Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 05:13:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 144858 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: ноември 02, 2007, 00:03:39 »

защо на всички снимки пише "нямат 5 гласа" crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: ноември 02, 2007, 00:14:49 »

защо на всички снимки пише "нямат 5 гласа" crazy
Защото явно нито една снимка не е събрала 5 гласа, т.е. не са гласували 5 човека за една и съща снимка, а по-малко  good
Когато за една снимка гласуват поне 5 човека, тогава ще се появи оценка, а това става след 00 часа на следващия ден!  good
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 02, 2007, 13:48:46 »

Както винаги съм натоварен със задачата да обеснявам. Утре ще обесня всичко подробно.  Wink


Наградите на няколко, както е ясно. В информацията към конкурса са описани, какви са и коя награда как ще се дава.
1. В общо достъпното гласуване всеки може да гласува, то е отворено за всички. Като гласовете в него са лимитирани до два на ден.
2. Две от наградите се дават без гласуване - една от организаторите и едно от Zepter
3. Затворено гласуване от потребителите на форума с над 20 мнения, което вече е реализирано, обяснено и е пуснато тук - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,3875.0.html

Гласуването е за тази награда.
Цитат
Награда на публиката на форума - Ще се избере чрез гласуване във форума на svatbata.bg. Всеки регистриран потребител има право на 1 глас.

    * Уикенд на море за двама в хотел Романс

Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 02, 2007, 14:04:41 »

еваларка ви бичим  yahoo за тез правила аз вече гласувах  tease
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #169 -: ноември 02, 2007, 15:28:11 »

Еййй! Гласуването вече започнало! Хайде момичета от форума , подскажете ни кой кой е danceg
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 02, 2007, 17:41:54 »

момичета, случвало ли Ви се е да сте гласували само за една снимка и при отваряне на втори линк да гласувате да видите съобщението, че не можете да гласувате повече, защото вече 2 пъти сте гласували? sad
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: ноември 02, 2007, 21:33:45 »

Anichka на мен лично не, но на моя приятелка да! Тя знае за конкурсаи ми звънна да ме попита същото-"защо не ми дава да гласувам втори път, като съм гласувала само веднъж!?"
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 02, 2007, 21:59:33 »

Дидка, мерси за споделения опит!  give_rose
е добре, че не съм само аз...явно има още неща за дооправяне и тестване. Вярвам, че след като се върнат програмистите от обучение тези нещица ще бъдат изчистени  good..Успех на Всички  DANCE
Активен
gogorincho
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #173 -: ноември 02, 2007, 22:09:22 »

аз пак нещо не разбрах.в общото гласуване всеки може ли да гласува за собствените си снимки?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: ноември 02, 2007, 22:19:45 »

аз пак нещо не разбрах.в общото гласуване всеки може ли да гласува за собствените си снимки?
ДА ДА ДА ДА  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 02, 2007, 22:26:17 »

аз имам един проблем.Снощи кам 12:30 гласувах за две снимки,сега гледам един линк в един форум и кликам отгоре му  нашия конкурс с едн аснимка за коята ммога да гласувам,пак уж сам си израходвала 2та гласа за деня,злизам в конкусра и се оказва че мога да гласувам за всяка една снимка освен за двете за които съм гласувала и малко съм обаркана честно да ви кажа.можели някои да обясни какво става
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: ноември 02, 2007, 22:31:18 »

ами аз не мога crazy сега опитах да видя дали може и честно да ки кажа нямам представа защо ти можеш  pardon
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: ноември 02, 2007, 22:32:42 »

maslinka, аз не съм писала системата, но ще се осмеля да ти отговоря. това се получава, когато са ти изтрити "cookies". ако бъркам, нека администраторите си кажат тяхното мнение и изтрият моето.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: ноември 02, 2007, 23:03:30 »

Аз ще отговоря по друг начин: възможно е IP адреса ти да е променлив, т.е. всеки път като включваш компютъра той да се променя, но не съвсем изцяло и затова е запомнил, че си гласувала за определени снимки, но можеш да гласуваш за други 2, все едно че си в мрежа.  pardon
Незнам дали го обясних правилно, защото не разбираммного от това, но на мен също ми се е случвало  smile
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: ноември 03, 2007, 12:30:35 »

момичета, случвало ли Ви се е да сте гласували само за една снимка и при отваряне на втори линк да гласувате да видите съобщението, че не можете да гласувате повече, защото вече 2 пъти сте гласували? sad

На мен ми се случи вчера когато гласувах от нас , сега не съм вкъщи , а тук немога да гласувам , защото собственика на компа вече го е направил Wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines