Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:28:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кой ще присъства на национална среща на форума на 14.09 Варна  (Гласуването приключено: април 27, 2013, 13:46:06 )
да - 15 (78.9%)
не - 4 (21.1%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 2013г -искате ли да има ,къде и  (Прочетена 73791 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 30, 2013, 13:41:30 »

И аз се насочвам към идване на габровската среща. Утре ще получа новини, от които ще се знае със сигурност, но ще се уточня с Ивето. Много ще се радвам да ни се подредят така нещата, че да можем да се видим. smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #196 -: април 30, 2013, 13:44:16 »

И на мен много ми се идваше ама първо както вървят нещата до тогава може да съм "без мъж" и второ съм без кола, а това като го гледам е отдалечено и ще се вкарам в голям филм ако реша да идвам сама без кола... sad Но пък нищо не се знае до тогава smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 30, 2013, 13:44:45 »

Аз ви чета,ама не пиша.
Имам желание за септемврийската среща,но не мога да кажа от сега дали ще можем да дойдем.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #198 -: април 30, 2013, 13:47:47 »

Ако се избере Бриз (понеже за другите не мога да говоря) и има вече капарирани места т.е. ще е сигурно, че някой ще ходи изобщо, не мисля, че ще е проблем например 10 дена по-рано пак да се преслушат нещата за последно желаещи и да си дадат капарото в последните 5 дена примерно. Не вярвам да ми откаже girl_wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 30, 2013, 14:08:13 »

Аз съм ЗА хотел Бриз и се записвам за нощувка и вечеря за двама. В последствие може да запазя още 1-2 нощувки, за да се удължи почивката ни smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #200 -: април 30, 2013, 14:13:25 »

Ако искате пишете и каква вечеря предпочитате (който е за Бриз), защото разликата все пак си е 10лв, да е ясно. Всъщност всички ще са на една, или може да има и от двата варианта?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 30, 2013, 14:16:15 »

casky не е лошо да се помисли за вечеря ,която да не е в хотела,примерно някъде в центъра на града.Там ще се съберат съфорумки отседнали в хотел,съфорумки отседнали на гости ,съфорумки от Варна.Няма ли така да е по интересно,т.е. ще е истинско варненско ,а не всичко в хотела
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #202 -: април 30, 2013, 14:22:29 »

Ами то и така може, заведения бол във Варна. Ама по-назад като питах за това някой казаха, че предпочитат да са на едно, за да си се приберат направо като са изморени...от танци danceg Но така със сигурност ще излезе по-скъпо. Първо, защото цената отделно на нощувка плюс някаква консумация другаде ще е повече от пакетната и второ, защото ако се стои някъде до след 23ч трябва такси, няма градски транспорт. Иначе хотела е много удобен и за градски, както казах. А и не вярвам за 2-3 дена да помъкнете куфарите blum Въпреки, че аз като се замисля можеше и да го помъкна biggrin

Той така или иначе ще ми даде цена и само на нощувка, даже първо ме попита дали искаме само нощувка, аз казах двете защото така бях разбрала smile Ако не ги прати сега отделно ще го питам отново, защото пък и тази цена на следващи нощувки може да е на база, че първата ще е с вечеря. Това трябва наистина да го доуточня, ако искате ресторанта да е другаде smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 30, 2013, 14:27:02 »

Пакета добре ,ама как ще процедираме с другите съфорумци - тези ,които ще са на гости и тези от Варна.Трябва да се помисли добре на всички да им е ок.Иначе аз където ще съм отседнала Бриз ми е близо ,за мен не е проблем.Но трябва да се мисли по мащабно.Пък и става въпрос за една вечеря навън.Другите вечери като искат да си се възползват от пакета.Нали трябва да има някаква тържественост като на среща.Аз на тези двете на които съм била - в Арбанаси и Елена си ми хареса как се получава вечерта.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #204 -: април 30, 2013, 14:34:21 »

Ами за това исках - цена на вечеря с нощувка и цена само на вечеря, ако някой иска да е отседне другаде или е от Варна. Даже каза, че ще ми направи и вариант със закуска, ако някой пък иска така. Ще напише отделно цена на следваща нощувка ако някой иска да остане по-дълго време да се възползва пак от намаление. Както казах ако искаме програма можем да си викнем Пертито. Ако сме повече хора не мисля, че ще ни излезе много на човек. Ако ли не аз мога да направя няколко папки и кой каквато музика иска и да ни се пуска, ако не искаме да слушаме каквото ни пуснат. Наистина не знам точно как е било преди, защото не съм присъствала, но като кажете какво искате се надявам че ще ви разбера blum Иначе съм прочела старата тема за срещата, да отбележа smile

П.П. Той можеше да даде и цена за банкет т.е. да не ни казва колко вземат Пертито ами да ни даде куверт на програма с Пертито, ама как да го питам за нея като не знам дали няма наистина да са 10 човека.
« Последна редакция: април 30, 2013, 14:36:03 от casky » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 30, 2013, 14:35:42 »

За срещата във Варна много разпиляно действате ми се струва... Нека да се реши кой ще е основен организатор, след което да се дадат 2-3 предложения - цялостни и различни . Срещата е в края на летния сезон, но е в разгара на сватбения, така че вариант за отсядане на едно място и вечеря на друго - ми се вижда по-уместен. Така може да се избере по-централно място. Отделно може да се помисли за хотели, които хем да са в града, хем в края на сезона няма да са много велики цени.
« Последна редакция: април 30, 2013, 14:41:43 от InLove_Girl » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #206 -: април 30, 2013, 14:37:28 »

Инлов и аз точно за нея се замислих като попита Фиби за две отделно blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 30, 2013, 14:40:50 »

За срещата във Варна много разпиляно действате ми се струва... Нека да се реши кой ще е основен организатор, след което да се дадат 2-3 предложения - цялостни и различни .

И аз това казвам от известно време насам good

А ако са отделно заведение и отделно нощувки има много варианти - градът не е малък, има избор
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 30, 2013, 14:44:10 »

casky не е лошо да се помисли за вечеря ,която да не е в хотела,примерно някъде в центъра на града.Там ще се съберат съфорумки отседнали в хотел,съфорумки отседнали на гости ,съфорумки от Варна.Няма ли така да е по интересно,т.е. ще е истинско варненско ,а не всичко в хотела
точно това имах предвид по-нагоре, а не че съм с големите претенции, както може би Гери си помисли
Нали ако искаме просто да се затворим в хотелски комплекс извън град, няма да бием 500 км, а ще се затворим в хотел до София или у нас си. Искаме да дойдем да се видим, да е тържествено и да видим самия град. а не  да сме на едно  и също място в район който сами признавате, че е за такси  * по нощите няма как да хвана рейса, дори и да е наблизо..  
Няма да се записваме докато не се запишат поне 10 човека, ако има в последния момент има места двечки, ще се включим. Нещо не виждам хора да пишат да се записват извън Варненци и ние с ивелка, затова. sad
Инлов, права си, затова ще изчакам
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 30, 2013, 14:46:39 »

Да, и на мен ми е много мъчно, че никой не се записва sad
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines