Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 13:37:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181124 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: април 23, 2013, 11:54:58 »

Mish___ за тортата....харесай си модел от интернет и обиколи из сладкарниците. Повечето правят торти по дийзайн на клиента, но трабва да си харесаш пълнежа и цената. В крайна сметка никой не може да влезне в главата ти и да отгатне ти каква точно торта искаш!
А за букета...пак опираме до цената. Ако не те притесняват парите има много цветарски магазини, в които няма да ги затрудни да ти направят бял букет от каквито си харесаш цветя. Ако искаш по-бюджетен букет мога да ти препоръчам магазина, където правиха моя. Доста познати си взеха сватбените букети от там и останаха доволни.
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #451 -: април 23, 2013, 12:28:36 »

Мерси за идеята да си направя аз поканите, но аз лично предпочитам да си харесам готов модел обаче да е готин,а не като в повечето магазини някакви банални покани, които в продавачките ми казват, че последно време правят само китайски покани. Mish____  аз мога да ти препоръчам една сладкарница аз лично много я харесвам и винаги взимам торти от там и това е сладкарница ТОРТИ ЧОЧКО на мен лично много ми харесват тортите там във форума коментират други сладкарници не мога да кажа нищо за тях не съм ги пробвала пък и ние няма да поръчва ме торта защото ще ни я направят в ресторанта на Ленинград нали във Виенския павилион ще ни е сватбата  smile А и Mish____ аз доста съм се ровила за букети и мога да ти пратя модели ако искаш girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
Vaiolin
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #452 -: април 23, 2013, 12:35:17 »

Страхотни торти, абсолютно различни и по твоя идея правят в Sam dam Cake, моя приятелка беше поръчала за кръщенката. Разгледай ги, опитай ги.
violin
Активен
Ralyca
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: април 23, 2013, 19:42:58 »

Нашата торта беше от "Попимони", беше много вкусна, а модела аз си го бях избрала и ми го направиха.
Активен
mimmox
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


When you smile, the whole world smiles with you


« Отговор #454 -: април 23, 2013, 21:39:47 »

Здравейте, и аз ще съм булка в Пловдив това лято. Много благодаря на всички за полезната информация! Вкючвам се с една тема, по която няма много коментари: за певците на сватбата или друга забавна програма. Много ми се иска на нашата сватба да има народна певица, която да изпее няколко хубави песни и да не е известна, за да се вмести в нашия бюджет до 200 лв  smile Много ще съм благодарна, ако някой може да ми препоръча такъв изпълнител  give_rose

Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: април 23, 2013, 21:42:36 »

Здравейте, и аз ще съм булка в Пловдив това лято. Много благодаря на всички за полезната информация! Вкючвам се с една тема, по която няма много коментари: за певците на сватбата или друга забавна програма. Много ми се иска на нашата сватба да има народна певица, която да изпее няколко хубави песни и да не е известна, за да се вмести в нашия бюджет до 200 лв  smile Много ще съм благодарна, ако някой може да ми препоръча такъв изпълнител  give_rose  


В Пловдив има една певица Вили се казва и пее просто страхотно. От народно до Лили Иванова. Пее  по известните заведения в града и ще и намеря телефона за да и се обадиш. Много е добра. Сега ми дадоха телефона 0895809220 Вили. В момента пеела в някакво заведение Салаш по пътя за Асенова крепост. Можете да отидете да я чуете някоя вечер.  good
« Последна редакция: април 23, 2013, 21:59:17 от Nina Style » Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #456 -: април 24, 2013, 00:26:35 »

За тортата - ние се спряхме на "Захарно петле". По принцип сме им редовни клиенти и ги препоръчвам с две ръце   Bravo

А като стана въпрос за певица, за нашата сватба пък ще ни "потрябват" 2-3 танцьорки на ориенталски танци. Не, че аз изгарям от желание да има такива bqsnasym , но мъжката част направо настояват... за това и реших да попитам, ако някой може да даде инфо Wink
Активен
mimmox
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


When you smile, the whole world smiles with you


« Отговор #457 -: април 24, 2013, 18:08:19 »

В Пловдив има една певица Вили се казва и пее просто страхотно. От народно до Лили Иванова. Пее  по известните заведения в града и ще и намеря телефона за да и се обадиш. Много е добра. Сега ми дадоха телефона 0895809220 Вили. В момента пеела в някакво заведение Салаш по пътя за Асенова крепост. Можете да отидете да я чуете някоя вечер.  good

Благодаря за бързия отговор и за контактите!!!
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #458 -: април 24, 2013, 18:41:53 »

dimi___,поканите са от едно арт магазинче.Взехме всичко,което ни трябва и сега ще си ги сглобявам,а сестра ми ще ги надисва.Картоните са в перлени много нежни цветове и материалите за 50 покани излязоха не повече от 45 лева.
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #459 -: април 24, 2013, 22:08:42 »

Като ги сглобите снимай ги да ги видим. good Wink аз вече съм си избрала едни покани обаче са в София и много им се чудя не са и никак евтини и за това искам да видя и нещо различно. Искам да ви питам за поканите на кумовете (нашите няма да са двойка или семейство,най-добрите ни приятели ще са) трябва ли да са различни от тези на останалите гости или не е задължително само текста ще е различен? Защото гледам има някакви по луксозни които продават по магазините за кумовете.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: април 25, 2013, 19:18:55 »

Като ги сглобите снимай ги да ги видим. good Wink аз вече съм си избрала едни покани обаче са в София и много им се чудя не са и никак евтини и за това искам да видя и нещо различно. Искам да ви питам за поканите на кумовете (нашите няма да са двойка или семейство,най-добрите ни приятели ще са) трябва ли да са различни от тези на останалите гости или не е задължително само текста ще е различен? Защото гледам има някакви по луксозни които продават по магазините за кумовете.
Нищо не е задължително. Това е въпрос на лично решение. Даже и не може да се каже,че е обичай да се дават различни покани! Просто, ако ти харесва нещо по-луксозно можеш да ги направиш за кумове или родители.
Активен
Katenceto1
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #461 -: април 25, 2013, 20:44:40 »

Искам да благодаря за прекрасната идея на sinio4i4ki, купих си книга за пожелания и си взех и сини камъни и други аксесоари, направих си я - стана книгата, която исках, купих си и цветя и след края на сватбата, ще направим хавайско парти във вътрешната градина и басейна на Джия-Бийч, супер оригинално стана
Активен
sinio4i4ki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #462 -: април 25, 2013, 22:46:41 »

Задължително ще ги снимам,за да ви ги покажа.Надявам се да станат сполучливи.А за кумовете мисля да отида в същото магазинче и да избера една малко по-луксозна,но пак ръчно направена.Миналия път се загледах в по-семплите,но се поднасят в кутия украсена в същия стил като поканата.Вече избора е толкова голям,че човек разноглед да стане.  angry
Активен
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: април 27, 2013, 07:24:13 »

Здравейте, отново. Не бях влизала откакто заключиха темата. Вече доста напреднахме с организацията, тъй като остават и само две седмици до заветния ден. Нека да споделя и моя опит за последния месец.
Покани поръчахме от "Виолет", имат сайт и facebook страница. Излезнаха ни по 2.70лв. Скъпички, но много си ги харесахме. Угоди ни изцяло за цветове и визия. Накрая ги изпрати по куриер. Доста бързо ги изработи - две седмици, като вземем в предвид, че беше много ангажирана през април.
Торта, може и да се повтарям, но ще бъде от Мон Шери.
Цветята за ресторанта поръчах преди два дни от едно магазинче на ул. Отец Паисий -FloArt се казва. Много добри цени предлагат, затова и украсата за колата ще е от там, а и ще дойдат безплатно в деня на сватбата да аранжират ресторанта.
Взехме си и халките, излезнаха малко по-тежки отколкото очаквахме, но пък затова ни направиха и отстъпка в цената - те са от AneliGold, пак в началото на ул. Отец Паисий.
Украсата за свещи и чаши и книга за пожелания - м-н Радекор, сега е преместен в началото на пешеходния мост, срещу платовете.
Поръчахме и етикетчета за подаръчетата с надписчета, те ще са от едно магазинче отдясно на Папараци, но не знам как се казва. Имат както етикети за бутилки, така и сатенени етикети, ако на някой му трябват. Етикети за всякакъв вид стъкло и т.н.
За сега май друго не сме оранизирали. Останаха довършителни задачи, но за сметка на това са адски много.
След сватбата очаквайте снимки на отделните елементи от сватбата, за да можете и да се ориентирате, ако нещо ви допада. Ще давам и координати. Стискайте палци всичко а уредим, че покрай тези празници, не останаха много работни дни до 12.05
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: април 27, 2013, 09:11:35 »

Shtesejenim, знаеш ли цената на етикетите за бутилкитe?Някъде до магазин Симпли Джийнс ли се намира
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines