Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:27:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 23 част  (Прочетена 229062 пъти)
 
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #210 -: февруари 28, 2013, 22:07:02 »

Одета по мой спомен са 1000 и над, но не съм много сигурна. Знам, че дават и под наем.
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 28, 2013, 22:24:14 »

Момичета, купих си страхотна сватбена рокля. До тук добре...оригинална, хубава, нещо ново, разчупено...и докато разглеждах снимки на един фотограф видях едно момиче с почти същата рокля, а сега видях, че на един съученик от гимназията жена му е имала абсолютно същата, само че с презрамки. Не знам какво да правя. Хем си я харесвам, хем ме е яд, че не е само моя  cray Не знам какво да правя. Да я върна ли?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 28, 2013, 22:30:45 »

Ако смяташ, че това е Роклята недей, все пак човека прави дрехата, а не тя него и на всеки стои по различен начин. Ако искаш и имаш време може да промениш нещо в дизайна, това ще я направи уникална!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 28, 2013, 22:30:55 »

Момичета, купих си страхотна сватбена рокля. До тук добре...оригинална, хубава, нещо ново, разчупено...и докато разглеждах снимки на един фотограф видях едно момиче с почти същата рокля, а сега видях, че на един съученик от гимназията жена му е имала абсолютно същата, само че с презрамки. Не знам какво да правя. Хем си я харесвам, хем ме е яд, че не е само моя  cray Не знам какво да правя. Да я върна ли?
Ако ти харесва и смяташ, че това е твоята рокля, какво значение има, че и други са били с такава рокля на сватбите си? Да не се притесняваш, че ще дойдат с тях на сватбения ви ден? biggrin
Това са булченски рокли, има точно 5-6 модела, всичко останало са вариации.
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 28, 2013, 22:33:47 »

ох много е гадно така! Ако не искаш да я връщаш може да я разчупиш с цветни обувки на токчета или с някое интерено болеро, да и добавиш голяма панделка на талията или ако е с връзки да ги смениш с цветни... Винаги може да се измислят много неща за да я направиш уникална щом ти харесва. Но ако е голям проблем може да я върнеш или продадеш. На мен ми е трудно на една да се спра пък какво остава да я сменям ...
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 28, 2013, 22:40:50 »

Ужасно е, знам, но спирам да гледам вече сватбени рокли. Моята е малко по-различна, в смисъл едната булка има долната част по-различна, а другата има друго деколте и презрамки, но като цяло е същата..да се надявам, че на мен ще ми стои по-различно.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: февруари 28, 2013, 22:53:59 »

Почти от всяка рокля съществува повече от една, малко кофти, че толкова скоро си видяла същата, но ratatui много правилно го каза : "човека прави дрехата, а не тя него", така че съм сигурна че на теб ще ти стои уникално  good
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 28, 2013, 22:55:02 »

Знам, че не е голяма работа, но винаги съм си мислела, че ще облека нещо уникално. Роклята найстина пасва на мен като личност. Не е класическата сватбена рокля...и все пак какво да очаквам, взех я от Асеновград...
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #218 -: март 01, 2013, 00:33:11 »

bbride, много ми хареса хубавата българска булка, наистина разчупен и интересен модел.

vampire_lady, изобщо не се притеснявай, и аз съм с ratatui тук, ти ще и вдъхнеш нов смисъл на тази рокля, а и както ти предложи eleni4ka има толкова начини да я разнообразиш без реално да я променяш. Та нали повечето рокли във всички тези бутици са в 5-6 кройки и всичко останало е въпрос на въображение. Бих добавила само, че дори прическата да ти е различна пак ще изглеждаш различно и уникално.
Ако си я почувствала като твоята, не виждам защо да я върнеш. А и явно е хубава, щом толкова булки залагат на нея нали smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #219 -: март 01, 2013, 00:44:46 »

Хей, не бъди тъжна, помисли от малко по друга гледна точка! На мен ми се случи подобно нещо, но моята реакция беше съвсем различна, и все още е! На мен също ми попаднаха снимки на бг фотограф на булка с моята рокля, но аз го приех супер любопитно за мен това беше възможност да видя моята рокля в "действие" и за пореден път да се убедя че е единствена и неповторима в моите очи!
« Последна редакция: март 01, 2013, 00:52:50 от Мрявка » Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 01, 2013, 07:43:55 »

Хей, не бъди тъжна, помисли от малко по друга гледна точка! На мен ми се случи подобно нещо, но моята реакция беше съвсем различна, и все още е! На мен също ми попаднаха снимки на бг фотограф на булка с моята рокля, но аз го приех супер любопитно за мен това беше възможност да видя моята рокля в "действие" и за пореден път да се убедя че е единствена и неповторима в моите очи!
    Права си, мила! Трябва да гледаме от положителната страна на нещата. Всеки е уникален сам по себе си!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 01, 2013, 10:04:59 »

vampire_lady, присъединявам се към момичетата и ще добавя само 1 - роклятата ти ще е уникална, защото ще я носиш ти, ако ме разбираш  give_rose
Аз пък не съм виждала друга с роклята, която съм харесала, но не това я прави уникална, а това, че ще е моя на сватбения ми ден и ще осъществи мечтите ми  Girl_hide
П.П. ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на всички! Да сте живи и здрави и мнооооооого щастливи  heart
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #222 -: март 01, 2013, 10:23:50 »

И аз мисля, че няма за какво да се притесняваш girl_wink
Аз не съм виждала друга рокля като моята, но даже и да бях изобщо нямаше да го отразя girl_wink
Да не говорим, че една и съща рокля на две различни тела изглежда различно, така че щом ти си я избрала ще си прекрасна в нея Girl_hide
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #223 -: март 01, 2013, 10:34:42 »

 vampire_lady, разбирам те. Когато човек влага усилия в нещо важно за него и се старае да го направи по свой начин, нормално е да има желание да е единствено и неповторимо.
 Погледни на ситуацията по този начин - имаш чудесен вкус за дрехи. Иначе биха ли се спрели на подобна рокля и други бъдещи булки  Wink
 А и момичетата тук са много прави - една и съща дреха стои коренно различно при всеки човек  smile Освен това роклята е само част от това, което прави булката красива в сватбения ден. Като добавиш прическата, грима и аксесоарите крайният резултат ще е много различен от този на друга жена.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 01, 2013, 15:40:36 »

Вампирче, дори едно було и цветна лента в косите или като колан, променя тотално визията! Ще си специална и единствена, просто отпусни въображението си относно аксесоарите си!

Ето няколко тоалети които ме впечатлиха:


Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines