Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:19:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150026 пъти)
 
gab_i
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #405 -: март 24, 2013, 00:31:30 »

Датата е 19 май. Ако е с градина е по-добре   smile, но май избора не ми е голям. Важното цветовете да са неутрални.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 24, 2013, 11:38:24 »

за 19ти май ми се струва, че си много закъсняла sad

за градина  и такава бройка мисля, че Аякс ще ви събере, но цвета му е червен.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 24, 2013, 12:57:11 »

Нашият ресторант е с градина, но е само за красота, няма как да е навън празненството, а и не е в София, а в Банкя. http://www.youtube.com/watch?v=NTKIaB99Vmk това е градината.
Активен
dominikka7
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #408 -: март 24, 2013, 18:35:35 »

 Момичета дойде момента и аз да се похваля. Днес капарирахме ресторанта. Много съм доволна от избора си и искам да благодаря на всички за помоща. След дълго лутане се спряхме на градината на ресторант Te quiero. Въпреки, че бях против сватба в градина заради проблема с музиката след 22:00ч. се влюбих в тяхната. Като от приказка е направо не успях да устоя. Управителя е много разбран и условията им са доста добри. Съветвам тези които още търсят ресторант да не са преубедени както бях аз за цените на ресторантите и да проверяват всяко място което представлява инерес за тях. Ако някой иска повече информация ще се радвам да помогна.

Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 24, 2013, 18:42:16 »

Момичета дойде момента и аз да се похваля. Днес капарирахме ресторанта. Много съм доволна от избора си и искам да благодаря на всички за помоща. След дълго лутане се спряхме на градината на ресторант Te quiero.
Честитооо  Bravo Браво, много е хубаво  give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 25, 2013, 17:15:57 »

Въпреки, че бях против сватба в градина заради проблема с музиката след 22:00ч. се влюбих в тяхната.

И ние харесахме нашия ресторант точно заради градината!
При нас с молба до кмета, се разрешава музика до 12:00 мисля, че беше, а може би до 1.
Само се надявам да не вали  nea
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #411 -: март 25, 2013, 17:47:55 »

Момичета дойде момента и аз да се похваля. Днес капарирахме ресторанта. Много съм доволна от избора си и искам да благодаря на всички за помоща. След дълго лутане се спряхме на градината на ресторант Te quiero. Въпреки, че бях против сватба в градина заради проблема с музиката след 22:00ч. се влюбих в тяхната. Като от приказка е направо не успях да устоя. Управителя е много разбран и условията им са доста добри. Съветвам тези които още търсят ресторант да не са преубедени както бях аз за цените на ресторантите и да проверяват всяко място което представлява инерес за тях. Ако някой иска повече информация ще се радвам да помогна.



Градината наистина изглежда впечатляващо! Поздравления! Пушачите ще се чувстват доста удобно, а след 23ч - 24ч винаги можете да преместите тържеството в някой клуб или дискотека  good
Активен
dominikka7
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #412 -: март 26, 2013, 03:02:47 »

elistoilova това с молбата за кмета за кои град е? И на мен ми мина през ум, но се съмнявам, че в София това е възможно. А относно преместването в клуба, най-готиното е че към ресторанта има бар и входа за него е директно от градината  danceg
Надавям се само на хубаво време
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 26, 2013, 09:24:08 »

dominikka7 ритуалите са в Карлово, а хотела и ресторанта са в едно село наблизо – Соколица. Молбата се пуска до кмета на селото и той одобрявал без проблем.
Това е още една причина, за която се радвам, че избрахме да не правим сватба в столицата.
За София си права, че може и да не стане, но нищо не пречи да проверите в общината, в която е ресторанта.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 26, 2013, 11:13:21 »

Снощи изпратих 10 е-мейла до ресторанти, които ми допаднаха. Стискайте палци да има някъде свободно, че става дума за юни (знам, че е късно и няма време, ама като съм неориентирана и оставих още по-неориентирания ми годеник да избере тази дата, така ми се пада).
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 26, 2013, 11:25:29 »

pandapanda, стискаме палци, ако можем и ще помагаме smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #416 -: март 27, 2013, 01:27:40 »

Чета ви за ресторанти, а сърцето ми се свива. Ние запазихме градина и чак след това разбрахме, че музиката е до 22.30. Началният час на сватбата ни е 19.00ч. От ресторанта твърдят, че няма проблем, но водещият на сватбата ни ми каза, че на всяка сватба, която е водил там в 22.30 идва полиция и музиката почти спира. Ужасно съм притеснена. Чух за това разрешително, но малко ме съмнява да стане.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 27, 2013, 04:03:06 »

Снощи изпратих 10 е-мейла до ресторанти, които ми допаднаха. Стискайте палци да има някъде свободно, че става дума за юни (знам, че е късно и няма време, ама като съм неориентирана и оставих още по-неориентирания ми годеник да избере тази дата, така ми се пада).
успех!!!
Активен
dominikka7
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #418 -: март 27, 2013, 10:05:54 »

bbride кой е ресторанта? Няма ли опция да се преместите вътре след 22:30? По принцип в София музиката е проблем след 22:00 и на мен това ми беше основната причина да не искам да сме в градина. Но в крайна сметка ще бъдем в такава и затова изместихме ресторанта за малко-по рано, а именно в 18:00.

Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #419 -: март 27, 2013, 10:38:58 »

Снощи изпратих 10 е-мейла до ресторанти, които ми допаднаха. Стискайте палци да има някъде свободно, че става дума за юни (знам, че е късно и няма време, ама като съм неориентирана и оставих още по-неориентирания ми годеник да избере тази дата, така ми се пада).
Не мисля, че е чак толкова късно. Вярно че си позакъсняла но мисля, че още имаш шанс да намериш подходящия ресторант. Подхода обаче ти е грешен. На доста от ресторантите няма кой да им проверява редовно имейлите, още повече когато периода е такъв, че почти всеки ден пристигат при тях по някоя двойка, младоженци за оглед и информация. Моя съвет е да се дигнете веднага с младоженеца и да обиколите въпросните ресторанти, защото дори и да има все още свободна дата в някои от тях, може би точно тези дни ще я запазят други. До като чакаш някой да ти отговори на имейла може да останете на "сухо". Има достатъчно ресторанти в София и мисля, че за Юни не всички дати са запазени.
Успех give_rose
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines