Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 10:30:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 73968 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 24, 2013, 14:11:39 »

Ами хайде да го направим на друга дата - в края на юни например?
Мен ме няма от 17-ти до 23-ти само smile

Ъпдейт за присъстващите до сега:

1. emmmmmy и мъжа й (нощувка и вечеря)
2. alben4ik + 2 деца + 2-ма родители (нощувка и вечеря)
3. fiibi_bg и съпруга й (само за вечерята)
4. Kiwi и мъжа й (нощувка и вечеря)
5. Аз + милото (само вечеря)
6. snowy + мъжа й (нощувка и вечеря)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 25, 2013, 08:03:21 »

Отново се извинявам на angel4e, която ми беше писала на лично, че ще дойде на срещата в Габрово, а аз, понеже съм си разсеяна, съм подминала съобщението й. Извинявай, angel4e.  give_rose
Поправям пропуска си:

1. emmmmmy и мъжа й (нощувка и вечеря)
2. alben4ik + 2 деца + 2-ма родители (нощувка и вечеря)
3. fiibi_bg и съпруга й (само за вечерята)
4. Kiwi и мъжа й (нощувка и вечеря)
5. angel4e + мъж + бебе Симона (нощувка и вечеря)
5. Аз + милото (само вечеря)
6. snowy + мъжа й (нощувка и вечеря)

До тук равносметката е 11 възрастни и 3 деца за нощувката, което означава 6 стаи. Пишете ми кой хотел харесвате повече, за да се обаждам за резервация. yahoo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 25, 2013, 09:03:07 »

Току що говорих с управителя на Баланите  danceg Попитах каква отстъпка биха ни дали за 6 двойни стаи примерно, като му казах, че бройката може и да расте. Каза че ще ни ги даде на 42 лв./ стая + закуска, тоест излиза по 21 лв. на човек. Аз смятам, че цената е доста добра, в предвид цените на другите хотели в околността. За 8-ми юни има свободни стаи, повечето са с две отделни легла, които обаче без проблем могат да се събират и стават на спалня. Двойните стаи с голяма спалня гледали към вътрешния двор и нямат хубава гледка, а тези с отделните легла имат страхотна панорамна гледка (на сайта се вижда).
На Незабравка мога да докарам същата цена, но не по-ниска, защото по принцип двойната стая е 55 лв. smile
Пишете какво мислите и да се обаждам да ги запазвам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 25, 2013, 09:24:39 »

За съм ! цената не е лоша, вкл и закуска все пак!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #139 -: април 25, 2013, 09:29:01 »

Балани ме грабна с панорамната си гледка и цената е добра smile Прекрасно просто!
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 25, 2013, 11:29:40 »

Ех, аз ще мога да присъствам само ако срещата е във Варна, защото до средата на октомври почивам само в неделя и пътуване няма как да го съвместя с работата.
Въпреки това, каквото и да се реши като финален резултат, при възможност бих дошла с удоволствие  heart
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 25, 2013, 11:43:25 »

момичета последно срещата за кога остава да знам дали ще може да присъстваме с мъжа ми или не?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 25, 2013, 11:48:27 »

момичета последно срещата за кога остава да знам дали ще може да присъстваме с мъжа ми или не?
Ще има ранна среща на 08.06 в Габрово и втора среща на 14.09 във Варна
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 25, 2013, 11:52:07 »

Като гледам май за Варна е по-вероятно да се включим smile А може ли малко инфо хотели, цени? Хубаво беше инфото да е написано на първа страничка за да не се ровим smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 25, 2013, 11:54:35 »

Като гледам май за Варна е по-вероятно да се включим smile А може ли малко инфо хотели, цени? Хубаво беше инфото да е написано на първа страничка за да не се ровим smile
тези неща тепърва ще се уточняват, нали ще има организатори и те ще напишат всичко когато е готово. рано е.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 25, 2013, 12:10:49 »

Еми, понеже видях че за Габрово се обсъждат хотели мислех че и за Варна е ясно, но няма проблем ще изчакам. Нали мога да се включа по-късно с отговор за присъствие smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 25, 2013, 12:14:11 »

Еми, понеже видях че за Габрово се обсъждат хотели мислех че и за Варна е ясно, но няма проблем ще изчакам. Нали мога да се включа по-късно с отговор за присъствие smile
Варна е след това, та има още повече време. ;)А и там заради моренцето ще е малко по-тегав изборът- цените от една страна, желанието за близост на морето от друга ( за да минем по един плаж поне).
 А ти гласува ли в анкетата за Варна над темата  тук?
За краен отговор за присъствие сигурно може и по натам да се включите, ако искате засега може да кажеш да ви пишат под въпрос, като почнат списъците за Варната. smile Все пак да ви имат предвид организаторите.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 25, 2013, 12:16:56 »

Джози, за Габрово или за Варна питаш? Защото за Варна почти нищо не е уточнено и май никой не е заявил присъствие със сигурност. А за Габрово винаги можеш да се включиш в последния момент, вярвам, че все ще се намери една свободна стая в целия хотел. smile Тези дни ми се иска да звънна да запазя стаите поне на сигурните присъстващи, че да не ги заемат, защото юни месец е активен сезон за Габрово - има доста празници и времето е прекрасно за разходки сред природата smile
Джози драсни ми едно лично ако решиш да идвате Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 25, 2013, 12:21:38 »

Ивенце, сега като си правя разходния ордер pleasantry за Габрово,че отсега ще тр да помисля финансите как ще съчетаваме, та се чудех една вечеря за двама колко ли ще е и фиксирана като цена и меню ли ще я искаме , както в Казанлък?
Мисля че там беше много добре нагласено, за да си знаем каква пара ще ни искат предварително
права си за ангажирането, пък после който иска да се довключи е добре дошъл. да не изпуснем хубавата оферта.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 25, 2013, 12:26:36 »

Еми, не съм питала за менюто още, но предполагам, че ще е "тънко", типично по Габровски  pleasantry
Като резервираме стаите ще отида на място да разгледам менюто, може би още тази седмица през уикенда и ще ви предоставя варианти. Миналата година колко беше куверта? Някой помни ли?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines