Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:24:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181178 пъти)
 
yoyo09
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #270 -: март 07, 2013, 13:15:33 »

Момичета помагайте!
Сватбата ми е май месец и още нямаме Дж. Звъняхме на Дидо, Миро, Алекси и Пепо, но са заети cray
Знам, че темата е обсъждана хиляди пъти, но нямам време да чета всичко отново, затова ви моля да ми кажете още няколко добри диджеи за Пловдив sad
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 07, 2013, 13:45:27 »

Имам още малко нещица за разяснение...
1. Изнесен ритуал. Каква е горе-долу разлика в цената между тази в дома от около 120 лв. и изнесения ?
2. В ресторанта Малък бунарджик ми предлагат DJ? Някой има ли мнение за него?
За първия въпрос трябва да питаш в дома, в Пловдив изнесения ритуал се извършва от служебно лице. Миналата година беше около 30 лв. разлика, ако не ме лъже паметта. Но най-добре го уточнете със служебните лица от дома.
По втория въпрос не мога да ти дам отговор, понеже при нас беше Дж, който ние си избрахме и не сме ползвали препоръчания от тях!
yoyo09 по автобусите има реклами на Дж Майли и Дж Венци. Нямам лични наблюдения за тях, но това не пречи да се обадите и да видите дали ви допадат.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #272 -: март 07, 2013, 14:04:12 »

ira_milanova, аз лично много харесвам Малкия Бунарджик. Дори, когато обикаляхме за да намерим местенце за нашата сватба, направо се вл'бих там  heart Не съм ходила на сватба там, но като цяло и условията, и куверта, съпоставени с мястото и интериора обстановката си е страхотно място за сватба. За съжаление, моите гости са около 200 души и нямаше как да се поберат там, ние се спряхме на хотел "Марица". И в Малкия Бунарджик щеше да стане ,но хората трябваше да са разделени в малки залички, което не ми допада особено. А иначе сватба за 70 човека там, мисля че ще се получи страхотно.

Иначе за хотел Санкт Петербург, аз съм с много добри впечатления, ходила съм на две сватби и един абсолвентски бал там, и нямам никакви забележки, беше си перфектно. Само ,че за моят сватбен ден, ресторантът им беше вече заеттт.... sad
Активен
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #273 -: март 07, 2013, 16:43:10 »

Не съм обикаляла ресторантите на големите хотели, защото залите в повечето случаи са доста големи, а тези пък които предлагат и по-малки зали предлагат и непосилни за нас куверти. А и годеника ми желае залата да не е много тузарска защото не харесва такива заведения и се чувства дискомфортно.
Чудя се между Малкия Бунарджик и Джия Бийч. Ох вече не знам какво да правя и какво решение да взема. Нямам кой знае какви претенции относно украсите, цветовете и т.н По-скоро търся ресторант където да поемат повечето ангажименти, като украса, торта, пиле и т.н.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 07, 2013, 16:51:59 »

Имам още малко нещица за разяснение...
1. Изнесен ритуал. Каква е горе-долу разлика в цената между тази в дома от около 120 лв. и изнесения ?
2. В ресторанта Малък бунарджик ми предлагат DJ? Някой има ли мнение за него?

Изнесения ритуал е 222 лв., а в ритуална зала е 126 лв.

Не съм обикаляла ресторантите на големите хотели, защото залите в повечето случаи са доста големи, а тези пък които предлагат и по-малки зали предлагат и непосилни за нас куверти. А и годеника ми желае залата да не е много тузарска защото не харесва такива заведения и се чувства дискомфортно.
Чудя се между Малкия Бунарджик и Джия Бийч. Ох вече не знам какво да правя и какво решение да взема. Нямам кой знае какви претенции относно украсите, цветовете и т.н По-скоро търся ресторант където да поемат повечето ангажименти, като украса, торта, пиле и т.н.

Ние сме в Джия Бийч с изнесен ритуал на 06.09.2013 г. - украсата е от тях, а за торта и пиле още не съм говорила, че имаме доста време до септември, но мисля че няма да има проблем да ти ги направят или поръчат.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #275 -: март 07, 2013, 18:42:23 »

Здравей helena31, много се радвам за Вас, доста добра идея е ,че сте вмъкнали и Пловдив smile Не знам дали заради това, че ми е роден град , но има доста неща да се видят тук. Поне аз съм си влубена в Пловдив. Малко инфо за хотелите, сега съм на Пловдивския панаир и току-що попитах моя шеф за добър хотел, те са отседнали този път в хотел Санкт Петербург, но цените малко са повечко, единична 70, двойна 105-110 лв. Миналото изложение бяха в хотел Bright House , от който са много доволни и цените са били по-добри и хотелът се намира в "Капана", точно на центъра на града. Иначе той ми предложи и хотел "Дафи". Аз лично те съветвам да погледнеш един сайт tripadvisor.com. Там има много полезни неща за хотели, ресторанти и др. Напишете в търсачката Пловдив хотели или ресторанти. Аз от л'бопитство погледнах, и видях ,че хората най-много харесват хотел Nord, който се намира срещу пловдивския панаир, като разположение е много добър. Вижте разгледайте и аз пак ще се вкл'ча после, че сега трябва да връщам към работа smile

Много ти благодаря за тази информация, непременно ще проверя като ми остане време днес. Не се бях сетила за трипадвайзор, или по-скоро не знаех, че имат информация и за България! Идеално.
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 07, 2013, 19:26:15 »

helena31 : виж ако искаш и Резиденцията, там е хубаво но е на нива ако това може да ви попречи и разбира  стават хубави изнесени ритуали,зависи каква обстановка търсиш. Ама като цяло не знам кога е сватбата но в Пловдив всички големи и известни места са заети. Рачич също е добра алтернатива, но отивате на вариант всичките ви гости да излизат извън града, нещо което аз не искам за мойта сватба.
Аз съм Санкт Петърбург- исках там и първо с това се съобразих. "Прехваленият" ресторант лично за мен предлагат най - добрите условия за представите за моята сватба!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 07, 2013, 19:38:19 »

 Ей сега видях и за хотела:)
Аз също търся хотел за мойте гости от София и другитеот по Света и у нас
Виж хотел Реал - в една от пресечките на центъра- на около 10-15 мин пеш до Тримнонцуим. Двойна стая е 77лв със закуска,единича - 55. За повече хора правят отстъпка. Не знам как точно е вътре, но хотела е построен около 2007-2008 година.
А за ресторанти: ще се обадиш- да те води ме. Класика в Жанра Даяна, Ефира, Джоана- всички прииждащи гости на града там първо ги водят:) Пък ще ги заведеш да лапнат и по един дюнер, така да се почустват в ориента:))До Бачково ше отидете, на тунела да седнете да ги водиш на ей- такива кебапчета smile smile smile smile smile

Даааааааааа в Пловдив има кво да се види Bravo Bravo good smile
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #278 -: март 07, 2013, 19:54:41 »

helena, радвам се за вас, че ще си направите такава хубава екскурзия към Пловдив. Сигурна съм, че гостите ще останат много доволни. Пловдив е град със страхотна история и чар !
За съжаление не мога да ти дам препоръки за ресторант и хотел. Нашата сватба беше в Резиденцията в стария град и като хотел и ресторант я намирам страхотна, нещо различно с много чар.
http://plovdivresidence.com/

Лично мнение, но ресторант Джоана не бих го препоръчала в никакъв случай  nea Бяхме лятото там - мръсно, пълно с мухи, от части развалена храна, неприветливи келнери  angry
Ето и линк към Даяна-Джоана веригата, прецени си дали е това, което ти допада.
http://dayanabg.com/pic.php
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #279 -: март 07, 2013, 19:56:10 »

helena31 : виж ако искаш и Резиденцията, там е хубаво но е на нива ако това може да ви попречи и разбира  стават хубави изнесени ритуали,зависи каква обстановка търсиш. Ама като цяло не знам кога е сватбата но в Пловдив всички големи и известни места са заети. Рачич също е добра алтернатива, но отивате на вариант всичките ви гости да излизат извън града, нещо което аз не искам за мойта сватба.
Аз съм Санкт Петърбург- исках там и първо с това се съобразих. "Прехваленият" ресторант лично за мен предлагат най - добрите условия за представите за моята сватба!


Сватбата ни е в Арбанаси smile
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 07, 2013, 19:57:35 »

 smile smile smile smile smile късно видях:)
Аз също рядко ходиме в Даяна и Джоана, минала неделя чакахме 1 час за едно кафе на центъра angry Но както казах почти всички гости на Пловдив ходят там поне веднъж!
« Последна редакция: март 07, 2013, 20:00:39 от dezkata » Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #281 -: март 07, 2013, 20:00:21 »

helena, радвам се за вас, че ще си направите такава хубава екскурзия към Пловдив. Сигурна съм, че гостите ще останат много доволни. Пловдив е град със страхотна история и чар !
За съжаление не мога да ти дам препоръки за ресторант и хотел. Нашата сватба беше в Резиденцията в стария град и като хотел и ресторант я намирам страхотна, нещо различно с много чар.
http://plovdivresidence.com/

Лично мнение, но ресторант Джоана не бих го препоръчала в никакъв случай  nea Бяхме лятото там - мръсно, пълно с мухи, от части развалена храна, неприветливи келнери  angry
Ето и линк към Даяна-Джоана веригата, прецени си дали е това, което ти допада.
http://dayanabg.com/pic.php

Благодаря ти много, за хотела разгледах, но там има само апартаменти. Ресторантът Даяна не е в наш стил ни най-малко. Търся модерни заведения в Пловдив.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #282 -: март 07, 2013, 20:15:10 »

smile smile smile smile smile късно видях:)
Аз също рядко ходиме в Даяна и Джоана, минала неделя чакахме 1 час за едно кафе на центъра angry Но както казах почти всички гости на Пловдив ходят там поне веднъж!

Може, но ние сме там само за един ден и не смятам да ходим в заведение с лощо обслужване и съмнителна храна. По-скоро ме интересува къде ходите често, а не капаните за туристи.  danceg
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 07, 2013, 20:21:01 »

Еми може би Хемингуей- изискана атмосфера, страхотно обслувжване, на центъра е
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #284 -: март 07, 2013, 20:26:43 »

Еми може би Хемингуей- изискана атмосфера, страхотно обслувжване, на центъра е

 good

Може, но ние сме там само за един ден и не смятам да ходим в заведение с лощо обслужване и съмнителна храна. По-скоро ме интересува къде ходите често, а не капаните за туристи.  danceg

Според описаното освен по-горния бих добавил Мемори и Ривиера
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines