Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:31:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Осмомартенска седмичка - 04.03-10.03.2013  (Прочетена 38397 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 04, 2013, 21:35:06 »

Леле каква хранителна тема сме подхванали тая седмица!
Аз съм доброто прасенце и ям всичко. Даже много обичам да опитвам нови неща. Обаче от бремеността много неща не ми понасят, не че не ми се хапват. Като цяло винаги съм яла пържено и зеленийки и карантийки и какво ли не. Сега обаче ако нещо е малко по мазно и веднага се връща, колкото и да ми е вкусно.
Спанака не ми се получи може би защото беше замръзен или пък просто имаше нужда от повече яйца! За сметка на това на баща ми много му хареса! Може и просто аз да съм станала по капризна.
Да ви призная аз вчера и днас хапвах ягодки, но не ми засищат мерака. Просто нямат вкус на ягоди sad
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #31 -: март 04, 2013, 22:21:20 »

Много хубава тема сте подхванали отново Bravo Аз по принцип съм много лакома и обичам да си похапвам в по-големи количества,само че съм доста капризна  pardon Не обичам да ям нищо зелено ,а също така ям само риба и пилешко,но милото ме компенсира с месото ,защото той без мръвка въобще не сяда на маса nea Между другото ,гледайки тези ягодови вкусотии ,които пускахте миналата седмица,така ми се доядоха ,че и аз бързо бързо се сдобих с 2 тарелки  pardon Изпариха се толкова бързо,че милото само успя да им види опаковките biggrin
Хубава вечер ви пожелавам ,а аз отивам да си разходя кученцето ,а и да се пораздвижа малко  dog
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 05, 2013, 09:12:50 »

Милички, нямам време да ви чета, нахълтвам е темата само да ви поздравя с едно прекрасно стихотворение, на което попаднах heart

Не спирай да мечтаеш нощем,
когато всички тихо спят.
Не спирай ветрове да гониш,
дори когато няма път.

Не спирай брод да търсиш в мрака,
след него има светлина.
Не спирай любовта да чакаш -
тя идва някога сама.

Не спирай да летиш свободно
дори когато те боли.
Не спирай детството да носиш,
в сърцето си го запази.

Не спирай да обичаш лудо
живота шарен, променлив.
Не спирай да очакваш чудо...
Не спирай да се чувстваш жив!

Ева Корназова

И още нещо, което си краднах от фейса


Прекрасна седмица!
« Последна редакция: март 05, 2013, 09:16:28 от ivelka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: март 05, 2013, 09:26:23 »

Хубави кафета, даже има и от любимите ми зърна! Нещо не ми е много вдъхновено за стихотворения, седмицата ми е прозаична  Wink, свързана с почистване и други домакински дейности.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 05, 2013, 09:30:41 »

моята интериорна снимчица плюс цитатче, успешен ден:)

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 05, 2013, 11:44:01 »

Здравейте!
Еми, страхотна снимчица Bravo
Днес пак сте неразговорливи и нередовни Wink
Тук пече страхотно слънчице Sunshine Сутринта обаче беше голям студ angry Не знам сега как е - само гледам жално през прозореца и искам навън Girl_hide Като дойде хубавото време и като напече слънчо и все навън ми се стои. Имам чувството, че ако не съм навън прахосвам хубавото време pardon
По този повод ви "черпя" с това:


* Copy of 625453_560314170659327_754586583_n.jpg (63.34 KB, 864x648 - видяно 215 пъти.)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 05, 2013, 11:53:51 »

Здравейте,
Май наистина като напече и всички се размечтават и спират да пишат  blum Аз след малко също изчезвам, че трябва да обменя малко левчета в турски лири, ще изкарвам и зелена карта на колата /че нали си била моя - аз трябва да се занимавам с това   blum /. След което със сестра ми ще си направим една разходка из града, че отдавна не сме го правили  smile
Пожелавам един прекрасен и слънчев ден на всички!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #37 -: март 05, 2013, 11:58:49 »

Здравейте мартенички!!  smile

Браво, Муунче - страхотна почерпка!! Слънцето ме усмихва,зарежда, вдъхновява, окрилява....  yahoo Толкова ми липсваше, че сега ми е едно хубаво....

Иве , чудесно стихотворение! Еми , както винаги много добро попадение!

Свекърва , хич не ги мисли домакинските дейности, те свършване нямат.

Поздрави на всички!! Малко в камерен състав сме засега, но пък кой знае, може да се развихрим следобедно   Wink
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: март 05, 2013, 12:04:50 »

Ами ако спретнем някоя приказка за беди, дошли от роднините на съпруга, сигурно ще изпишем страници и страници Wink
Ако ви се мисли, дайте предложения какво да подарим на нашите жени за сума от около 10лв. Много сме, около 100. Подарявали сме козметика, домакински работи, чанти...Бях харесала едни текстилни салфетки, но нямат бройка. Пък и време много няма, всяка идея ще е от полза.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 05, 2013, 12:12:20 »

Защо не им подарите по една саксийка с орхидеи. В складовете за такава бройка ще ви дадат цени около 10 лв. Аз лично на орхидея бих се зарадвала много.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #40 -: март 05, 2013, 12:16:55 »

Ами ако спретнем някоя приказка за беди, дошли от роднините на съпруга, сигурно ще изпишем страници и страници Wink
Ако ви се мисли, дайте предложения какво да подарим на нашите жени за сума от около 10лв. Много сме, около 100. Подарявали сме козметика, домакински работи, чанти...Бях харесала едни текстилни салфетки, но нямат бройка. Пък и време много няма, всяка идея ще е от полза.

Много харесвам модерните торби за пазар от плат - хем еко, хем необходимост. Снимки за вдъхновение:





Знам, че около стария град има много магазинчета за сувенири, които продават подобни.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: март 05, 2013, 12:29:11 »

InLove_Girl , то към подаръка има предвидена една саксийка Каланхое, забравих да кажа.
Kiwi , аз под чанти, точно торби за пазар имах предвид /лани подарявахме/.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #42 -: март 05, 2013, 12:31:22 »

Добър ден give_rose
Минавам да се отчета blum Тук малко духа, иначе голямо слънчице грее както Мунчето е отбелязала blum
Киви втората чанта много ми хареса (първата не) smile
Иве стихотворението е много хубаво, вече го бях чела smile

Ще ви поддам тема на разговор, ако има желаещи. Миналата седмица гледахме един филм - Чудната петорка. За Дядо Коледа, Феята на зъбките, Великденския заек, Сънчо и Джак Фроуз. Та докато го гледахме синчето попита за какво била Феята на зъбките crazy Аз по принцип съм против вкарване на чужди традиции и обичаи, ама се замислих как има фактори, които ни карат да ги вкараме и у нас. Сега вече си имаме Фея на зъбките и всичко в комплект, защото нямаше как да му обясня, че "има" Дядо Коледа, а другите са измислени crazy И се наложи да кажа, че като падне зъбче го хвърляме (това тук запазих с нашата традиция) и вечерта идва Феята и му слага монета crazy Нищо по-добро не ми измисли главата за момента biggrin
Та всъщност вие как мислите, трябва ли да оставяме чуждите герои да навлизат и ако не какво трябва да направим в подобен случаи? Как да се обясни, че има само единия, в случая Дядо Коледа, а другите не crazy
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 05, 2013, 13:00:46 »

А, добре, тук сте blum Тъкмо реших, че само аз си стоя в офиса и гледам жално навън как хубаво пече
Инлов, завиждам ти за разходката give_rose За Турция ли заминавате? Лятото ли?
Тони, и аз съм така! Много обичам слънцето Sunshine
Свекърва, може да вземете порцеланова чаша за кафе с порцеланова лъжичка от тези, дето са в готини кутии. Нещо такова:

Скай, няма да мога да се изкажа компетентно по твоето питане ( все още не уча и възпитавам свое дете), но си мисля, че за децата е добре да имат богато въображение
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: март 05, 2013, 13:18:52 »

m0onlight , да, това става. Не точно такива, защото няма да имат бройка, но можем да намерим хубави чаши. И отделна опаковка с нож, вилица и лъжица също става. give_rose
casky , интересна тема, но аз пък сега нямам време да пиша.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines