Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:33:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181363 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 12, 2013, 16:42:07 »

Здравейте и от мен! Ние планираме нашата сватба на 18.05.2013 lol) Вече започнахме подготовката  girl_wink Наистина не очаквах,че подготовката е толкова трудна! Резервирахме обредния дом,искахме в Пълдин,но всички часове за датата бяха ангажирани,та ще сме в кръгла зала. Сега търсим ресторант за около 65 човека, като ще ни трябва и хотел за около 30 човека, моля помагайте!  heart
Не знам защо не го препоръчват, но ресторант Малък Бунарджик е много хубав ресторант. А точно срещу ресторанта има хотел.
Активен
maria_plovdiv
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #61 -: януари 14, 2013, 18:40:13 »

Сега разгледах ресторанта на снимки (малък Бунарджик), като съм в Пловдив ще отскоча да го разгледам по-подробно.Мерси за идеята! give_rose
 Някой да има впечатления за ресторант Пълдин в Стария град?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 14, 2013, 21:39:31 »

Сега разгледах ресторанта на снимки (малък Бунарджик), като съм в Пловдив ще отскоча да го разгледам по-подробно.Мерси за идеята! give_rose
 Някой да има впечатления за ресторант Пълдин в Стария град?
maria_plovdiv не мога да ти отговоря на лично съобщение,защото имаш капацитет на съобщенията като нов потребител.
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #63 -: януари 15, 2013, 06:56:21 »

maria_plovdiv за да мога да отговоря на съобщението Ви, трябва да изтриете старите съобщения, тъй като има лимит на пощенската кутия.
« Последна редакция: януари 15, 2013, 07:14:34 от Фотография Русинов » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 15, 2013, 08:17:51 »

Момичета, бих искала да ви напомня, че ако желаете да се включите в списъка на булките за 2013, който е на първа страница, трябва да ми изпратите на лични датата на сватбата.

Също така, ако сте доволни услугите, които сте използвали във връзка със сватбата, пишете ми на лични сайт и име на съответнава фирма, за да ги добавя в списъка. Така ще бъдете полезни на много други бъдещи младоженци след вас smile

ВСИЧКИ, КОИТО МИ ПИСАХА НА ЛИЧНИ СА ДОБАВЕНИ В СПИСЪКА НА ПЪРВА СТРАНИЦА. УСПЕХ С ПОДГОТОВКАТА!
« Последна редакция: януари 15, 2013, 22:53:25 от Капризче » Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 17, 2013, 19:59:13 »

Здравейте,
От няколко дни съм почнала процеса по планиране на сватба в Пловдив и се интересувам дали някой може да сподели мнение за ресторант Мемори, който се намира на пл. Съединение. Искам да избягам от традиционната представа за сватбена обстановка и снимките, на които попаднах от това място много ме заинтригуваха. Има ли някой впечатления или опит от сватба на това място? Много ще съм благодарна ако споделите и някое и друго предложение за по-нетрадиционна обстановка. Планираме голямото събитие да бъде на 06.09.2013 за около 100 човека. Благодаря предварително за помощта smile

Добре дошла при нас!!!  chee chee chee Нашата сватба също ще е на 06.09.2013 г. в ресторант Джия Бийч с изнесен ритуал от 18,30 ч. и преди това църква Св. Иван Рилски, все още не знам колко души ще сме, но засега само сме капарирали почти всичко, остана да се срещнем с фотографа и видеооператора и в общи линии е това. Ти докъде си стигнала с приготовленията?
Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 18, 2013, 02:10:29 »

Добре дошла при нас!!!  chee chee chee Нашата сватба също ще е на 06.09.2013 г. в ресторант Джия Бийч с изнесен ритуал от 18,30 ч. и преди това църква Св. Иван Рилски, все още не знам колко души ще сме, но засега само сме капарирали почти всичко, остана да се срещнем с фотографа и видеооператора и в общи линии е това. Ти докъде си стигнала с приготовленията?

Здравей stasynka, искам да те попитам, тъй като ние също сме избрали Св. Иван Рилски за църковната церемония ( на 07.09 lol, а след това изнесен ритуал от 19:00 в ресторанта, дали знаеш от църквата искат ли подписан граждански брак или не? Забравих да ги попитам лично, а вече не съм си в България и няма как...а ме гложди този въпрос smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 18, 2013, 07:51:24 »

Здравей stasynka, искам да те попитам, тъй като ние също сме избрали Св. Иван Рилски за църковната церемония ( на 07.09 lol, а след това изнесен ритуал от 19:00 в ресторанта, дали знаеш от църквата искат ли подписан граждански брак или не? Забравих да ги попитам лично, а вече не съм си в България и няма как...а ме гложди този въпрос smile
Не искат да сте подписали,а само номера но гражданския брак. Можете да си го вземете от дома на младоженците. А и повечето случаи и това не искат.  smile
Активен
Ralyca
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 18, 2013, 13:03:09 »

Здравейте, момичета!
Аз също съм булка от Пловдив и датата на сватбата е 24.02.2013 г. Времето е много кратко, но се надявам да се справим. Резервирали сме р-т Петър Първи в Резиденция Стария Град и ще подпишем в Обреден дом - "Пълдин". За сега няма да сключваме църковен брак, тъй като ще е през февруари и ме е страх да не измръзна. Следващата седмица ще се видя с видео оператора и фотографа, но все още не съм се спряла на  някой конкретен. Прическата и грима ще ми ги правят в салон "Силует" на ул. Железарска. Купила съм си роклята, воала, рълавиците и обувките. Чаши и шампанско. Има още толкова много неща да се свършат, но се надявам с вашата помощ и подкрепа да се получи хубава сватба.
Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 18, 2013, 15:43:08 »

Stasynka благодаря за бързия отговор! Олекна ми Bravo
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 18, 2013, 17:49:43 »

Stasynka благодаря за бързия отговор! Олекна ми Bravo

Здрасти, трябва да благодариш на Nina Style, тя беше по бърза от мен  girl_wink, аз също не съм питала точно за това в църквата, но тези дни ще отскочим до там да уговорим разни подробности и ще ги питам и ще пиша. Благодаря на Нина Стил за информацията - ще попитам в гражданското за номера.
 
Здравейте, момичета!
Аз също съм булка от Пловдив и датата на сватбата е 24.02.2013 г. Времето е много кратко, но се надявам да се справим. Резервирали сме р-т Петър Първи в Резиденция Стария Град и ще подпишем в Обреден дом - "Пълдин". За сега няма да сключваме църковен брак, тъй като ще е през февруари и ме е страх да не измръзна. Следващата седмица ще се видя с видео оператора и фотографа, но все още не съм се спряла на  някой конкретен. Прическата и грима ще ми ги правят в салон "Силует" на ул. Железарска. Купила съм си роклята, воала, рълавиците и обувките. Чаши и шампанско. Има още толкова много неща да се свършат, но се надявам с вашата помощ и подкрепа да се получи хубава сватба.

Здрасти и добре дошла, явно ти ще си първата булка за тази година  danceg danceg Не се притеснявай, имаш още малко временце и ще видиш че ще свършиш всичко планувано!
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #71 -: януари 18, 2013, 18:36:13 »

Ралица, ще се радваме да споделиш след това как е минала сватбата! Желая ти лека подготовка!  smile
Активен
Mimsibimsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 18, 2013, 18:53:52 »

Олееее Nina Style  извини ме за недоглеждането  angry
Благодаря и не само за този, а и за съветите относно ресторантите по-назад в темата!!!
Активен
Neli_1982
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #73 -: януари 18, 2013, 19:00:38 »

Здравейте казвам се Нели,моята сватба ще е на 03.08.2013 с изнесен ритуал в ресторант Екзотик,църковния брак ще е в църквата света Троица
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #74 -: януари 18, 2013, 19:15:05 »

Здравейте много се радвам,че има такива форуми от които може да се получи полезна инфорамация,но аз от толкова четене се обърках май повече.Става въпрос за ресторант за около 160човека м.09.2013г моля кажете добри впечатления за някои.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines