Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 09:15:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164158 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 01, 2013, 09:52:41 »

ели, много добре си се справила.
на моя принтер лазерен, 120 грама му идваха на ръба, но се справи някак.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 01, 2013, 10:09:11 »

Eli, много е красиваа  Girl_hide Браво  Bravo

 Offtopic LeMarrie, последните две години все в началото на септември ходя на море и все е уникално времето - топло, но не горещо и едно спокойно такова, без дъждове и вятър.. girl_wink Мисля, че и тази година ще е хубаво
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 01, 2013, 10:18:52 »

Ели, много са хубави  Bravo
Поздравления smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #378 -: април 01, 2013, 10:19:26 »

Ели поканите са супер girl_wink Справила си се страхотно Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #379 -: април 01, 2013, 10:22:58 »

Страхотни покани good Браво Ели,много си сръчна Bravo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: април 01, 2013, 11:02:40 »

Момичета, имам нужда от помощта ви. Трябва да купя една красива, луксозна и класическа покана, но навсякъде, където ходя по магазините ми искат много бройки. Моите покани са готови и почти раздадени, но както казах ми трябва една много много хубава допълнително. Обиколила съм Пиротска и уличките й. Някакви други идеи за магазинчета в района на центъра?
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 01, 2013, 11:13:15 »

Ani, на цар Асен има едно малко червено магазинче (в началото, близо до Алабин и съдебната, като тръгнеш от Алабин по посока към НДК по Асен, пада се отляво, с червена табела, има някакви подаръци и др. джунджурии) там аз питах за печатане попринцип, но и ми казаха, че изработват. Опитай там, може да се съгласят за 1 бройка  smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #382 -: април 01, 2013, 11:15:14 »

Ани като отидеш следващия път някъде ако се опъват им кажи, че ще им дадеш 1-2лв повече biggrin Мисля, че няма да ти откажат girl_wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 01, 2013, 11:25:30 »

Ani, на цар Асен има едно малко червено магазинче (в началото, близо до Алабин и съдебната, като тръгнеш от Алабин по посока към НДК по Асен, пада се отляво, с червена табела, има някакви подаръци и др. джунджурии) там аз питах за печатане попринцип, но и ми казаха, че изработват. Опитай там, може да се съгласят за 1 бройка  smile
Ади, благодаря ти. Ако имам възможност още днес ще отида.

Ани като отидеш следващия път някъде ако се опъват им кажи, че ще им дадеш 1-2лв повече biggrin Мисля, че няма да ти откажат girl_wink
Хихи, опитах, ама пак не искаха. В едно магазинче на Пиротска намерих точната покана, но уви.. искат поне 20.. Може би трябваше да казвам така на всички места blum
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 01, 2013, 11:38:04 »

Благодаря ви момичета  10x

Искам да ви попитам, вие надписвахте ли поканите? Ръчно или го напечатахме към самия текст?
На мен ми се иска да ги надпиша с един хубав маркер на ръка, по-лично ми се струва.
Милото пък ме пита защо изобщо да ги надписваме и казва, че в случаите, когато е получавал надписана покана, то не е било ръчко, а намечатано  huhhuh.gif
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 01, 2013, 11:42:59 »

Ели, поканите ти са прекрасни smile

Аз моите мислех ръчно да ги надписвам, направих си специални етикетчета, както си купих и брокатена химикалка, но в крайна сметка реших да ги напечатам на много красив шрифт и се получи хубаво. Поне на мен ми харесва smile Милото също ги одобри. (ама той всичко одобрява, когато не го прави той Wink )
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #386 -: април 01, 2013, 11:44:29 »

И аз ги печатах - поименно smile А и не ми се нравеше идеята да надписвам толкова покани...ще вземе да ми падне ръката biggrin
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: април 01, 2013, 11:50:50 »

casky, след толкова рязане с макетното ножче снощи, писането на ръка вече изобщо не ме притеснява  blum

Сега ще обмислям вариант с печатането. С милото работим така – аз измислям няколко предложения, той само коментира и накрая избира smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: април 01, 2013, 12:17:04 »

Милото също ги одобри. (ама той всичко одобрява, когато не го прави той Wink )
Да и моят го има този навик - всичко одобрява и всичко му харесва, когато не го прави той biggrin

Сега ще обмислям вариант с печатането. С милото работим така – аз измислям няколко предложения, той само коментира и накрая избира smile
Ели, аз мислех на пликовете да има надпис покана и имената на госта, обаче реших, че не искам да си мачкам панделката и мисля да си измайсторя етикетчета от остатъчните материали от картона (а такива имам доста) и да си ги напиша на ръка. И според мен е по-лично, просто ще взема един тънкописец и ще ги заврънтуля едни заврънтулки  tease
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: април 01, 2013, 13:06:07 »

хихи, и аз да се похваля, след много уговорки поръчах днес мостри на едни покани, защото скъпия всичко трябва да одобри след като го пипне smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines