Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:37:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150357 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #150 -: януари 20, 2013, 11:16:57 »

Здравейте, и аз сигурно като много булки, чета,чета форума, и май се налага да пиша че сме в задънена улица. Много държа на изнесен ритуал в хубава градина, не само в някое задънено ъглче, и досега сме гледали Бест уестерн Експо, там градината е страхотна, но аз не искам самата сватба да е в градината а в ресторанта, и те имат н 2-я етаж една малка зала  sad, която уж побирала 130 човека, но то си е конферентна зала, гледахме и Бест Уестерн Сити, там залата е похубава от експото , но пък задния им двор е супер малък , иначе офертите са им супер готини ( без такса внасяне на алкохол и безалкохолно), гледахме и силвърхаус, градината страхотна, но самия ресторант е много странен , Г образен, и не включват никъква украса, от всичките ресторанти са ни останали Скайуей ( по- принцип ми е номер 1) но няма хотелска част, ( ще имаме 30 човека от чужбина) и берлин ( ако някой знае горе-долу какви са им цените за кувертите ?) Изискванията са ми, гости 80 човека, градина, хотелска част, много харесвам кръгли маси за тържество, ресторанта да не е кичозен, по-скоро не задължаващ с цветове ( искам лилава сватба lol) куверт , максимум 50 лева , ще съм ви супер благодарна ако съм изпуснала някой smile ( без акорд, одаджийски, царско село много са ми цевтни ) Благодаря !!!
Активен
IulianKolev
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #151 -: януари 20, 2013, 15:59:50 »

До Mariola85

пълна ти е пощата немога да ти изпратя съобщение:

аз си поръчах кафяви панделки за столовете, за тяхна сметка ще са защото сме били на скъпия куверт, пробвай ги ако искаш за лилавото...............
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #152 -: януари 20, 2013, 16:46:45 »

До Mariola85

пълна ти е пощата немога да ти изпратя съобщение:

аз си поръчах кафяви панделки за столовете, за тяхна сметка ще са защото сме били на скъпия куверт, пробвай ги ако искаш за лилавото...............

Благодаря, ще ги обмислим като вариянт, ако не намерим друго !
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #153 -: януари 20, 2013, 18:31:43 »

Здравейте, и аз сигурно като много булки, чета,чета форума, и май се налага да пиша че сме в задънена улица. Много държа на изнесен ритуал в хубава градина, не само в някое задънено ъглче, и досега сме гледали Бест уестерн Експо, там градината е страхотна, но аз не искам самата сватба да е в градината а в ресторанта, и те имат н 2-я етаж една малка зала  sad, която уж побирала 130 човека, но то си е конферентна зала, гледахме и Бест Уестерн Сити, там залата е похубава от експото , но пък задния им двор е супер малък , иначе офертите са им супер готини ( без такса внасяне на алкохол и безалкохолно), гледахме и силвърхаус, градината страхотна, но самия ресторант е много странен , Г образен, и не включват никъква украса, от всичките ресторанти са ни останали Скайуей ( по- принцип ми е номер 1) но няма хотелска част, ( ще имаме 30 човека от чужбина) и берлин ( ако някой знае горе-долу какви са им цените за кувертите ?) Изискванията са ми, гости 80 човека, градина, хотелска част, много харесвам кръгли маси за тържество, ресторанта да не е кичозен, по-скоро не задължаващ с цветове ( искам лилава сватба lol) куверт , максимум 50 лева , ще съм ви супер благодарна ако съм изпуснала някой smile ( без акорд, одаджийски, царско село много са ми цевтни ) Благодаря !!!

Аякс отговаря на една част от изискванията ти - имат и сайт, който може да погледнеш и да се ориентираш в стила, макар че най-добра представа винаги се придобива на място... smile
Активен
lorin_81
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #154 -: януари 20, 2013, 18:43:09 »

Днес бях в 6ато в Драгалевци, много ми хареса градината от това което видях, интересното е че не скъпо а менюто е доста добро. Природата е уникална имат много красив панорамен бар от който се вижда цяла София. Все още не сме решили но може би това ще е мястото.
Активен
nikol_83
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #155 -: януари 20, 2013, 18:54:23 »

www.6ato.bg ili http://www.facebook.com/6aTo.Hotel?ref=hl Мястото наистина е много красиво
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #156 -: януари 20, 2013, 19:31:56 »

Аякс отговаря на една част от изискванията ти - имат и сайт, който може да погледнеш и да се ориентираш в стила, макар че най-добра представа винаги се придобива на място... smile

Мерси bilyana_l, и аз днес ги разглеждах, но не мога да намера никакви оферти или цени от тях, знаеш ли им горе долу цените (пиши ми ако искаш на лс) и примерно какво предлафат като екстри, че виждам ресторанта им е в червено и калъфките също lol а милото мрази този цвят diablo, защото не ми се наемат агенции за калъфки и украсяване, колкото повече предлага ресторанта толкова по-добре, а и си имам креативна приятелка която ни помага на всички със сватбите. Аз утре ще им звънна със сигурност smile Благодаря предварително!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 20, 2013, 22:53:29 »

Днес бях в 6ато в Драгалевци, много ми хареса градината от това което видях, интересното е че не скъпо а менюто е доста добро. Природата е уникална имат много красив панорамен бар от който се вижда цяла София. Все още не сме решили но може би това ще е мястото.

А можеш ли да ми кажеш за колко души е предвиден ресторанта?
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #158 -: януари 20, 2013, 23:42:40 »

 Offtopic nikol_83, lorin_81 - много подобни имена, нови потребители, само с едно похвално мнение за 6ато, публикувано през 10мин... "Момичета" не обичам противоречия и спорове, но това е не добре обмислена реклама. Ако бяхте останали само с една публикация, нямаше да направи такова впечатление! Wink
 
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 21, 2013, 09:27:26 »

Мерси bilyana_l, и аз днес ги разглеждах, но не мога да намера никакви оферти или цени от тях, знаеш ли им горе долу цените (пиши ми ако искаш на лс)

Аз имам оферта от тях, миналата седмица я получих. Ако искаш ми прати на лс твоя и-мейл и ще ти препратя кореспонденцията.
Ние като ходихме управителката беше заета и девойката, която ни разведе беше много мила и обясняваше с подробности. Имат много хубава градина. Обясни ни, че там се прави посрещането на гостите и се получава много красиво с фонтанчетата и зеленината..
Ние щяхме да се спрем на този ресторант, но според нас гостите ни нямаше да виждат булчинската маса, заради част от колоните. Най-вероятно зависи от разместването, но така или иначе се отказахме оттам, тъй като ни е малко отдалечено smile
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #160 -: януари 21, 2013, 09:53:33 »

Мерси bilyana_l, и аз днес ги разглеждах, но не мога да намера никакви оферти или цени от тях, знаеш ли им горе долу цените (пиши ми ако искаш на лс) и примерно какво предлафат като екстри, че виждам ресторанта им е в червено и калъфките също lol а милото мрази този цвят diablo, защото не ми се наемат агенции за калъфки и украсяване, колкото повече предлага ресторанта толкова по-добре, а и си имам креативна приятелка която ни помага на всички със сватбите. Аз утре ще им звънна със сигурност smile Благодаря предварително!

Да, червения цвят е проблем - затова писах, че отговарят на част от изискванията ти...Сега ти писах на ЛС! smile
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #161 -: януари 21, 2013, 12:20:25 »

Здравейте и от мен,
Аз съм поредната булка стигнала до задънена улица и то защо... Решихме да започнем приготовленията за сватбата началото на годината и както вече се досещате от 2-3 седмици оглеждания и множество запитвания още не мога да намеря ресторант. Започвам да се отчайвам...На повечето места датата, която сме избрали 01.06 е заета.  cray Тук трябва да кажа "Браво!" на по-организираните от мен! Отделно част от роднините не са от София и търся място с хотелска част. Напоследък започвам да се замислям, че и това ще отпадне като приоритет, ако продължа да се мотая. Времето лети! Около 100-110 човека сме. Проблема идва и от това, че искаме изнесен ритуал с хубава градинка. Държа ресторанта да не бъде просто конферентна зала с изкуствена светлина. За куверт сме готови да дадем до 50 лева, дори и малко повече, ако ресторантът предлага украсата. Искам да заложа повече за фотографските услуги, защото това е спомен за цял живот. От форума намерих много полезна информация, съжалявам, че чак сега Ви открих!!! Моля, помагайте...
Активен
qgeorgieva
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #162 -: януари 21, 2013, 13:23:49 »

Заинтригувана от поста на lorin_81, влязох в сайта на въпросния Шато в Драгалевци, след това и в страницата им във фейсбук, говорих и по телефона с много любезна дама, която ми обясни, че проблем с музиката след 22.00ч. няма, т.к. на практика са в "гората" - дотук всичко прекрасно, защото както писах в предни постове и е ясно, че това с музиката си е голям проблем... Обаче самата градина, поне по това, което виждам от снимките, е терасирана, т.е. гостите ще са като на отделни секции. Та въпросът ми е, дали някой е ходил там и дали наистина така се разполагат масите?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #163 -: януари 21, 2013, 14:04:43 »

Здравейте и от мен,
Аз съм поредната булка стигнала до задънена улица и то защо... Решихме да започнем приготовленията за сватбата началото на годината и както вече се досещате от 2-3 седмици оглеждания и множество запитвания още не мога да намеря ресторант. Започвам да се отчайвам...На повечето места датата, която сме избрали 01.06 е заета.  cray Тук трябва да кажа "Браво!" на по-организираните от мен! Отделно част от роднините не са от София и търся място с хотелска част. Напоследък започвам да се замислям, че и това ще отпадне като приоритет, ако продължа да се мотая. Времето лети! Около 100-110 човека сме. Проблема идва и от това, че искаме изнесен ритуал с хубава градинка. Държа ресторанта да не бъде просто конферентна зала с изкуствена светлина. За куверт сме готови да дадем до 50 лева, дори и малко повече, ако ресторантът предлага украсата. Искам да заложа повече за фотографските услуги, защото това е спомен за цял живот. От форума намерих много полезна информация, съжалявам, че чак сега Ви открих!!! Моля, помагайте...

 И ние сме в същото положение, кажи какво сте гледали до момента? да предложим нещо което не сте гледали?
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 21, 2013, 14:30:24 »

Здравейте и от мен,
Аз съм поредната булка стигнала до задънена улица и то защо...

При нас положението е същото.. Засега имаме опция, като утре трябва да внесем капарото, но просто няма градина, няма тераса и това ми пречи страшно много... sad
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines