Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:25:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181214 пъти)
 
Vaiolin
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #345 -: март 13, 2013, 10:01:32 »

Здравейте!Аз също се оглеждам и търся ресторант, но за DJ Жан мога да кажа само прекрасни неща, изобщо няма място за сравнение с Миро, била съм на няколко негови събития, невероятен е, знае , умее и не оставя хората да скучаят, забавлява ги.
Търся още ресторант и се чудя в Тримонциум сме били, но лятото е много топло горе имат само климатик, няма тераса, все пак да глътнеш въздух, в Балната зала на Империал е същото, има много стъкла, все едно си в оранжерия, лятото ще е пълен ад, като запечатан си горе, може би клоня към Новотела.
Поздрави... good
Активен
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #346 -: март 13, 2013, 10:25:46 »

 Здравей MeryMery, ние  ще ползваме фирма за кетъринг сега събирам оферти и за това, предполага се, че щом поръчаме храна ще ни предоставят посуда на добра цена. Ще ти пиша на лични къде офертите са добри.
За фотограф избрахме Даниел Даков - photographicstudio.biz, в лична среща ни показа още много сватби снимани от него, които ги няма в сайта, а цена от 550 лв. ни се стори повече от приемлива за качеството което видяхме, ще му платим и пътни до Пловдив. Прави страхотни фото-книги. За Русинов също чух добри отзиви, за Николай Попов също, изобщо в Пловдив има страхотни фотографи зависи колко може да отделите за това  и да си допаднете с определения фотограф smile

Нищо, че сватбата ни е малка искам да бъде добре украсена и да не липсва нищо, ще наемаме и маси, столове не, имаме от къде да вземем, а като им се сложат калъфи няма да личи, че не са съвсем еднакви.
Активен
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #347 -: март 13, 2013, 10:41:38 »

Благодаря,Маги1!
Маси и столове ние също ще заемем от познати(имат заведение).Русинов снимаше на един рожден ден на дъщерята на сестра ми.Наистина е добър,предразполагаше и се държеше пофесионално,но просто се влюбих в снимките на Яков  heart
А вашето меню как ще е?Бюфет-маса или меню за всеки?
Активен
Ralyca
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: март 13, 2013, 11:57:17 »

Hulcy, моята сватба мина на 24.02.2013 и косата си я правих при Теди в салон "Силует". Останах много доволна, а с прическата се разхождах три дни след сватбата. Не мръдна. Препоръчвам я с две ръце.
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #349 -: март 13, 2013, 12:38:05 »

Честито  give_rose
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #350 -: март 13, 2013, 12:54:24 »

Момичета, много ли ще е странно, ако първо ни венчаят в църквата и после направим изнесения ритуал?  blush Защото нямат свободни часове, за да им сменим местата...  pardon
Активен
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #351 -: март 13, 2013, 13:11:29 »

На мен не ми изглежда странно!Тъкмо няма да се разкарват гостите(и вие,разбира се) чак толкова.
Ако имах църковен брак даже бих избрала този вариант,дори да не съм притисната от времето.
Но попитай в църквата,чувала съм,че искат да има сключен граждански брак.Предполагам,че и по този въпрос,както е с изнесения ритуал,на всяко място е различно.Питай,за да си спокойна!
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 13, 2013, 13:12:41 »

Момичета, много ли ще е странно, ако първо ни венчаят в църквата и после направим изнесения ритуал?  blush Защото нямат свободни часове, за да им сменим местата...  pardon

Не, не е странно, ние ще сме по същия начин, първо църковен и после изнесен в ресторанта, не се притеснявай, само си вземи служебна бележка от ритуалната зала, че на тази дата ви е подписването, в някой църкви изискват такава бележка. Поздрави и успешна подготовка!
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #353 -: март 13, 2013, 13:26:16 »

MeryMery, stasynka, мерси много, успокоих се  give_rose
Тя свекървата е питала изрично, че няма да имаме свидетелството за брак тогава, и те са казали, че няма проблем - вече и така се превело, като на следващия ден се занесе свидетелството в църквата, за да дадат и от там документа.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #354 -: март 13, 2013, 22:19:22 »

Hulcy, моята сватба мина на 24.02.2013 и косата си я правих при Теди в салон "Силует". Останах много доволна, а с прическата се разхождах три дни след сватбата. Не мръдна. Препоръчвам я с две ръце.

Златна си Ralyca  yahoo Още утре ще я намеря  yahoo
Активен
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #355 -: март 14, 2013, 09:52:17 »

Поомоощщщ !!!  crazy
Помогнете да избера Dj. Стесних търсенето между свама Dj Веско или DJ Васко Аврамов.
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: март 14, 2013, 12:08:03 »

Здравейте момичета,

Да се присъединя и аз към Плодивската група от булки.
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #357 -: март 14, 2013, 13:04:03 »

Най-важните неща са уговорени вече: ресторант, ритуал, църква! Видеото и фотото също са почти уговорени. Грим и прическа - при Коцето от "Добо и Капели"  yahoo 

А още не е минала и една седмица от предложението biggrin
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #358 -: март 14, 2013, 14:18:39 »

armince, добре дошла smile Poli_87 , голяма късметлийка си, бравооо  girl_wink
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 14, 2013, 16:56:23 »

Здравейте момичета,

Да се присъединя и аз към Плодивската група от булки.

Добре дошла мила при нас!!!  girl_wink Кога е вашата дата, очакваме подробности  girl_wink girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines