Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 23:35:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164010 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: април 09, 2013, 13:42:41 »

Ех, Шантал, съжалявам, че така се е получило със свекъра ти.. Въпреки това не си го слагай на сърцето, защото подготовката на сватбата си играе с нервите на хората. Аз в началото си мислех, че всичко ще е цветя и рози, докато не почнах да се карам с домашните и най-вече с мама, въпреки че жената искаше само да помагаа... Напрежението около организацията на всичко си казва думата в един момент. Затова не си го слагай на сърцето и бъди спокойна smile Всичко ще се нареди smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: април 09, 2013, 13:51:05 »

Шантал, не се ядосвай.
Толкова ли не могат да се усетят родители, свекъри. То е неизбежно просто да не стане конфликт в един момент. Младоженците виждате нещата по един начин, възрастните по друг.
На моя свекър пък му беше много чудно защо трябва да правим етикети за бутилките, които внасяме. Ми защото аз така искам и ми харесва. Милото му обясни и точка по въпроса.
Що се отнася до точната бройка, тя надали ще варира много.
Иначе аз потвърждението прекалено рано го разглеждам не от финансовата гледна точка. Когато гостите са наясно отсега си правят сметка на парите. Но винаги може някой да се разболее, да счупи крак, да не дава Господ и някаква друга сериозна причина.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #482 -: април 09, 2013, 13:55:11 »

shantall следващия път ако има признаци да фучи му кажи повече biggrin След сватбата ако излязат по-малко ще се зарадва biggrin  girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: април 09, 2013, 14:01:31 »

Малко  Offtopic
Ние първите няколко пъти като броихме колко куверта общо стават забравяхме да броим себе си  laugh laugh laugh
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: април 09, 2013, 14:02:14 »

той ме ядоса с репликата: защо искаш фотографа да идва във вас да те снима? какво толкова ще те снима?

и после за поканите и гостите ....

иначе ние сме вече на момента на избиране на текст. скъпия май не иска отделна покана за техните, но аз искам и за сестра ми да е друга и за родителите. и се чудя какво да си избера  blum
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #485 -: април 09, 2013, 14:09:51 »

Незнам дали споменах в темата, но ние направихме за родителите вместо покана, фотокниги (от artscow ги поръчах и още си ги чакам) със снимките от предсватбената фотосесия, като на последната страница им написахме тригателно послание, тип покана, та това е "поканата" за тях  heart, според мен трябва да се отдели на родителите малко по специално внимание, дали ще е със специална покана с трогателен телст или по друг начин, защото си мисля, че те са доста чувствителни заради нашите сватби и за тях това е доста голямо нещо да видят децата си порастнали и готови да създадат собствено семейство. heart
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: април 09, 2013, 14:24:17 »

ади, не е ли много 1 месц по-рано потвърждението? съдейки, че когато са ни канили нас са искали потвърждение между 2 и 10 дена в зависимост от това кога ресторанта иска окончателна бройка. както е отбелязала ели в рамките на един месец могат да се случат много неща smile
Ми за нас не е много, ние си ги познаваме,нашата сватба няма да е голяма - 60-тина човека без децата, те отсега си знаят повечето кога ще е датата. 1 месец е като начало заради екскурзии, почивки и др. такива, които се планират от по-рано. А аз съм си предвидила още поне 2 седмици да прозвънявам...Пък и съм им казала да не ми се оправдават финансово, защото не искам нищо (естествено на най-близките така съм казала Wink ) А за тези, които не са от София, които са към 15 човека, съм им осигурила и къде да спят. (а те и не са от много далеч, от Ботевград са; към тях има малко допълнение от 2 човека от Добрич, 2 от Шумен и 4 от Благоевград - общо 23-25 човека, които трябва да се придвижат) Така че, преценихме, че ще сложим ориентир 1 месец, съмнява ме да забравят до тогава. Ако някой не може да потвърди този 1 месец по-рано, още 2 седмици, както казах, съм сложила отсрочка и прозвъняване. И така всъщност го решихме, поради тези съображения pardon
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: април 09, 2013, 14:30:34 »

 Offtopic П.С. Не позволявай да ти къса нервите, това си е твоята сватба, не неговата..И без това сме достатъчно изнервени покрай организацията... beating А пък ако ти кажа моята свекърва от Италия оня ден какво сътвори..праща ми на фейсбук една снимка на булченска рокля и ми вика, "Ади, маме, тази рокля много ми харесва", аз й викам "Добре", и тя "Ама с нея ли ще си на сватбата"  crazy аз "Ми не, аз съм си поръчала вече друга", и тя "Защо, ама тази е много хубава", и аз "Ми защото вече съм си поръчала и на мен си ми харесва"  girl_haha girl_haha girl_haha Дано да те поразсмях малко, shantall  girl_wink То това нашето е вече като комикс..ама на мен не ми минават такива изобщо, не могат да ми се налагат разни, които и да са, то дори и нашите не могат, камо ли друг
« Последна редакция: април 09, 2013, 14:32:26 от adi4ko » Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: април 09, 2013, 14:51:56 »

хаха, ади, определено ме разсмя, на мен ми минава бързо, но се ядосвам, заради глупавите коментари.
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: април 09, 2013, 15:00:36 »

Това Save the Date ми влезе под кожата biggrin
малко извън темата да покажа едно клипче
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uiEoPQfbFXM

Ето и една по-различна покана

http://www.youtube.com/watch?v=Fut_B6l3jlA

Уникално е!
« Последна редакция: април 09, 2013, 15:09:43 от Callisto » Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: април 09, 2013, 16:48:04 »

И ние започнахме да раздаваме поканите. Сега се сещам, че не съм ви показала крайния вариант. Ние направихме различни само за родителите и кумовете, като всяка е с различен текст.
Тази е за гостите


* 0904201310651.jpg (68.44 KB, 640x480 - видяно 226 пъти.)
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: април 09, 2013, 16:49:13 »

Малко са бледи снимките
Тази е за моите родителите


* 0904201310653.jpg (41.32 KB, 336x448 - видяно 281 пъти.)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: април 09, 2013, 17:08:03 »

Evriala, тази за гостите не успях да я прочета, но за товите родители ме разплака  cray много хубав текст smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: април 09, 2013, 17:13:24 »

Евриала, много са нежни и красиви Girl_hide Аз също съм с различни текстове за гости, кумове и родители. И пак за родителите и кумовете са специални текстовете, такива, че всеки път ми се доплаква от радост, като си ги чета cray
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: април 09, 2013, 17:41:29 »

Благодаря ви момичета и аз много си ги харесвам, особено за родителите. Тези за гостите не станаха така както ги умувах, но и така ми харесват
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines