Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 12:25:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 74024 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #105 -: април 16, 2013, 19:25:20 »

Ами вижте , навсякъде можеш да намериш и скъпи и евтини нощувки .. точно затова още в самото начало беше отправен въпроса кой какви претенции има относно нощуването .. пък в крайна сметка не е нужно да идем в хотел със сауна , джакузи басейн и т.н. за сметка на това стаите ще са доста по евтини ... да не говорим, че спрямо бройката може да се говори и за вила, а не хотел smile Хайде да изберем на първо място дата , за да можем вече ние от Варна да говорим тук там и да дадем различни оферти, между които ще се избере smile В крайна сметка има и бунгала , които са на изгодни цени и може да се измисли дори нещо такова smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #106 -: април 16, 2013, 19:42:38 »

Ами аз имах такава идея. Ако от Бриз ни дадат добра цена, точно до хотела има и бунгала, има и вили - св.Никола. Което пеш си е на 3-4мин, така че някой ако иска може и там да запазим. Но първо трябва дата, след това всичко останало. Може другаде да има по-добра цена, може на тази дата да имат сватба, много неща може и сега общо взето си говорим празни приказки.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 16, 2013, 20:17:07 »

Аз не мисля,че първо трябва да се избере дата,а после да се говори за цени.Говорим за два периода ,така че не виждам какъв е проблема?А и 14.09 не влиза ли в активния сезон ?Да не говорим за по ранната дата през септември ,че се пада по време на празници и пак цените няма да са ниски.Не мрънкам и не търся под вола теле,защото аз във Варна имам къде да спя,но трябва да се говори с точни цифри или поне приблизително точни и за условия разбира се срещу тези цени.Всички искат море,това е ясно ,но трябва да се съобрази ,че ще сме повече хора,че всеки ще има претенции,че трябва да сме на едно място ,така че нека бъдем конкретни.Да не говорим ,че софиянци ще изминат 500 км и едва ли ще са само за една ношувка.Цените за вечеря също не са за пренебрегване.Защото цена за вечеря в Казанлък /2012/ ,Елена /2011/ и Арбанаси /2010/ е едно ,а Варна /2013/ най-вероятно съвсем друго .Ако един уикенд ще излезе на двойка най-малко 400 лв мисля,че това трябва да се коментира много изчерпателно предварително ,нали?
И защо само вие двете пишете casky и mynicheto?Не виждам мнения на останали потребители,които така ревностно да защитават Варна - септември ?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #108 -: април 16, 2013, 20:21:38 »

Аз не казвам, че не може да говорим за цени, а че не се знае въпросните цени дали са актуални, защото хотела може да е зает. Иначе Бриз е 50лв двойна стая, бунгалата мисля че бяха по 10лв на човек (не са нищо особено). Аз специално хотела още тогава го казах, но не виждам смисъл да звъня и да говоря за куверти, отстъпки и т.н. ако се избере дата, която ресторанта не е свободен. Но пък щом е така утре ще звънна и ще питам. За колко най-малко души става въпрос - 5, 10 или повече...

А пък и юни да е, аз казах, че нямам претенции smile Даже и за Габрово нямам. Най-малкото, че не очаквам цял форум да се съобразява с мен, ако мога ще дойда, ако не не.

И още нещо - за юни и събота съм 99% сигурна, че в Бриз сватба ще има.  А аз друга идея в момента нямам, за която да говоря за цена. Утре наистина ще проверя кога са сватбите, за сега, и какви цени долу горе могат да дадат, въпреки че то от хората зависят остъпките.
« Последна редакция: април 16, 2013, 20:48:26 от casky » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #109 -: април 16, 2013, 21:12:46 »

Добре де така да кажем,  Варна избрахме нали?  Поне така показва до момента анкетата... лошо няма да се направи и една среща в Ловеч по-рано smile имам желание и там да дойда дтига да мога smile това обаче не измества срвщата във Варна smile аз изобщо не защитавам септември ... аз съм си във Варна и единствената дата в годината,  когато не мога да дойда на  100% Е  15 юби,  но за нея бе е говорено изобщо.  Така че за мен датата не е никакъв проблем !  Имам една идея и утре ще се обадя да говоря на 1-2 места за цени.  Нека обясня : между два от кварталите на Варна ( коитобса буквално на брега)  има вилна зона.   Там е пълно със семейни хотелчета и вили и също така има  2-3 ресторанта ( а и в хотелите може да се хапва.  Един от ресторантите е на мой  голям приятел и гарантирам че цените са народни!  Готвят супер и ще се чувстваме добре сихурна съм!  Ще поразпитам наоколо как стоят нещата smile с автобус плажа от таьи вилна зоня е 5 мин,  до центъра на града с кола е 10-15 мин.  Освен това по този начин ще избегнем пълните хотели и заведебия по курортите и си мисля,  че цените ще са мноого по-ниски smile само че как да питам като не знам дори ориентировачна жифра на хората които ще бъдем?  Аз ще обясня за какво става въпрос пък да видим smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 18, 2013, 14:23:20 »

Аз бих дошла на ранната среща и съм абсолютно за.
Фийби, дали не е добре да се направи отделна тема.
Гледам, че момичетата не дразнят, че изместваме вниманието от темата тук.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 18, 2013, 15:27:18 »

Аз предлагам който е за ранна среща да драсне по едно лично на Ивето.После ако се съберат мин. 10 човека да започваме организация,закоято да си пишем тук в темата.Тази ранна евентуални
среща не отменя варненска септемврийска.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 18, 2013, 15:36:32 »

Съгласна! За мен няма проблем! Само кажете дали остава датата 8ми юни?
Аз заминавам на 17-ти на почивка за седмица и за това питам.
Като се съберат десет човека, ще звънна на хотела в Боженци да ми дадат оферта и ще представя и оферта от хотела на моя шеф, за да има поне две за съпоставка smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 18, 2013, 17:53:03 »

аз съм и за ранната и за късната среща. така или иначе човек рядко има възм да се види с приятни хора и да попътува. бих поспестила от други пера от бюджета, но бих дошла и на двете места. Ивелка, ти за кои дати предлагаше за Габрово, да не се връщам да чета? give_rose
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 18, 2013, 21:55:36 »

Не виждам мнения на останали потребители,които така ревностно да защитават Варна - септември ?
Аз следя редовно, не се намесвам, защото нямам предпочитания, чакам да се вземе решение. Наистина средата на България е по-уместно, досега винаги така е било.
Да не говорим ,че софиянци ще изминат 500 км и едва ли ще са само за една ношувка.
Много от западна България  ще се откажат заради това.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 22, 2013, 10:38:11 »

angel4e, не вярвам да има отказали се софиянци само заради разстоянието, все пак не го минават всеки ден, а и Националната среща на форума е веднъж годината. По-скоро причините биха могли да са от финансово естество, затова предлагаме и втора среща, на по-централно място, където и нощувките ще излязат по-евтино. До сега са ми писали само двама човека. Докато не станат поне 8-10 няма смисъл да се организира каквото и да е било. За да не съм голословна, ще покажа едната възможност за срещата (преди време момичетата от форума ми помагаха да изберем слоган за хотела). Ето линк към хотела в Буукинг:
http://www.booking.com/hotel/bg/nezabravka.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fbg%2Fnezabravka.bg.html%3Faid%3D357023%3Blabel%3Dgog235jc-hotel-bg-bg-nezabravka-unspec-bg-com%3Bsid%3Dbf968384574822883541ab0dabfea033%3Bdcid%3D1%3B&do_availability_check=on&aid=357023&dcid=1&label=gog235jc-hotel-bg-bg-nezabravka-unspec-bg-com&sid=bf968384574822883541ab0dabfea033&checkin_monthday=8&checkin_year_month=2013-6&checkout_monthday=9&checkout_year_month=2013-6#availability_target
Тук има повече снимки:
http://www.bgvakancia.com/offer/4586/

Имайте в предвид, че цените биха паднали с 5 до 10 лева, защото ще ми направят голяма отстъпка за група. Все още не съм говорила с шефа за това, защото искам да съм сигурна първо, че има достатъчно желаещи. Който е навит, да ми пише на лични smile
« Последна редакция: април 22, 2013, 10:44:07 от ivelka » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 22, 2013, 13:47:31 »

Тъй като видях ,че се избира последно град Варна и дата 14.09 пускам анкета в тази тема да се отбележат  тези ,които ще присъстват ,за да знаем колко човека ще са и да се заемем с организацията.Очакваме и предложения за организатори.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #117 -: април 22, 2013, 22:58:52 »

Чак сега виждам темата, но вече гласувах в анкетата smile
По-ранната среща в Гарбово ли ще бъде? Защото mynicheto е писала нещо за Ловеч?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 23, 2013, 07:59:35 »

Слънце, в Габрово ще бъде, Мъниче се е объркала smile Не се знае дали ще има по-ранна среща, за сега са ми писали 3 момичета, т.е. 3 двойки smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #119 -: април 23, 2013, 12:51:53 »

О, съжалявам за объркването ! Сега пътувах до Ловеч , когато съм писала поста най-вероятно съм си мислила за предстоящото ми пътуване и затова съм се объркала така smile Аз за габрово не съм сигурна затова не смея и да пиша , понеже мъжа ми не е сигурен дали може да се освободи , а без него нямам как да дойда ! Но ако се разбере навреме се надявам да мога да дойда и на ранната среща smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines