Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:40:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 7-та част  (Прочетена 161672 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #345 -: юни 22, 2013, 16:42:10 »

Весето85 ако имаш поне малко време да видиш дали се харесваш е добре, че аз съм виждала и много зле сложени снопчета sad. има един нов метод който аз мисля да пробвам, перманентно нанасяне на спирала което е една смес която се слага на миглите стоиш там 1 час с затворени очи и след това си ходиш със спирала около един месец и повече. струва към 40 лв. ако се престраша ще докладвам smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 26, 2013, 14:45:41 »

Относно случката с Албена... Само искам да кажа, че съм безкрайно възмутена от "професионалистите"! Било те гримьори,  ди джеи, фотографи, оператори... Явно до такава степен са се главозамаяли в своите "умения", че забравят, че всяка една сватба е уникална сама по себе си, защото младоженците го правят ВЕДНЪЖ в живота си (подчертавам "веднъж", защото имам опит професионалист да ми каже със снизхождение, че може да не ми е веднъж..) и всичко е неповторимо и няма втори дубъл! Те може всеки ден да са сред младоженци, но не трябва да забравят, че всеки си има своята емоция и са длъжни да я уважават, а не да си правят каквото си искат.. В крайна сметка получават пари!
Съжалявам за  Offtopic, но ми прави впечатление, че въпросните "професионалисти" са започнали да прекаляват..
И да не съм изцяло  Offtopic да покажа източен грим smile


* 1121463.jpg (33.6 KB, 304x448 - видяно 274 пъти.)
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #347 -: юни 28, 2013, 08:27:49 »

ani_ogbg, напълно споделям твоето мнение относно "професионалистите".
А сега искам да попитам за гримьор в Пловдив: много споменавани са Слави и Коцето. Прочетох нещо и за Вили Вълкова. Можете ли да посочите и други имена, хора на които сте се доверили?
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 29, 2013, 13:15:53 »

Някой може ли да ми препоръча фон дьо тен който да не се размаже лесно в жегата? В смисъл да издържа малко по-дълго на лицето в летните жеги. Понеже не съм от много използващите и не знам какво и на коя марка да си взема. Благодаря предварително smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юни 29, 2013, 13:30:52 »

Някой може ли да ми препоръча фон дьо тен който да не се размаже лесно в жегата? В смисъл да издържа малко по-дълго на лицето в летните жеги. Понеже не съм от много използващите и не знам какво и на коя марка да си взема. Благодаря предварително smile

аз препоръчвам релон колорстей, има варианти за суха и мазна кожа, тествам го вече месец и половина и съм очаровата, ако сложиш за основа и бб крема на гарниер направо заспива smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #350 -: юни 29, 2013, 14:55:38 »

Татяна, пробвай мус ФДТ, по няма да се разтича от нормален. Зависи с каква кожа си, ако си с мазна, без пудрене рядко има ФДТ, който да стои перфектно цял ден... Дори матиращите сдават багажа по някое време. Ако нямаш сериозни дефекти за прикриване, защо не пробваш ББ крем?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #351 -: юни 29, 2013, 19:52:52 »

Татяна, аз мога много горещо да ти препоръчам праймъра на The Body Shop, аз лично много харесвам тяхната козметика, защото е натурална и не ми запушва порите на лицето. Този праймър е един прозрачен гъст гел, от който се слага едно грахово зърно на цялото лице след дневния крем и преди основата, то дава по голяма дълготрайност на основата отгоре и не позволява мазнината да избива, аз просто се родих с него, наистина върши чудеса. Моята кожа е смесена, но в Т зоната е просто ужас, откакто си го купих това гелче няма блестене няма размазване, всичко си стои така както съм си го нарисувала сутринта, най-много през деня да трябва да напудриш един път и толкова.
В този ред на мисли аз си ползвам и тяхна основа и матираща пудра и от двете съм вече три години редовен доволен ползуващ.
« Последна редакция: юни 29, 2013, 19:57:40 от Мрявка » Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 30, 2013, 09:12:14 »

Аз бях на пробен грим при Красимира Петкова и съм мноооого доволна, много ми хареса гримът.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #353 -: юни 30, 2013, 13:11:59 »

Татяна,
аз препоръчвам релон колорстей
Като прочетох въпроса веднага щях да напиша това, но видях, че и друг е очарован от ефекта на Revlon Colorstay. Заслужава си.
Активен
bulkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #354 -: юли 20, 2013, 10:22:05 »

Тъй като нищо не разбирам от грим и в ежедневието си въобще не се гримирам се надявам много да ми помогнете. Незнам въобще какъв грим би стоял добре на кожата ми, тъй като тя е по-тъмна и матова. Харесвам си много варианти, но нямам никаква идея дали биха ми стояли добре.
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юли 20, 2013, 12:57:15 »

А някой кадърен гримьор в Бургас? Който вече е изпипан и спазва уговорките?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юли 20, 2013, 15:26:47 »

Тъй като нищо не разбирам от грим и в ежедневието си въобще не се гримирам се надявам много да ми помогнете. Незнам въобще какъв грим би стоял добре на кожата ми, тъй като тя е по-тъмна и матова. Харесвам си много варианти, но нямам никаква идея дали биха ми стояли добре.
булката в този случай бих ти препоръчала да идеш на пробен грим. Там ще ти дадат насоки, защото и да ти дадем тук снимки от нета като примери, на дами с по-матови кожи, това няма да значи че и на теб задължително ще отиват. То е и до форма на чертите на лицето, не само до цвят. smile
Активен
bulkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #357 -: юли 20, 2013, 18:28:59 »

Ще отида задължително просто ми се искаше да имам някаква идея към какво да се насоча. Но най-вероятно ще и кажа, че искам нещо по семпло по нейна преценка и ще видим.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #358 -: юли 23, 2013, 22:35:48 »

Момичета, знаете ли къде в София мога да си намеря матиращи кърпички? Където и да питам изобщо не знаят за съществуването им и трябва да обяснявам какво е това. Видях в интернет на Артдеко, но не ми се дават пари за доставка, ако мога да си ги купя сама.... така или иначе ще обикалям за други неща.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #359 -: юли 23, 2013, 22:39:25 »

ако са ти за попиване на мазното от лицето само можеш да си вземеш от сефора оризови кърпички но те са само за попбиране на мазното от лицето и действат много добре, ако имам път до МАК или Дъглас  в мола на цариградско( там работа де lol) но не знам дали няма да забрава ще питам дали имат Wink
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines