Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 02, 2024, 06:32:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 12-та част  (Прочетена 164715 пъти)
 
inkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #75 -: март 01, 2013, 20:20:54 »

За гостите:


* покана гости.jpg (36.08 KB, 743x359 - видяно 298 пъти.)
Активен
inkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #76 -: март 01, 2013, 20:22:09 »

И за родителите и кумовете smile


* кумове родители.jpg (16.54 KB, 350x500 - видяно 326 пъти.)
Активен
mimencetooo_88
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #77 -: март 02, 2013, 12:37:00 »

здравейте момичета!много хубав форум сте направили!   аз лесно избрах поканите,но за сметка на това не мога да избера текст за родителите си.искаше ми се да е нещо много специално но не мога да го измисля smile направо ще се побъркам.качвам ви една снимчица на моите покани за гостите а за кръстниците и родителите ще ви кача тия дни


* 21881_4436426512903_378809940_n.jpg (70.4 KB, 960x720 - видяно 275 пъти.)
« Последна редакция: март 02, 2013, 12:44:10 от mimencetooo_88 » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 02, 2013, 14:45:29 »

Мименце, много са ти красиви поканите  give_rose  Във форума има тема за текста на поканите Wink Прочети я и може да намериш нещо, което да ти хареса smile Успех с подготовката  good
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #79 -: март 02, 2013, 15:34:57 »

Дами, да споделя опита си с поканите...
Малко съм разочарована от известно ателие за покани (не бих искала да споменавам името), защото не показаха никакъв личен подход. Тяхното безразлично отношение ме разубеди, въпреки че бях харесала техен модел, който сигурно щяха да повторят за 10-ти път. Дамата не се постара дори да ми предложи различен формат или материал, за да има нотка индивидуализъм, а аз емоционално бях готова да платя и поръчам веднага.
Все пак, с помощта на графичен дизайнер, изработихме уникално "бижу", с което съм много щастлива! Благодаря и на печатница Bulged за перфектно свършената работа - материал, сгъвки, изпълнение, печат - с две ръце препоръчвам.
Идеята на поста ми не е да отправям критика към въпросното ателие, защото има много доволни булки от тяхната работа и се надявам да е било моментно състояние на отегчение (ето защо, не споменах името му), а по-скоро да изразя убеждението си, че всички знаем, че изобщо не сме толкова специални и уникални за професионалистите, но те трябва да ни покажат, че сме такива! Че какво искат жените - внимание!  Wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 03, 2013, 08:02:21 »

жозефин, не съм съгласна,хората,които работят с булки ТРЯБВА да обичат сватбите, да съпреживяват всичко, да са емпатични, не става да дойде усмихната булка да иска да си избере покана и да я посрещне нацупена лелка, защото било 18:30 и трябва да затваря...ама това е булка бе жена, ти ще я направиш щастлива, ще я улесниш, ще й падне камък от сърцето в някои пера от организацията...аз например обожавам сватбите, живея , за да се омъжа, очаквам и хората да ги обечат(относително е), ако имам някой ден толкова парички, че да си отворя агенция, и булката да ме върне от вратата, ще й обърна внимание...
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 05, 2013, 15:38:01 »

Аз направо се влюбих в тази покана :

Трябва да реша какви цветове ще е сватбата ми и да се залавям за работа smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 05, 2013, 21:35:46 »

идея за сватбена покана с прозрачна част, пълна с изрязани кръгчета
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #83 -: март 06, 2013, 09:56:09 »

Момичета,имате ли идея от къде мога да си набавя пликове за поканите на прилични цени,които сама да си украся след това?Благодаря предварително! Wink
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 06, 2013, 10:41:21 »

Най-много разновидности на пликове видях онзи ден в новия магазин MOSAIC в Младост 3, в сградата на Флоримонт. Той е от рода на Слънчоглед и Райа, но е хипер мега зареден със всякакви материали....но не обърнах внимание на цени , търсех други неща smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #85 -: март 06, 2013, 11:44:09 »

Еми, много интересно е това моделче с пликчето с хартиените кръгчета!

Момичета аз имам голям проблем с тези покани, иска ми се много да е нещо нестандартно и интересно (не става да нещо, което не може да се прати по пощата, тъй като по голямата част от поканите ще летят из целия свят), но това може да стане само ако аз си ги дизайнна, а аз не знам как, някой може ли да даде идея как се прави дизайн на покана? Гледала съм вече из нета страшно много, но нищо не ми харесва, гледах и в агенции и там нищо не ми харесва, голям проблем!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 06, 2013, 12:02:54 »

Мрявче, голям проблем имаш  pardon след като не знаеш какво точно искаш  smile.
За да си я направиш сама ти е необходим Corel Draw или Illustrator. Печатниците искат векторен файл за печат или растерен с много добро качество. Ако използваш Фотошоп, картинките трябва да са с много добро качество.
След като проучиш основните функции на програмите е нужно да си намериш обекти и изображения, които да използваш. Има безплатни в нета има и платени. И вече като харесаш изображение, да съчетаеш цветовете.
Другият вариант е да се обърнеш към дизайнер. Обикновено за дизайн се взема по 60.00 - 70.00 лв на час. Това са цени на рекламни агенции. Дизайн за покана няма да излезе по-малко от 200 лв. След това идват печат, хартия, рязане, биговане /ако има/ и пликове или кутийки /ако има/.
Според мен е най-добре да се обърнеш към агенция в сватбения бранш, която разработва покани по дизайн на клиента и работи с дизайнер. И въпреки всичко пак ще трябва да дадеш насоки на дизайнера. Цветова гама или насока към изображенията.
Аз ще правя покани за кума и кумата в една агенция, защото исках да са малко по-специални от другите, ще са като книжки.
Ето това е линкът към сайта. Имат и офис в София.
http://svatbenipokani.eu/
Би могла да ги попиташ за цени.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #87 -: март 06, 2013, 12:09:52 »

За гостите:

Здравей, поканите са прелестни. Сега се включвам в темата и исках да питам дали сама си ги правила? Ако да, можеш ли да ми помогнеш с информация откъде да намеря цветчета, защото ми трябват точно такива за нашите покани? Мерси предварително  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 06, 2013, 13:42:42 »

Такива слънчогледчета има във флора комерс - http://www.flora-com.com/ Там има и всякакви други, сухи и живи цветя.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #89 -: март 06, 2013, 14:48:29 »

Много благодаря smile аз намирах на 1-2 места, но бяха доста по-скъпи smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines