Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 17:31:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181654 пъти)
 
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 08, 2013, 21:05:08 »

Сладкарница Вики - срещу църквата Свети Иван Рилски - страхотни торти за сватби.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 09, 2013, 09:04:55 »

Сладкарница Вики - срещу църквата Свети Иван Рилски - страхотни торти за сватби.

Това ще го проверя лично, близичко ми е и ще пиша....
Активен
borilina
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #182 -: февруари 09, 2013, 11:02:39 »

Благодаря ви за бързите отговори , но Димитър Димитров от Студио 1 вече е зает за нашата дата. Харесала съм Георги Колев videokolev.bg той е от Димитров град, но работи и в Пловдив.Искам да попитам дали някой знае дали работи и без агенция. Тъй като виждам от клиповете, че в Пловдив е работил с агенции.
Активен
PlanetaHera
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Когато звездата си ти - herabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 09, 2013, 13:06:25 »

Здравейте и от мен.Радвам се ,че се присъединявам към вас.
Активен
Crave
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 09, 2013, 14:46:13 »

Здравейте! Моята сватба ще бъде на 11 май в "Лайпциг". От септември чета темите тук, вече сме избрали фотограф - Петър Пешев, видеооператор - Илко Славчев и DJ - AR G (много исках Алекси, но е зает). Нашата венчавка ще бъде в църквата на манастир "Св. Св. Козма и Дамян" над Куклен, защото там е много красиво и сватбената ни фотосесия ще бъде там.

За грим съм избрала Добо и Капели. Искам да ви попитам за прическа и маникюр кой препоръчвате?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 09, 2013, 17:04:54 »

Благодаря ви за бързите отговори , но Димитър Димитров от Студио 1 вече е зает за нашата дата. Харесала съм Георги Колев videokolev.bg той е от Димитров град, но работи и в Пловдив.Искам да попитам дали някой знае дали работи и без агенция. Тъй като виждам от клиповете, че в Пловдив е работил с агенции.
Това че работи с агенции не значи,че няма да поеме сватба самостоятелно. Ние също работим с него но и доста пъти е зает за дати на които ние сме го търсили. Много добър оператор.  good
Активен
borilina
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #186 -: февруари 09, 2013, 17:28:43 »

Това че работи с агенции не значи,че няма да поеме сватба самостоятелно. Ние също работим с него но и доста пъти е зает за дати на които ние сме го търсили. Много добър оператор.  good
Благодаря Ви много за отговора.    good smile :
Активен
Tuti15
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #187 -: февруари 09, 2013, 22:01:43 »

Здравейте булки на 2013 г!Четем ви отдавна и решихме, че време и ние да се включим  smile.Нашата сватба ще бъде на 13.09.13 г в Санкт Петербург - резервирахме го още септември,там ще бъде и изнесеният ритуал, фотограф - Димитър и Тереза Якови - септември, видеооператор - Илко Славчев, църква - Св.Св. Константин и Елена - миналата седмица!Запазих си и гримьор - Слави Стоянов миналия месец.Наред идва  и диджея.... Срещнахме се с диджей Миро, но срещата беше много кратка, а искахме да ни покаже как води сватба, защото искахме да добием представа за стила му.Гледахме ги на абсолвентски бал - Миро и Дидо...., но за сватба нещата стоят предполагам по различен начин...Чела съм много добри отзиви за Миро и въпреки всичко още се двуомим..Искам да ви попитам момичета, някой знае ли от вас за добър симфоничен оркестър?Спрели сме се на покани от ателие Виолет, но ако имате и по-добри предложения ще се радвам да ги споделите.Смятаме другата седмица да отидем до Сара трейд...и така..Радвам се, че се присъединяваме и ще можем да споделяме тази невероятна емоция give_rose
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #188 -: февруари 10, 2013, 00:21:32 »

Привет и от мен  smile Първо, пожелавам на всички пловдивски булки през 2013 да си изкараме страхотни сватби  Dance2 и второ да споделя малко за моя голям ден  smile Датата е 17.08.2013г. Това е първата сватба , има и втора - в Турция на 24.08.2013г.  yahoo Годеникът ми е от там, така че ще има две сватби. Не знам дали това е добре или зле, нооо за сега не се оплаквам  good За тук за сега са уредени: Ресторант - х-л "Марица", фото - Ники Попов, видео - един наш приятел от Асеновград, грим - разбира се Слави, прическа - все още не знам, рокля - бях си харесала от Турция една, дори оставих малко капаро, ноо днес бяхме в Асеновград и се влюбих в една рокля там ( тази в Турция беше 1500лв. и то с "намалена" цена, а в Асеновград подобна - само за 620лв. !!!  Oh my ... ) Около сватбата в Турция няма какво да се мисли толкова, тъй като тя за мен ще е по-така...как да го кажа...по-формална  pardon И там сватбеният салон осигурява и видеото, и фотото, и музиката... Иначе днес ми направиха впечатление сватбените аксесоари в Асеновград - какво богатство!!! Чаши за шампанско от сорта на 32-40 лв., украсени бутилки шампанско за 18-20лв., кошници, украсени тетрадки за пожелания... изобщо много богат избор на много добри цени според мен  Wink Само поканите ще са ни от Турция, тъй като по съотношение цена:качество там поканите бият всичките ,които съм разглеждала тук. А и забравихх - за медения месец ще ходим в Анталия - Турция  yahoo Общо взето това е за сега от мен, ще споделям стъпка по стъпка каквото уреждаме smile УСПЕХ НА ВСИЧКИИИИ
Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #189 -: февруари 10, 2013, 10:16:40 »

  Арката сега се прави. Аз лично не съм виждала досега да има арка вътре в р-та. Но от Радина знам,че се прави някаква подвижна сега,която да е за вътре и за вън.

Здравей, Нина! Благодаря ти за отговора. Аз съм Евгения, предполагам ще се сетиш.

В петък бяхме в ресторанта за дегустация на менюто, както и да огледаме по-подробно обстановката, за да решим окончателно от каква украса се нуждаем. Арката за ритуалите всъщност е готова. Успяхме да я видим, изглежда прекрасно (през моя непрофесионален поглед). Освен арка има и няколко колони. До скоро smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 10, 2013, 11:12:59 »

Здравейте! Моята сватба ще бъде на 11 май в "Лайпциг". От септември чета темите тук, вече сме избрали фотограф - Петър Пешев, видеооператор - Илко Славчев и DJ - AR G (много исках Алекси, но е зает). Нашата венчавка ще бъде в църквата на манастир "Св. Св. Козма и Дамян" над Куклен, защото там е много красиво и сватбената ни фотосесия ще бъде там.

За грим съм избрала Добо и Капели. Искам да ви попитам за прическа и маникюр кой препоръчвате?
Добра препоръка за фризъорка и маникюристка- салон Petyy Women  в капана  близко са до Добо и Капели. Деси е за маникюра, Мими е за прическата, може да пробвате. Пожелавам успех good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 10, 2013, 11:20:33 »

Сега се сетих, че като ходих да си записвам час в "Добо и Капели" и питах в един салон зад Халите къде се намира ул.Георги Бенковски и те ми викат: "Какво търсите" и аз: "Салон Добо и Капели" и мацката: "Какво пък е това?" biggrin .Толкова смешно ми стана, бива бива завистливост,ама да се правиш на чук просто е прекалено.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 10, 2013, 12:38:51 »

Evi_Geo Разбира се,че се сетих Евгения. Радвам се че напредвате с организацията! Трябва да ми разкажеш по-подробно като се видим. Мариелка то си е направо смешно,но нали манталитета ни е такъв освен да се смеем друго не остава.  tease Tuti15 Страхотен екип сте си избрали! За дж можете да проверите и Алекси. Поне за мен тези тримата са уникални. hulcy нормално е да си вземете поканите от Турция,защото тук всички покани влизат основно от там. Имат страхотен избор.
« Последна редакция: февруари 10, 2013, 12:44:54 от Nina Style » Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #193 -: февруари 10, 2013, 14:39:04 »

Nina Style, аз дори не знаех, че повечето покани тук идват от Турция  blush Като тръгнахме да обикаляме забелязах, че там цените са за 100 бр. (супер готини покани за 50-60 лири за 100 бр., това прави 0.50-0.60 стотинки за брой!!! ). Много кофти ,че тук една наистина хубава покана е над 2 лв и не всеки има път към Турция така често както аз  sad
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #194 -: февруари 10, 2013, 16:17:29 »

Nina Style, аз дори не знаех, че повечето покани тук идват от Турция  blush Като тръгнахме да обикаляме забелязах, че там цените са за 100 бр. (супер готини покани за 50-60 лири за 100 бр., това прави 0.50-0.60 стотинки за брой!!! ). Много кофти ,че тук една наистина хубава покана е над 2 лв и не всеки има път към Турция така често както аз  sad
Така е, цените на печата в Турция са по-ниски от българските, не случайно редица фирми в хранителната индустрия печатат опаковките си там.Не че в България няма добри печатници (етикетите на пивоварен завод "Каменница" и др. големи фирми се печатат в най-модерната печатница на Балканите, която е в България).Турция е огромен пазар и печатат много и себестойноста пада в пъти, затова е така, а сватбените покани са малка пазарна ниша за България.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines