Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 17:36:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181683 пъти)
 
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #330 -: март 12, 2013, 10:14:08 »

djdimi, да и аз намерих скорошни снимки, наистина е в лилаво, което е перфектно!
Даже свекървата звъня сега и е свободно за 31ви август  yahoo yahoo yahoo
Казах и веднага да ходи и да го уговаря, то пък днес управителя не бил на работа, та чак утре. Няма да се спи тая нощ  pardon

Радвам се за Вас Poli_87 smile Успех и с останалата подготовка  girl_wink Иначе да споделя (може да е от полза), за сватбата гримьорът ще е Слави (ако някой иска номера му нека ми пише лично съобщение), гримът ще ми струва 100лв., фризьор: Мими от "Pretty woman" (реших да ги съчетая нещата, тъй като и двамата работят в един салон, за булчински кок цената ще е 50лв, което ми се стори доста евтинко), фото: Ники Попов, ето сайта му http://www.nikifoto.com/wedding/?cat=1 (иначе първо звъннах на Б.Чепишев, но беше зает, след това мислех за Босаков, но се решихме за Ники Попов, тъй като е бил сватбен фотограф на много мои познати и всички за очаровани от неговата работа), видео: един приятел от Асеновград (занимава се професионално, който иска контакти да ми пише)..хмм..при нас ще има жива музика, така ,че за ДЖ не мога да помогна sad За сега, това е от мен smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 12, 2013, 12:00:33 »

Hulcy няма да съжаляваш за Слави. Мен също прическата ми я прави Мими, но не издържа дори докато дойдат да ме вземат. Не беше кок, а и моята коса е трудна за обработка, но ти препоръчвам да си направиш пробна прическа и да видиш дали ще издържи!
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #332 -: март 12, 2013, 15:09:38 »

Имаме си запазен ресторант вече!  yahoo Не мога да повярвам, че е свободен точно за тази дата, която първоначално си избрахме! Вечерна сватба в зала "Менделсон" на хотел "Лайпциг" с изнесен ритуал!  yahoo Сега трябва и поп да намерим, който и той да дойде (как се нарича - изнесена църовна церемония    pardon ) Остава сега и фото, видео, грим, прическа, маникюр, агенция. Кумувете ги поканихме вчера, много се зарадваха.  danceg Кумът обаче не е кръстен, та ще трябва да се кръсти до тогава.

Ох, олекна ми...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 12, 2013, 16:10:29 »

Поли фото и видео е също доста трудна задача. Не го отлагайте много.
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #334 -: март 12, 2013, 16:31:23 »

Поли фото и видео е също доста трудна задача. Не го отлагайте много.
Да, знам   sad ама е малко е трудно и бавно, като не съм в България. Въпреки, че свекървата помага, ама тя пък не разбира много от тея неща. pardon
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #335 -: март 12, 2013, 17:03:28 »

Добри сватбени DJ в Пловдив са
DJ Ар Джи, DJ Пепо, DJ Тони, DJ Майли.
DJ Алекс, DJ Миро, Дидо,Милко имат прекалено голямо самочувствие и реклама,a има по-добри DJ oт тях.
А пък DJ Жан не искам да го коментирам, но той не е никакъв DJ първо скучен и досаден, вижте му само клипа в сайта как мрънка и говори монотонно глупости на всяка сватба едно и също. DJ Жан през седмицата работи като разносвач,няма как да става дума изобщо за "добър DJ", Без пари да иска да ви води сватбата по-добре си изберете друг,честно.
Видео Пловдив:
Зани, Дит, Неодигитал, Гени Йончев,Мецофорте,
Фото Пловдив:
Никифото, Димитър Яков,Георги Вачев,Нина Николова, Борислав Чипишев.
« Последна редакция: март 12, 2013, 17:05:11 от mimi84 » Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #336 -: март 12, 2013, 18:37:01 »

Добри сватбени DJ в Пловдив са
DJ Ар Джи, DJ Пепо, DJ Тони, DJ Майли.
DJ Алекс, DJ Миро, Дидо,Милко имат прекалено голямо самочувствие и реклама,a има по-добри DJ oт тях.
А пък DJ Жан не искам да го коментирам, но той не е никакъв DJ първо скучен и досаден, вижте му само клипа в сайта как мрънка и говори монотонно глупости на всяка сватба едно и също. DJ Жан през седмицата работи като разносвач,няма как да става дума изобщо за "добър DJ", Без пари да иска да ви води сватбата по-добре си изберете друг,честно.
Видео Пловдив:
Зани, Дит, Неодигитал, Гени Йончев,Мецофорте,
Фото Пловдив:
Никифото, Димитър Яков,Георги Вачев,Нина Николова, Борислав Чипишев.


Не знам на базата на какво казвате "прекалено голямо самочувствие" и какво точно имате предвид с това, но всеки от тях е истински професионалист.Никога не съм виждал проява на арогантност към клиента, липса на съображение с желанията му или какъвто и да е отрицателен елемент.

В препоръките за видео според мен сте пропуснали едно много значително име
Димитър Димитров-Студио 1

Като цяло бих добавил, че на първата страница на темата има списък с професионалисти за всякакъв вид услуги, който е полезен.  good
Активен
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #337 -: март 12, 2013, 19:30:27 »

Вече си имаме дата и ресторант на 6 юли в Малкия Бунарджик   danceg утре ще минем през гражданското да запазим час . Някой нещо да каже за dj Тити ?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 12, 2013, 19:59:35 »

mimi84,не знам в кой бранш сте или на колко сватби сте присъствали, но е доста крайно вашето изказване кой е добър и кой не е...
Аз например казвам, че ди джей Ар Джи за мен не е добър ди джей и не само воденето на сватбите му е едно и също, но и музиката, която пуска (все едно си има плей лист за сватба и си го пуска..).Ама това си е лично мое мнение.
И каква точно е голямата реклама на Алекси, че аз за него не съм видяла нищо по рейсове,билборди,вестници,тв и т.н, а само съм чела думи на доволни клиенти?
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 12, 2013, 20:36:04 »

Момичета, съвсем нормално и тук да се пишат нереални неща за хора, който си нямат никакво професионално отношение към работата и конкретно към сватбите. Мисля, че всяка булка или родител, може да потърси в гугъл информация за всеки по отделно . Влизайки в сайта на предлагащите услуги, дали видео, фото, сватбена агенция и пр.човек сам да си създаде мнение, защото постовете тук на повечето са фалшиви и много подвеждащи. Приятна подготовка на всички.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #340 -: март 12, 2013, 20:59:46 »

Hulcy няма да съжаляваш за Слави. Мен също прическата ми я прави Мими, но не издържа дори докато дойдат да ме вземат. Не беше кок, а и моята коса е трудна за обработка, но ти препоръчвам да си направиш пробна прическа и да видиш дали ще издържи!

Мерси за поста punk_girl123. За мен най-важното е прическата да издържи поне до влизането в ресторанта. А пробната мисля да я правя за абсолвентския ми бал, който се предполага,че ще е през месец май. Дали тогава, ако евентуално не ми хареса Мими, ще е късно да си намеря друг фризьор за сватбата ми, която е през август месец? А някой ,ако ми предложи ли и друг добър фризьор, да имам и резервен вариант, ще съм многооо благодарна smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 12, 2013, 22:34:55 »

За съжаление аз не мога да ти препоръчам, но не мисля, че е късно май да ангажираш друг фризьор. Все пак има много фризьори из Пловдив.
Активен
magi1
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #342 -: март 12, 2013, 23:06:48 »

Някой използвал ли е услугите на сватбена агенция "Арабела" ?   И въобще има ли някакви отзиви?
Здравей Poli_87, относно Агенция "Арабела" аз имах среща и останах с много добри впечатления. Момичето ми показа още много техни сватби, които ги няма в сайта имат много вази, интересни свещници и т.н Аз се притеснявах,(  понеже сватбата ще ми е около 40 човека. Освен това тържеството няма да е типичната сватба, а ще бъде градинско парти в двора на къщата на наши приятели в Марково), че може да не искат да поемат такъв малък ангажимент, напротив агентката сподели, че идеята е прекрасна и предложи интересни неща за декорация. Относно цените може би са малко по-високи от др. агенции, но пък Велина сподели, че тя присъства на декорацията на всяка сватба и лично тя координира всичко и така няма риск от недоразумения. Разговора ни беше много полезен, отговаряше изчерпателно на всичките въпроси и сподели много интересни неща, голяма сладкодумка е smile

Ще посетим и др. агенции преди да решим окончателно.

Относно музиката решихме да са муз. на живо дует или трио. Чудим се дали с муз. няма да създадем проблеми, въпреки, че в къщите наоколо хората не живеят постоянно. Тази седмица решаваме за фотограф. Харесаме Даниел Даков, добро качество на добра цена. Видео няма да имаме
Активен
PlanetaHera
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Когато звездата си ти - herabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 13, 2013, 05:20:07 »

Добри сватбени DJ в Пловдив са
DJ Ар Джи, DJ Пепо, DJ Тони, DJ Майли.
DJ Алекс, DJ Миро, Дидо,Милко имат прекалено голямо самочувствие и реклама,a има по-добри DJ oт тях.
А пък DJ Жан не искам да го коментирам, но той не е никакъв DJ първо скучен и досаден, вижте му само клипа в сайта как мрънка и говори монотонно глупости на всяка сватба едно и също. DJ Жан през седмицата работи като разносвач,няма как да става дума изобщо за "добър DJ", Без пари да иска да ви води сватбата по-добре си изберете друг,честно.
Видео Пловдив:
Зани, Дит, Неодигитал, Гени Йончев,Мецофорте,
Фото Пловдив:
Никифото, Димитър Яков,Георги Вачев,Нина Николова, Борислав Чипишев.

Първо- Жан не е никакъв разносвач,а търговски представител.
Второ - Какво работи през седмицата няма нищо общо с това какъв DJ е.
Трето - Дидо и Миро имат самочувствие,но има и защо да го имат.
Четвърто -Дидо и Миро имат самочувствие,но имат и възпитание.
Активен
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #344 -: март 13, 2013, 09:44:50 »

Маги1,нашата сватба ще е за 30тина души с изнесен ритуал в нашия двор и също няма да е типичното сватбено тържество  smile girl_wink smile
Вие неща като покривки,чинии,чаши....и пр. ще ги наемате ли или ги имате налични?Аз още не мога да реша.Проверих на няколко места и цените за наемане бяха толкова високи,че излиза почти същото,ако си ги купя  sad angry crazy.За сватбена агенция се бях спряла на 'Сватбено кафе'(много ми харесаха),но не знам дали няма да ми излезе много скъпо,та и за това се чудя.Ди Джей няма да ползваме,оператор също.
Остават едни от най-важните-фотограф,фризьор и гримьор.Много искам Димитър Яков,но четох назад в темата,че за година и половина напред бил зает  cray .Предполагам,че и за всичко останало е така.....много се забавих.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines