Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:27:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 7 - ма част  (Прочетена 202792 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: януари 27, 2014, 13:48:48 »

Моята коса ми е чуплива попринцип и права. Доста пъти съм я къдрила и фризьори са ме къдрили.
Понякога ми издържат доста време къдриците,а понякога не. Не знам от какво зависи това. Странно е.. nea
Иначе за плитка не съм много сигурна.. Не съм им голям фен.
Чудех се дали да не е нещо  подобно:
или пък
Хем накъдрено,хем повдигната малко косата.
Иначе за почитателите на плитки:
- доста е красиво
И една прическа,която ми се вижда доста интересна и обемна:
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #331 -: януари 28, 2014, 11:56:44 »

Тази последната е уникална  heart  Страхотно ще стои на омбре коса! Аз си падам по разни такива прически, към подобен тип съм се насочила, както и полувдигната, като втората и третата снимка, но с повече обем. Ще видим все пак и фризьорката кое от двете ще ме посъветва  pardon
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: януари 29, 2014, 00:58:50 »

Тази последната е уникална  heart  Страхотно ще стои на омбре коса! Аз си падам по разни такива прически, към подобен тип съм се насочила, както и полувдигната, като втората и третата снимка, но с повече обем. Ще видим все пак и фризьорката кое от двете ще ме посъветва  pardon
Аз мразя обем.. Напрво не знам какво ще правя.  lol Иначе този тип прическа мисля,че на всякакъв цвят коса ще си отива.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #333 -: януари 29, 2014, 14:06:13 »

Ако мразиш обем, направи си косата идеално права и си сложи някоя красива диадема/тиара/цвете  smile


* hairstyle11.jpg (18.15 KB, 301x300 - видяно 6451 пъти.)
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #334 -: март 04, 2014, 15:59:58 »

Аз пък съм с къдрава коса - на много ситни къдрици и не ми се рискува да се изправям, защото от най-малката влага или запотяване, което е 100 % от толкова много танци ще почне да ми се чупи.
Кок не ми отива, защото си имам бузки  blum и си мисля за нещо подобно като на снимката разбира се не в такъв свят, но с по оформени къдрици и пусната.
Мечтата обаче ми е за голям воал и нямам идея как би стоял на такава прическа. Ако имате идеи за пусната коса с воал моля да ги споделите, ще ми бъдат от полза.


* 1958346_740550379311853_257417867_n.jpg (39.56 KB, 403x403 - видяно 10115 пъти.)
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #335 -: март 05, 2014, 17:43:50 »

https://www.google.co.uk/search?q=HAIR+STYLE+IDEAS+WITH+VEIL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XUYXU6_jPMfOhAfmm4GgDw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1257&bih=683

Мислиш ли да свалиш булото по някое време? Трябва да е доста прозрачно, за да се вижда прическата ти.
Дано да ти помогне линка.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #336 -: март 05, 2014, 18:19:50 »

Мислих си за кок, но небрежен, а не стегнат. Нещо такова:





Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #337 -: март 06, 2014, 10:05:17 »

Любимите ми кокове. Аз бях с подобен с две плитки отстрани и отгоре над кока. Много сладко става smile
Активен
ona_neg
Гост
« Отговор #338 -: март 06, 2014, 10:48:39 »

Здравейте и от мен! И аз си мисля по-скоро за прибрана коса - някакъв вид кок, но интересен, а не обикновен с гъба, който си правя често и сега. Още не съм гледала модели обаче, понеже всичко ще зависи от роклята и какво ще е подходящо за нея  Makeup
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #339 -: март 06, 2014, 11:03:29 »

Да, вземи си първо роклята и после като се мериш във вас ще прецениш сама smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 06, 2014, 16:52:06 »

мен всички ме харесват с пусната коса на букли ,само че като се видях с роклята , а и не само аз  отсякоха ,че трябва да съм с прибрана коса ... проблемът е ,че ще си правя прическата сама или най-много с някоя приятелка .гледах клипчета в интернет и за сега се спрях на една не много трудна и добре изглеждаща http://www.youtube.com/watch?v=wt96nnXSjjA&index=16&list=FLBXOHOEYqAywQsoq0yjLFPQ

 тези дни ще си правя пробни прически да видим ,кое може да се направи и т.н
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #341 -: март 06, 2014, 17:01:21 »

мен всички ме харесват с пусната коса на букли ,само че като се видях с роклята , а и не само аз  отсякоха ,че трябва да съм с прибрана коса ... проблемът е ,че ще си правя прическата сама или най-много с някоя приятелка .гледах клипчета в интернет и за сега се спрях на една не много трудна и добре изглеждаща http://www.youtube.com/watch?v=wt96nnXSjjA&index=16&list=FLBXOHOEYqAywQsoq0yjLFPQ

 тези дни ще си правя пробни прически да видим ,кое може да се направи и т.н
Много ми харесва, аз искам точно нещо такова. Ще я покажа не фризьора  girl_wink
« Последна редакция: март 06, 2014, 17:05:16 от Shaiya » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 07, 2014, 15:08:18 »

мен всички ме харесват с пусната коса на букли ,само че като се видях с роклята , а и не само аз  отсякоха ,че трябва да съм с прибрана коса ... проблемът е ,че ще си правя прическата сама или най-много с някоя приятелка .гледах клипчета в интернет и за сега се спрях на една не много трудна и добре изглеждаща http://www.youtube.com/watch?v=wt96nnXSjjA&index=16&list=FLBXOHOEYqAywQsoq0yjLFPQ

 тези дни ще си правя пробни прически да видим ,кое може да се направи и т.н

Много е хубава прическата, но ако по принцип не работиш с маша и с фиби/bobbypins/ ще е добре доста да се поупражняваш. Аз си правих сама прическата за гражданския брак, защото това ми е като хоби, а и така се наложи. Издържа до края, но я правих час и половина и много ми умаляха ръцете.
За църковния отидох на фризьор, и макар, да си харесвам повече прическата, която сама си направих,, се радвам, че не се занимавах с това отново.
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #343 -: март 09, 2014, 18:09:20 »

Здравей те и от мен.Аз искам да споделя моята бъдеща прическа.Направих я и пробна стана ,чудесна,но имам проблем не знам,какво да си сложа,на главата.Търся нещо или в бяло като венче или жълта коронка,защото жълта,защото ще нося стария си синджир,който е златен.Някой може ли да ми каже от къде да си намеря.


* index.jpg (9.05 KB, 190x265 - видяно 6085 пъти.)
Активен
liubcheto
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 10, 2014, 13:31:31 »

http://kosa-bg.com/category/119/za-bulkata.html  виж тук, имат интересни аксесоари.
Като изпишеш в гугъл аксесоари за булка и излизат страшно много. Аз моя не го взех от сватбен магазин, а от обикновен за бижута. Перлен е и е много красив.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines