Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 09:21:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 149873 пъти)
 
ljusinda
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #435 -: април 09, 2013, 14:27:57 »

Да ви кажа честно и аз съм харесала Кабей, обаче управителката изглежда доста...алчна...и всеки път си измисля нови цени. И това малко не ми харесва, не заради цените, а заради отношението - гледат на теб като касичка.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #436 -: април 11, 2013, 07:54:40 »

И аз да се разпиша в темичката, та дано да съм полезна с инфото за бъдещите булки, които тепърва ще избират ресторант  girl_wink

Ние спряхме своя избор на ресторанта на хотел Акорд в Хаджи Димитър в София:
http://hotel-akord.com/

Беше ми препоръчан от колежка, която е била на сватба на своя близка там. Много похвали менюто и обслужването. Писах им имейл и веднага откликнаха на всичките ми хиляди въпроси  pardon, което беше първото добро впечатление. На място като то видяхме, просто се влюбих в топлите цветове и услужливата управителка, с която говорихме и го избрахме. Не е някакъв супер-лукс, но ресторантът е скоро ремонтиран като че ли и изглежда като чисто нов. Незнам вече на сватбата как ще протекат нещата, ще споделям след 30 юни  Wink Незнам и с пушенето как ще станат нещата сега със забраната; чудя се така като се води 'частно' събитие дали ще разрешават да се пуши  huhhuh.gif защото ресторантът няма градина и всеки път ще трябва да се излиза пред хотела да се пуши  sad

Инче другият ни фаворит беше ресторантът на хотел Брод на Симеоновско шосе в София :

http://hotelbrod.com/bg/

Прекрасно отношение срещнахме от управителката, но тя сама призна, че ремонт не е правен на р-та от няколко години и няколко петна по тавана и стените просто ми 'извадиха' очите и се отказахме.  Но като отношение и като куверти (между 35 и 40 лв) бяха напълно приемливи. Кувертите в Акорд също варират м/у 35 и 45лв.


Един изключително сладък ресторант в малко италиански стил е ресторантът на бизнес-хотел София на Дондуков мисля, че беше:

http://www.sofiacityhotel.com/bg/hotel/bar-and-dining/la-vita-e-bella-restaurant-3.html

Красота наистина, но беше прекалено мъничко за 60 човека, колкото ще сме ние, а и кувертите бяха по-скъпички. И някакво запленително отношение от управителя не срещнахме, но пак казвам- за по-малка сватба и за любителите на италианската кухня, това е мястото  good

От всички ресторанти в София, които пообиколихме, останах разочарована от ресторанта на хотел Анел на бул. Тодор Алескандров :

https://www.hotelanel.com/bg/location.php

Луксозно е много, все пак е 5 звезди хотелът, но ресторантът е много тесен и схлупен, за сватба със каквито и да били танци, просто не става. То булката като се изправи с роклята само ще заеме празното пространство, което има между масите. Дансинг няма. А управителят ми натякваше как и хора се играели в тази теснотия crazy На всичкото отгоре управителят беше най-надменният човек, който срещнахме по време на обиколките angry Но вкусове всякакви, разбира се.

Дано да съм полезна на търсещите  give_rose
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #437 -: април 11, 2013, 13:46:35 »

V Akord se praviat znachitelno poveche svatbi , no tova ne e edinstvenata prichina tova da e po-dobria izbor smile

Za pusheneto - ne e chak tolkova slojno izlizaneto navun; tam si ima i edna-dve masichki i e savsem priatno za otmora ot tancite i glutka svej vuzduh ili nikotin girl_wink

Izviniavam se za latinicata, no laptopa mi e na remont i polzvam chujd cray
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: април 11, 2013, 13:54:33 »

не би трябвало да е проблем излизането навън за пушене. аз лично като вече бивш пушач предпочитам на сватбата да не се пуши вътре, не само заради дима, но ще има и деца.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: април 14, 2013, 15:33:08 »

Да в Акорд отпред има прекрасна градина така че няма проблем според мен и моята сватба ще е там на 19,05,2013- аз изрично съм предупредила пушачите да си знаят че вътре не се пуши и ще излизат навън.Не съм го уточнявала с управителката ( която наистина, както и усправитела на ресторанта са уникално точни и прецизни хора ) но не мисля че ще е проблем. И аз съм бивш пушач  пуших 14 години,  но като трябва се съобразяваш - а и твоята сватба е лятна така че проблеми според мен няма да има.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: април 15, 2013, 11:14:14 »

РЕСТОРАНТИ - 11 част
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines