Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:26:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ивановденска седмица 07.01. - 13.01.2013  (Прочетена 36806 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 08, 2013, 16:43:12 »

Роси, Casky, Муунче-сладурче благодаря много за хубавите пожелания  give_rose

Муунче миличка нещата се оправят и ще видиш после на куп колко много хубави неща ще ви се случат..сигурна съм  give_rose give_rose give_rose

А за бебчо мъжа ми много се зарадва и сега си ме гледа като писано яйце...много ми помага  smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 09, 2013, 08:16:38 »

добро утро!

днес е егати студа навън, ама аз нямам излизания освен едно до зъболекарката, която ми е в съседния вход  good та трябва да се отдам на учене;
муунче, ще стискам палци, все пак не се товарете излишно, понякога някои неща ни се струват много големи проблеми, а всъщност не са  give_rose Аз след последния месец доста си промених възгледите и вече гледам по-глобално на нещата и по-малко се ядосвам за материални неща; Мама се възстановява, благодаря Пънк че попита  give_rose не е лесно, сега започва борбата, т.е лечението; опитвам се да приема всичко, защото друг избор нямам; Резултатите излязоха и т.като ме бе много страх да не е по-лошо, т.е да е минало повече време, в крайна сметка въпреки че не са от първите т.е добрите, все пак са в началото на лошите т.е 2 стадий и се моля с цялата си душа след борбата (лечението) й това да остане в миналото завинаги  Clover Clover Clover Човек е така устроен, че има нужда да вярва и надеждата винаги да е с него; иначе не става.
Росита, честито за обучението! ще стискаме палци и за сина ти  give_rose
цвети, ти явно си минала началото с прилошаването и дано бременността ти бъде лека  smile всички искрено се радват с вас  smile

Хубав и слънчев ден ви желая!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: януари 09, 2013, 08:57:26 »

_Ezra_ , благодаря за кафето! Радвам се, че отново виждаме твоите сърчица. heart. Това, което казваш за майка ти е много обнадеждаващо. Медицината напредва бързо, има натрупан опит и постигнати успехи. От все сърце и на вас пожелавам да победите.
Тук също е студено, но поне грее слънце и няма силен вятър. Имам пак излизане в града по разни инстанции и се надявам да не се свивам и да треперя.
Еми, преди секунди получих съобщение, че куриер Дими от Еконт днес ще ми достави пратка. Много благодаря, ще го покажа после /тефтера, че куриер Дими може да не иска да бъде сниман/.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 09, 2013, 09:58:52 »

и аз днес съм като езра, нямам излизания. При нас пък бащата е болен, нещо със сърцето, какво му стана на този човек- преди бе здрав като вол години наред. Е, и много яден  pleasantry  и нервен, може би това разруши здравето му в крайна сметка чак сега. nea
Свекърва, адски са бързи в тези снегове, да не повярваш shok, аз си мислех че ще го получиш след първи март crazy ! Супер. То не е само тефтер, да те подразня малко secret
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: януари 09, 2013, 10:16:07 »

Е да де! Тефтер и куриер Дими  Wink! Ще си помисля дали да задържа и куриера yahoo.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 09, 2013, 10:17:14 »

Е да де! Тефтер и куриер Дими  Wink! Ще си помисля дали да задържа и куриера yahoo.
нИдей! тези от еконт са особено досадни индивиди danceg
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 09, 2013, 10:29:47 »

Добър ден!
Радвам се, че при Erza  нещата се развиват в добра насока! Дано до края всичко да е наред и да се отървете от тези проблеми. Но е хубаво и ти, Erza, да се подлагаш на профилактика, че някой път нещата се предават генетично!
Аз като цяло съм си голям фен на профилактиката и без някаква генетична обремененост си правя изследвания всяка година, на каквото се сетите. Опитвам се и мъжа да науча, но той като реши, че показателите са му като на спортист и иди го убеди, че трябва пак да се изследва.
Сега се надявам другата седмица като отида на изследвания за гестационнен диабет и там всичко да е наред.
svekarva да се похвалиш после с тефтера и куриер Дими!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #37 -: януари 09, 2013, 10:57:05 »

Ezra, медицината е много напреднала и за това заболяване се знае вече много. Има доказани методи и практики, които поддържат доброто здраве на пациентите след операцията. Сигурна съм, че и в България има достатъчно добри специалисти, за да приложат адекватно лечение!

Успех и скорошно оздравяване!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 09, 2013, 11:32:09 »

благодаря ви  give_rose пънк, да за това съм съгласна и ми е ясно; дано всичко отмине  Clover честно казано се двуумях дали да пиша за това, но мисля че човек трябва да приема реалността и да се бори; само, който е минал през това знае какво е, не бива да се съди човек и да се обвинява, че едва ли не е виновен за това че е станало така... божа работа, аз също много се сърдих и аз не знам на кой, но се сърдих и бях ядосана - по -точно гневна първите дни, за случилото се, но животът е такъв и все пак съм благодарна на това, което имам  heart


ох като седна на тоя компютър и така ми се изпарява концентрацията за учене  angry nea трудно е да си правиш сам контрол хахаха
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 09, 2013, 11:41:05 »

муунче, ще стискам палци, все пак не се товарете излишно, понякога някои неща ни се струват много големи проблеми, а всъщност не са  give_rose Аз след последния месец доста си промених възгледите и вече гледам по-глобално на нещата и по-малко се ядосвам за материални неща;

Така е, мила ми Езра, аз също се опитвам да го правя smile Нещата обаче са доста по-сложни, отколкото изглеждат на пръв поглед и е адски трудно, защото за пореден път бяхме добри и в един момент се оказахме пуснати в дълбоката вода да се измъкваме съвсем сами, а всички останали бяха странични наблюдатели. Борихме се срещу вятъра, дори и с вятърни мелници...
Не е важно, важното е, че чувам добри новини от теб, много се радвам за което give_rose

На всички пожелавам един прекрасен ден!



П.П. Токующо получих изключително важно обаждане - моля за силна форумска подкрепа !!! Днес ще бъде много важен ден! Clover Clover Clover
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 09, 2013, 11:46:39 »

Хайде едни стиснати палчета от мен! /може да ги броиш двойни /
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: януари 09, 2013, 11:50:25 »

  Ashamed Влъхвите от католическия свят, спонсорирани от Еми, ми донесоха подарък. За съжаление, единият влъх /не зная как е единствено число/ Дими, дал подаръка на секретарката и не успях да го видя Wink. Имам си разкошен кожен тефтер с машинка за добавяне на листове, пълен с ръчно изрботени красоти. Красотите са толкова изящни, че не личи да са пипани от човешка ръка, но пък са уникални и няма как да са купешки. Имат изключително красиви дребни детайлчета, как са намирани и събирани, не ми го побира умът.  @}->--Много благодарности, не се бях срещала на живо с подобни произведения, макар често да се спрягат разни пънчове.
Имам си и книга от Исабел Алиенде - Гората на пигмеите. От тази авторка преди години съм чела Къщата на духовете и бях доста разтърсена. Върти ми се в главата, че бяха изненадали една мома с килим от препарирания и любим котарак, греша ли? Тази не съм я чела, хвърлих поглед на анонса и виждам, че ще ми е интересна.
Кой като мене danceg Ще снимам и ще показвам, даже ще се изфукам и в темата за коледните подаръци, ако Еми разреши.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 09, 2013, 11:54:22 »

ей супер! позволявам разбира се!
аз си разреших да ти пипам по тефтера малко, да го поукрася, нали съм гарга и се радвам на шарено. blum
Алиенде я обожавам. Тази я взех сега от панаира на книгата. Според мен е авторка подходяща и за майки, много добра и силна връзка има авторката с децата си. Затова си позволих без да знам какво четеш, да я пратя. Къщата на духовете си нямах работа да я чета на френски и на няколко пъти да припадна- много силна и тежка книга.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: януари 10, 2013, 08:51:23 »

Добрютро! Днес ми е последен работен ден от седмицата, компенсират ме за онези дни около Коледа, когато дежурях. Ще има  danceg в по- късните часове.
Тук се опитва да грее слънце, но всичко е мръсно и сиво. Магазините са почти празни и няма нова стока, за дълги разходки е студено. Май пак ще съм вкъщи, но заради конюнктивита няма да върша домакинска работа, обещавам си. Ще го ударя на мързел. smile


* kafe + kanela_n.jpg (27.57 KB, 400x263 - видяно 3142 пъти.)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 10, 2013, 10:44:13 »

Добро утро!
Свекърва кафенцето е прекрасно  Wink Направо не знам как се справяш на работа с този конюнктивит, не ти ли пречи? Добре е, че ще почиваш повече дни, за да мине по-бързо.
Муун, стискам палци за добри новини, подозирам, че знам през какво минавате и се надявам всичко да мине успешно.  yea
Аз все още съм болна, но вчера вечерта за пръв път от последните дни си спах в леглото  danceg И въпреки ужасната кашлица съм се отдала на основно почистване.  Вчера решихме, че ще слагаме някакви клапи против влага на дограмата и сега трябва хубаво да измия прозорците /тях все ги отлагам  angry/ Утре, за да се наградя за усилията, смятам да отида на маникюр, че все още съм с лака от сватбата - все още безупречен  Oh my ...
Хубав ден от мен!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines