите предложения са идеални. Снимката, която качих по-рано всъщност е покана за сватба, на която съм поканена. Младоженците ме помолиха да направя номерата на масите и искам да ги обвържа като елементи с поканите, а нямам достатъчно време да векторизирам детайлите от тях.
Vanity89, прекрасни покани  Bravo
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 15, 2013, 12:04:56 »

Благодаря, michelle, Lillly! give_rose Първите предложения са идеални. Снимката, която качих по-рано всъщност е покана за сватба, на която съм поканена. Младоженците ме помолиха да направя номерата на масите и искам да ги обвържа като елементи с поканите, а нямам достатъчно време да векторизирам детайлите от тях.
Vanity89, прекрасни покани  Bravo
Ами значи наистина първото което ти предложих е идеално, то си е готово само трябва да пъхнеш числата вътре. Даже стила и цветовете са перфектни Wink
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #273 -: май 15, 2013, 12:51:49 »

   Vanity, много ми харесват поканите ви, семпли, елегантни..абе точно по моя вкус. Би ли споделила в кой точно копи център ви ги напечатаха, тъй като не съм от Варна, а в нашия град срещаме проблеми с намирането на подходящ копи център.
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: май 15, 2013, 14:53:53 »

Здравейте,

Преди време бях писала и за моите покани.Е вече са факт и бих искала да ги споделя с вас.Смятам, че се получиха добре, поне така както си ги представях.Идеята за поканите е моя, а Поля от http://www.imperatrizata.blogspot.com/ допълни с идеи и ги сътвори.Надявам се да ги харесате  smile


Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 15, 2013, 15:21:35 »

armince, страхотни саа, много нежни и красиви, браво Girl_hide
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 15, 2013, 15:26:31 »

Благодаря ти много adi4ko  yahoo Радвам се ,че си ги харесала
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 15, 2013, 19:11:59 »

Благодаря ви момичета smile

А на evyevy, ще ти пратя на лична името на студиото smile
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #278 -: май 15, 2013, 20:39:39 »

Момичета, страхотни покани си майсторите smile Овации за креативността! smile Имам и аз едно въпросче. Бихте ли ми казали на коя програма мога да си създам дизайна на поканите. Искам да се опитам да си ги направя сама, да си добавям елементи и т.н.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 16, 2013, 09:00:15 »

Зависи какво точно искаш да направиш - може би Corel Draw, или Photo shop... good
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 16, 2013, 09:22:08 »

Момичета, страхотни покани си майсторите smile Овации за креативността! smile Имам и аз едно въпросче. Бихте ли ми казали на коя програма мога да си създам дизайна на поканите. Искам да се опитам да си ги направя сама, да си добавям елементи и т.н.
Coreldraw и photoshop, са по-сложни програми и ако не си се занимавала едва ли ще ти е много лесно.
Аз лично ползвам фотошоп-а, ако решиш да се проваш, качи си го и търси в нета разни туториали за това което искаш да направиш. Има много неща и доста добре са обяснени, на английски разбира се. Аз го ползвам като любител и не претендирам, че много "му разбирам", но тъй кат о ми е много интересно с течение на времето доста неща съм научила. Въпреки това, все още ако ми трябва нещо конкретно първо гледам туториалите в нета Wink
За съжаление не мога да ти помогна с някой по-опростен едитор. Може би трябва да потърсиш в нета и за това.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #281 -: май 16, 2013, 16:43:04 »

 GROAN Момичета, имам нужда от помощта ви . Не мога да си намеря подходящи покани.Всички , които си харесах са много скъпи  Oh my ... излизат ми на 3,50, а на мен не ми се виждат доста скъпи.Цветовете ми са жълто, зелено и с кафяви акценти. Сватбата е градинска. Аз съм от Русе, но сега съм в Англия и трябва да ги избера до края на месеца, че да могат роднините ми да ги раздадат през юни и до края юли да получа потвърждение.Сватбата е на 07.09.13г.  cray   help
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #282 -: май 16, 2013, 16:52:47 »

Аз ти препоръчвам с две ръце Деси от tender creations, ще ти направи каквото искаш както го искаш, няма такъв търпелив, мил и талантлив човек като нея. Нашите покани станаха приказни и съм толкова доволна, че на всички я препоръчвам горещо!
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 17, 2013, 09:17:23 »

Аз да ви се похваля smile
Миналата седмица направихме една мостра на покана и станаха ужасно грозни, картона не беше хубав, много ярки цветове, а бе ужас  cray Тъкмо се бях отказала от този вид и моя приятел, който ги печата, все модела и каза, че ще ги направи да не се притеснявам. След два дни ми ги донесе в нас и опаа какво да видя, страхотни, много нежни цветове, точно какъвто картон исках... Остава само пауса + текста и да ги свържа и веднага ще ви ги покажа smile
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 17, 2013, 11:42:39 »

Tihomira , незнам дали преди са давали този сайт - http://www.etsy.com/browse/weddings/paper-goods/invitations?h=9e5b53e6&lid=88705113&ref=cat_subcat_tile_3 , но е страшно полезен за идеи. Както го описваш аз примерно си представям нещо със слънчогледи като тези тук :

http://www.etsy.com/listing/84467410/custom-yellow-sunflower-bridal-or-baby?ref=sr_gallery_5&ga_search_query=wedding+invitation+SUNFLOWER&ga_order=most_relevant&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=ZZ&ga_color=f3cc0c&ga_search_type=all
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines