Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:29:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никулденска седмица 03 - 09.12.2012  (Прочетена 39169 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 05, 2012, 11:04:00 »

ами аз тези дето ги взимам са за общо ползване, иначе той има още от разни комплекти дето са му подарявали, ама седят, иска си плодовите човека smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 05, 2012, 11:06:48 »

Привет и от мен дамии  girl_wink

По отношение на козметиката преди време и моя мъж ползваше това, което Свекърва е казала 3в1 то и само ми обесняваше няма ли такова нещо и за жени, защото ти си натрупала супер много неща..че даже и в неговото пространство бях навлязла  blum

Така за темата с рибите аз сигурно съм от малкото хора, които не обичат риба..повдига ми се само при миризмата на риба, а да ако я хапна вече сигурно ще повърна. И искам да кажа, че много пъти съм се опитвала да проям обаче като не ми е вкусно и това си е  pardon

п.п. иначе ние ще празнуваме, тъй като свекър ми е именник smile

menyanthe взимам си с удоволствие една бонбонка  give_rose

Еми не вярвам да си бременна акула...както Кивчо казава...само, че при нас и двамата сме шоколадови акули..та вкъщи винаги можем да нагостим някой сладкоядящ  tease

Еми много ме развесели с това как мъжа ти обичал да експериментира...като се замисля е наистина интересно дали с душ гел няма да може да се имие нещо в банята  blum

Иве дано от баницата ви се падне бебче и да се сбъдне задължително  give_rose


Ами това е за сега от мен..отивам да си мръзна на спокойствие  Xixixi gape write VIATICUM
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 05, 2012, 11:22:38 »

Добро утро момичета smile. Днес времето в Лондон ни изненада със сутрешен сняг и на мен сега ми е тоооолкова празнично и коледно  yahoo. Жалко, че няма да се задържи дори няколко часа, но поне видях сняг тази година  smile.

А по темата за мъжете и козметиката- с моя мъж нямам ама никакви проблеми ( ако това може да се нарече проблем де хихихи). Той си има негово си рафтче, аз мое. Купувам му шапоани, душ гелове, гелове за лице, ексфолиант за лице и тяло и т.н. и всичко си ползва по предназначение. И той много обича плодовите душ гелове, но пък като няма такива не се противи да ползва с мъжките аромати.

menyanthe благодаря за почерпката smile.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 05, 2012, 12:01:59 »

Хахаха Киви браво на теб каква хубава тема си подхванала smile
Моят мъж ползва всичко, което му купя аз, иначе за него 3в1 е и сапуна, но доста отдавна избихме този навик, да се ползва сапун за всичко. Сега си има душ гелчета, обърнатите шампоани с капачката надолу са неговите, хихихи много съм лоша smile, ама толкова малко остава всеки път , че за мойта дълга косица не стига.
Та да ви кажа една забавна случка по повод козметиката.....
Влиза дядо ми да се къпе....гледа, гледа и какво да види....." Ей таз Василка какъв нов шампоан е купила, с криво гърло"......реакцията след около 30 сек си представяте каква е била..."Василке ма, какъв е тоя шампоан , изгоря ми глава".......Василка бяга да банята и какво да види ...."Какъв шампоан бе , това е WCNet белина гел....." изводите за вас.
Приятен снежен ден, аз отивам да се приготвя за работа smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #79 -: декември 05, 2012, 12:22:53 »

Емето много се смях на тази история. Та се сетих преди години майка ми изпраща на баба душ гел. Да ама от къде да знае жената, тя си мисли , че е шампоан. И вика " абе многооо хубаво мирише на кокос, ама хич не пуска пяна. Кви ми ги е купила таз твойта майка такива само за аромат. "
Половинката не пипа моите неща. Той си има негови, а аз мои. Козметиката за почистване на лице може да се каже , че е обща и то ако ме накара аз да го цапотя. Обича да се глези Wink любимия му лаф е " абе ти какво си ми сложила на лицето, че е толкоз гладко и хубаво?  / Съответно отговора трябва да е / - Ами нищо. и той - оо да вярно то моето по принцип си е така красиво "
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #80 -: декември 05, 2012, 12:32:53 »

Добър ден дами give_rose
Много интересна тема сте подхванали Bravo
Да се изкажа и аз по въпроса мъж-козметика biggrin Моя пък е много наясно с тези неща, даже до скоро той ми ги купуваше, защото ми ги носеше от чужбина. За общо ползване е само интим-гела, както някой беше отбелязал горе smile Той също ползва този гел на Нивеа още от преди, но си взема и шампоани...вече аз му вземам де, но пак този, защото аромата го свързвам с него и обичам да го душкам heart
Иначе не му давам да докосва моите, защото имам много чувствителна кожа и ме сърби ако се измия с нещо не до толкова добро...лосион, гел и шампоан. Ама и той си знае и си трае, даже сам го отбелязва понякога biggrin Сега за жалост всичко ми е на привършване (въпреки, че ме беше заредил с по няколко) и ще трябва да купувам от БГ...така че огромния проблем почва sad Тук супер рядко нещо може да ми пасне на кожата и общо взето, тествам продуктите доколко са дерматологично тествани докато намеря нещо и за мен sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #81 -: декември 05, 2012, 12:51:19 »

emetoem , хахаха, горкият човек!
По повод кое се пени и кое - не, аз също имам приятни преживявания.  В онези години около 90-та се презапасявахме с прахове за пране, защото трудно се намираха. Ама бяха в картонени кутии и вечно се навлажняваха и аз ги изсипвах в празни бутилки за по- добро съхранение. Та пера аз с гореспоменатия прах и се чудя защо хич, ама хич не се пени. Прострях дрехите и като отидох да ги прибирам от тела, те се разперили като драна кожа и станали твърди. crazy. Не повторих с праха и седмици наред бях в голяма чуденка. Случайно видях един ден съпруга да сипва брашно /също беше с купони/в бутилки по моя метод за запазване. Тогава разбрах, че съм прала с брашно  diablo.
Другият ми спомен е пък от едно необяснимо пенене на риба при паниране. Аз на рибата слагам пшеничено и царевично брашно. Абе таз риба и сладнеше и с голям зор я изядохме. Мъжът ми е македонец и вечно повтаря приказката "Пени се, не пени, ке го ядем, оти пара се е давала!", та и яз тогава излезнах със същия номер. После се разбра, че вместо царевично брашно, съм взела сух сладолед за панировката. Сега всяко бурканче го надписвам, ама тогава вечно бързах....
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #82 -: декември 05, 2012, 12:55:44 »

emetoem , хахаха, горкият човек!
Прострях дрехите и като отидох да ги прибирам от тела, те се разперили като драна кожа и станали твърди. crazy. Не повторих с праха и седмици наред бях в голяма чуденка. Случайно видях един ден съпруга да сипва брашно /също беше с купони/в бутилки по моя метод за запазване. Тогава разбрах, че съм прала с брашно  diablo.
Хахахаха....това беше много яко biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 05, 2012, 13:20:55 »

Свекърва, живот и здраве ще намеря повод и без повод да ти подаря един хубаво украсен тефтер- пожелавам ти, а и съм сигурна, че също като мен, внуците ти някой ден много ще се смеят на историите ти. Записвай си ги, майка ми сега съжалява че не е записвала историите на баба ми, докато беше с акъла си да ги разказва смислено. cray
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #84 -: декември 05, 2012, 13:34:31 »

Свекърва, живот и здраве ще намеря повод и без повод да ти подаря един хубаво украсен тефтер- пожелавам ти, а и съм сигурна, че също като мен, внуците ти някой ден много ще се смеят на историите ти. Записвай си ги, майка ми сега съжалява че не е записвала историите на баба ми, докато беше с акъла си да ги разказва смислено. cray
Да знаеш, че помня и ще чакам Wink Wink good
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 05, 2012, 14:13:19 »

хахаххах свекърва и двете истории заслужават призови места, голям смях smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 05, 2012, 16:10:32 »

Да знаеш, че помня и ще чакам Wink Wink good
а аз помня като слон, даже знам откъде ще ти го взема, да е по-оригинален на вид.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 05, 2012, 17:11:07 »

Здравейте и от мен в късния следобед! Днес много работа, много нещо! И този курс ми отнема половината от работния ден, та все не ми стига времето. girl_impossible
Относно мъжката козметика, мойто мъж е верен само на сапуна, шампоана и козметиката за бръснене! Какво ли не правих и не му купувах/поръчвах, за да го отуча от този му навик, но не се получи. Той си харесва сапуна и това е! Сега се старая да му купувам възможно най-качествени сапуни, поне да не му  изсушава толкова кожата, че за кремове и лосиони дума не може да стане да ползва tease От шампоанчетата и продукти за бръснене най-харесва на Нивеа.

С риск да съм малко нахална, ще ви помоля да дадете мнение за някои от следните слогани. Ако нарушавам правилата с този си пост, моля модератор да го изтрие blush

1.   Блаженство за душата и портфейла!
2.   Богата софра на Габровска цена!
3.   По габровски вкусно и достъпно!
4.   Вкусна храна за малко пара!
5.   Блажена храна за малко пара!
6.   Вкусна храна на Габровска цена!
7.   Вкусна софра за малко пара!
8.   Вкус, който не се забравя!
9.   Незабравима храна на неустоима цена!
10.   Сговорна дружина в Незабравка се отбива!
11.   Сговорна дружина в Незабравка празнува!
12.   НЕЗАБРАВИМО ВКУСНО!
13.   Вкусно хапване за всеки джоб!
14.   За всеки апетит и ... джоб!
15.   Вкусно похапни и от път си почини!
16.   Вкусно почини и по път си похапни!
17.   Нашата цена НЕ Е Габровска шега!
18.   Къде хапват Габровци? – В „Незабравка“!

Да напомня - става дума за текст на билборд на тризвезден хотел-ресторант с много добър готвач и достъпни цени, на 5 мин. от Габрово в посока София. На билборда ще има голяма чиния с много апетитно ястие в близък план, а на фона ще се вижда обстановката в ресторанта, извън фокус...
« Последна редакция: декември 05, 2012, 17:13:37 от ivelka » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 05, 2012, 17:19:56 »

Иве това са мойте фаворите -

9. Незабравима храна на неустоима цена!
10. Сговорна дружина в Незабравка се отбива!
15. Вкусно похапни и от път си почини!

И да префразирам малко едно твое - Блажена храна на достъпна цена  give_rose

Блаженство за душата, а видяхте ли цената - това не знам колко е подходящо smile
 и това - От път се умори..вкусно на разумни цени в Незабравка похапни - ама май е дълго
« Последна редакция: декември 05, 2012, 17:23:18 от cveta_d86 » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 05, 2012, 17:21:14 »

Аз съм за номер 2!!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines