Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 15:48:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 7-та част  (Прочетена 161616 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юли 24, 2013, 10:28:03 »

Момичета, знаете ли къде в София мога да си намеря матиращи кърпички? Където и да питам изобщо не знаят за съществуването им и трябва да обяснявам какво е това. Видях в интернет на Артдеко, но не ми се дават пари за доставка, ако мога да си ги купя сама.... така или иначе ще обикалям за други неща.
И аз това издирвах. Тези оризовите не вършат съвсем същата работа, но са ок. Преди ползвах най-обикновени от CVS , сини на цвят и са с едно странно покритие. Уникално попиват. Но май няма подобни в БГ. Аз утре ще ходя до Beauty Zone и ще питам там. Имат неща на Art Deco, до колкото знам. В МАС нямаше като ходих преди няколко месеца, което много ме учуди sad
Активен
flora_8
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #361 -: юли 24, 2013, 10:33:58 »

И аз това издирвах. Тези оризовите не вършат съвсем същата работа, но са ок. Преди ползвах най-обикновени от CVS , сини на цвят и са с едно странно покритие. Уникално попиват. Но май няма подобни в БГ. Аз утре ще ходя до Beauty Zone и ще питам там. Имат неща на Art Deco, до колкото знам. В МАС нямаше като ходих преди няколко месеца, което много ме учуди sad
Аз си купих на ArtDeco, оризови са, не са съвсем като тези синичките, но по-добре от без хич.
Има ги в едно магазинче за козметика на Графа - срещу колоните и срещу Корпоративна търговска - на ъгъла се пада....как го обясних....smile
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #362 -: юли 24, 2013, 13:00:13 »

До пловдивските булки: момичета, колко от вас ще се доверят за грим на Краси от Inglot? Колебая се от нея и Коцето от Добо и Капели...
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юли 24, 2013, 13:09:10 »

Арт деко имат голям магазин на пиротска ако не се лъжа срещу малкия цум
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #364 -: юли 24, 2013, 22:51:30 »

Оле, много би благодаря. Ще търся като се прибера.
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юли 25, 2013, 11:41:45 »

Момичета искам да изкажа страхотните си впечатления от Слав!  good Страшно съм доволна от работата му и от начина по който подходи и се отнесе с мен. Много коректен, внимателен, естествено професионалист и резултата беше невероятен. Препоръчвам с две ръце! Щом получа снимки ще споделя smile good
Активен
borissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юли 26, 2013, 11:13:39 »

Euphoria, първо честито! Щастлив семеен живот ви пожелавам!
И аз съм при Слав, надявам се всичко да е наред. Чакам с нетърпение снимките, които ще споделиш. А издържа ли гримът ти до края на тържеството?
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юли 26, 2013, 15:32:08 »

Euphoria, честито мила. Бъдете винаги влюбени един в друг, подкрепяйте се и се уважавайте!
Имам едно питане- притеснение. Слав ми каза, че може или в 10 или след 1 часа да ме вземе. По план график вземането ще е в 4. Мислите ли, че ще е достатъчно времето, ако го ангажирам за 1. Дори и да закъснее и да дойде в 2 май пак ще успея. Ние сме с изнесена церемония чак  5 и половина в хотела, в който ще съм, така че ако стане нещо мога да накарам млаоженеца да се забави  pardon crazy crazy
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #368 -: юли 26, 2013, 15:59:01 »

Доколко добра идея е грима да се направи по-рано? Професионалният издържал 8 часа, но все пак ако си го направя в 13 ч. значи ще издържи май-много до 20 ч. и какво правим после...някой може ли да сподели колко време реално издържа грима и как се коригира?
Активен
borissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юли 26, 2013, 16:31:10 »

Ох, момичета, аз също се притеснявам дали ще издържи гримът толкова много време и то при доста слънчево и топло време навън.. maya_the_bee , аз лично бих те посъветвала да го ангажираш за 1 часа, 10 часа е супер рано и според мен какъвто и грим да направи, колкото и хубави да са му продуктите, няма да издържи до края на вечерта, т.е. накрая никак няма да е в идеален вид. Аз също съм ангажирала Слав в 13 часа, ще ме взимат в 15,20 някъде..По телефона той ми каза, че 2 часа ще са му достатъчни за грим и прическа. В понеделник съм при него на пробен грим и обещавам /ако искате, разбира се/ да ви споделя подробности, а именно за колко време ме е направил, а също и ще му задам въпроса за издръжливостта на грима и евентуално как да го запазим по-дълго, което ни притеснява. Освен това ще видя наистина реално колко време ще издържи на мен в тая жега.. Дано всичко е наред.
Melinia, аз съм решила да нося някакви гримове в чантата на кумата, със сигурност си права, че в 20 часа наистина вече ще се наложи да поправям нещо сама, колкото и да е неприятно.. Това, което съм чувала, че проф. грим издържа около 10-12 часа.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юли 26, 2013, 19:41:21 »

Аз много ще се радвам да споделиш как е минало и колко време е издържал. Така че се записвам за отзиви.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юли 27, 2013, 10:43:53 »

моят грим си издържа повече от 12 часа.а беше адската жега. гримираха ме с МАC.
ако не бях го махнала сама, щеше да си стои до сутринта... blum
който му трябва гримьорката ми, да свирка на лично.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юли 27, 2013, 23:27:17 »

Моят грим издържа също повече от 12 часа. Гримовете бяха различни марки (MAC, Kryolan и др).

А и кой гледа грима след фотосесията и официалната част.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #373 -: юли 28, 2013, 00:46:54 »

8 часа ми се виждат малко. На мен ми казаха от салона, че трябва да издържи около 12-14часа, което ме устройва напълно.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #374 -: юли 28, 2013, 07:30:29 »

професионалиният грим издържа много. аз съм си правила и поефтин ако ти сложат фискатор с бетонира за повече от 12 часа. моят беше без фиксатор не мръдна от 12 до 3 часа сутринта Wink
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines