Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 11:31:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът 7-та част  (Прочетена 161979 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 09, 2013, 14:21:14 »

Ами, по принцип ми се вижда много, защото и пробният също е 40, т.е. 80 лв само за грим. И отделно вече прическата ( Offtopic и там съм до никъде)..
Мрявка, може ли да те помоля за координатите на твоя фризьор на лични, че вече трябва да събирам координати и да избирам  girl_impossible
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #121 -: април 09, 2013, 14:25:16 »

Моите фризьори и гримьори са във Варна, ако ти вършат работа Варненски професионалисти с удоволствие ще ти ги пиша  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 09, 2013, 14:29:11 »

аз ще вметна че моят грим струваше 70 лв и си заслужаваше, така че зависи дали сте доволни, в крайна сметка е най-важен крайният резултат, ако имате паричките!
40 ми се вижда даже малко малко, за София. Миналата година под 50 лв качествен гримьор не намерих. smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #123 -: април 09, 2013, 14:35:28 »

Моята гримьорка се води едната от най-добрите във варна, но е възможно да е направила и намаление, защото ще има още 5 човека освен мен, които ще гримира на сватбата ни, все пак за нея си е също добра сделка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 09, 2013, 14:39:17 »

Моята гримьорка се води едната от най-добрите във варна, но е възможно да е направила и намаление, защото ще има още 5 човека освен мен, които ще гримира на сватбата ни, все пак за нея си е също добра сделка.
за съжаление в София е доста скъпо, макар и при вас да знам че е скъп град. Мен от две места ми бяха казали 50 лв за втори човек и трети и т.н за грим. И майка ми се отказа, само гланц и спирала й сложих. sad
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 09, 2013, 14:44:39 »

Моите фризьори и гримьори са във Варна, ако ти вършат работа Варненски професионалисти с удоволствие ще ти ги пиша  smile

Леле, Мрявка, колко съм зле.. Вече тотално изпушвам.. В случая няма да ми свърши работа girl_impossible
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 09, 2013, 14:46:16 »

За съжаление, Еми си права... Аз затова исках да се ориентирам в действителност как вървят цените, защото просто и на идея си нямам, а пък ми се иска и мама да бъде гримирана от професионалист...
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #127 -: април 09, 2013, 14:46:49 »

Честно казано инна мен евтино ми се видя, но я изпробвах и мн ми допадна работата й, действа бързичко не се шматка (което при 6 жени за гримиране си е предимство) и си има уменията със сиг., единственото е че този пробен грим наистина е мн важен, аз исках "а ла ким кардашиан" грим, с много подчертани контури лицето да бъде, и черни очи, обаче този тежък грим просто на мен изобщо не ми отива, приличах на кукла, а не на себе си! Та мисля да отида на още един пробен грим, който сиг. вече ще е платен, че да се видя и с малко по - свежо лице как ще изглеждам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 09, 2013, 14:49:05 »

Леле, Мрявка, колко съм зле.. Вече тотално изпушвам.. В случая няма да ми свърши работа girl_impossible
Ани, ще се поровя пак, но въпреки цените бих ти препоръчала Слав, Надя Сивкова, Ева серева. просто разликата в цените ще си я избиеш с прекрасния си вид и невероятния грим, който биха ти направили. А за мама мога да ти дам друга идея, отиди в салон от квартала и питай за официален грим, не казвай че е за сватба, тамън ще й е наблизо на майка ти и няма да се бутате и да те бавят с грим на друг човек. Понякога става калабалък и се забавя и булката.
Активен
Deti
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #129 -: април 09, 2013, 14:57:23 »

Еми, мога ли да те помоля за малко помощ за Зоран Коцов - колко взима и добър ли е като цяло? а ако ми дадеш контакти - телефон или имейл, ще съм ти мноооого благодарна!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 09, 2013, 15:05:27 »

Еми, мога ли да те помоля за малко помощ за Зоран Коцов - колко взима и добър ли е като цяло? а ако ми дадеш контакти - телефон или имейл, ще съм ти мноооого благодарна!
нямам никаква идея нито впечатления, съжалявам, в гугъл или ФБ като търсиш , не ти ли излиза инфо?
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 09, 2013, 15:06:21 »

Благодаря ти, Еми. И аз също ще поразгледам, но нямам и много време за мотане.. Иначе то тази цена, за която говоря е от кварталната гримьорка...
Активен
Deti
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #132 -: април 09, 2013, 15:08:10 »

За Зоран Коцов из нета нищо не намирам sad знам само, че гримира Мария Илиева и това е. Иначе говорих с Ева Серева, цената и е 70 лева. Но е много близо до нас  и май ще се насоча към нея или колежката и Надя
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 09, 2013, 15:16:02 »

За Зоран Коцов из нета нищо не намирам sad знам само, че гримира Мария Илиева и това е. Иначе говорих с Ева Серева, цената и е 70 лева. Но е много близо до нас  и май ще се насоча към нея или колежката и Надя
веднага излиза в ФБ като потърсих:
https://www.facebook.com/Zoran.makeup
и в гугъл излиза:
http://album.svatbata.bg/kamenarski/bg/thanks.html
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 09, 2013, 15:19:36 »

Мен ме е гримирал Зоран, доволна съм. Беше преди няколко години, но е професионалист, знае кое как ще стой и не се мота  smile
За цена нищо не мога да кажа, беше служебен разход, дори идея нямам колко взема  pardon
Преди години гримираше момичетата в Ялта, за вечерен или по-тежък грим в супер. Но не съм виждала негов грим на булка  pardon
Това е страницата му във ФБ
http://www.facebook.com/Zoran.makeup
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines