Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:16:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 149968 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #120 -: януари 16, 2013, 18:02:40 »

Храната добре, обслужването също. Обстановка - не типична сватбарска, тъмен ресторант, под - кафеви плочки. Отзиви от преди 2г, това е накратко.
Активен
vivii
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #121 -: януари 17, 2013, 01:18:41 »

здравейте момичета  smile
решихме август месец да правим сватба в гр.Кюстендил
Харесва ми ресторанта на Спа Клуб Стримон,ако някой е правил сватба там ще се радвам да разбера какви са кувертите,как са си прекарали сватвенното тържество,персонала на ниво ли е...всякакви подробности са полезни
мерси предварително  POMPOUS
Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #122 -: януари 17, 2013, 09:56:23 »

Някакви скорошни отзиви за ресторанта на хотел "Самоков"?
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #123 -: януари 17, 2013, 17:08:36 »

Здравейте и от мен. Нашата сватба е през септември и ние вече имаме 2 фаворита, а сега ще ви разкажа за ресторантите, които обиколихме:
1. Lake point - харесва ми, защото е на езерото и цените на кувертите им са нормални. Но моята сватба ще е дневна и ако сме навън-началото на септември хем може да е лошо времето, хем ако е хубаво-ще ни е мн топло. А вътре изобщо не ми харесва обстановката.
2. "На върха" - в Горна Баня. Единственото хубаво им е голямата зелена площ и гледката. Обадих се по-рано да питам като дойдем през уикенда ще има ли управител с който да говорим-казаха даааа, разбира се. Отидохме и един мъж в домашно облекло ни посрещна, който беше и сервитьор и барман и явно управител. Даде ни да разглеждаме едни снимки на фирмата за декорация и ни отговаряше на въпросите на крак. В този момент дойдоха клиенти и той се чуди на нас ли да отговаря, тях ли да обслужва. Вътре ресторанта не ми хареса изобщо. Но се отказахме, заради отношението.
3. Банкя палас-гр. Банкя - ресторантът много добре изглежда, комплекса се води 3 или 4 звезди, но пак трябваше със сервитьора да говорим, въпреки, че бях звъняла пак по-рано. Той не знаеше всичко, да сме питали управителката, която е там само през делнични дни когато сме на работа. Но не това ни отказа, а фактът, че нямат климатизация в ресторанта-като се съберат 100 човека, пийнат, потанцуват...дори на отворени прозорци, пак ще е жега през деня.
4. Флауърс в Люлин-там за първи път получихме отношение-управителката беше там, обърна ни внимание, обясни ни всичко, даде ни брошура с менютата и предлагат мн. добри условия. Даже вече сме с 1 крак там

Само че получих офертата и на р-т Акорд и тя много ми хареса, особено заради това, че е и с хотелска част. И сега много се чудим. До този уикенд трябва да решим, че да не ни заемат датата:)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 17, 2013, 18:02:59 »

Напред в темите пише, че ресторант Флаурс е тесен за около 80човека, но искам да попитам за около 60 дали ще е добре? Да не им е тясно на гостите и да има достатъчно място за танци.
Благодаря
Активен
qgeorgieva
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #125 -: януари 17, 2013, 18:41:30 »

Здравейте и от мен! Нашата сватба е през юли и сега сме на етап избор на ресторант с хубава градина, защото идеята е за сватба на открито. Ще бъдем около 100 човека. спрели сме се на:
1. Ресторант Градина Славия, до стадион Славия
2. На върха, Горна баня
3. Заведение на мои близки в Симеоново "Златното агне", където обаче при евентуално лошо време няма вариант за прибиране вътре, защото е много малко.
Ако някой има впечатления за Славия, ще съм благодарна за съвет. Обещаха ми, че след 22.00 часа музиката се намалявала леко, а не драстично, но все пак... Благодаря предварително smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #126 -: януари 17, 2013, 20:44:08 »


1. Ресторант Градина Славия, до стадион Славия

Ако някой има впечатления за Славия, ще съм благодарна за съвет. Обещаха ми, че след 22.00 часа музиката се намалявала леко, а не драстично, но все пак... Благодаря предварително smile

Градината е толкова голяма, че направо я отпиши. След 22 часа музиката ще се намали ........ като за кафе-бар. Ако не се намали, ще дойде полицията. Така , че няма значение какво е обещано. Просто си представи, че някой прави сватба пред вашия блок, каква ли ще е реакцията на съседите от блока hunter hunter Eeager Eeager Cow-boy Cow-boy?
Активен
qgeorgieva
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #127 -: януари 17, 2013, 21:19:19 »

Аз ходих до там и сам сигурна, че като капацитет ще ни събере, виж за музиката може би имате право, но пък там в непосредствена близост няма сгради. Идея тогава за друга градина?
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 17, 2013, 21:33:27 »

здравейте момичета  smile
решихме август месец да правим сватба в гр.Кюстендил
Харесва ми ресторанта на Спа Клуб Стримон,ако някой е правил сватба там ще се радвам да разбера какви са кувертите,как са си прекарали сватвенното тържество,персонала на ниво ли е...всякакви подробности са полезни
мерси предварително  POMPOUS

 Здравей smile Съпругът ми е от Кюстендил и много добре познавам този град. Стримон ресторантът е много тесен, храната е много оскъдна, абе на мен не ми хареса въобще. Ходила съм на други места на сватби в Кюстендил една на кумовете ни в хотел-ресторант "Парадайс" (повечето му казват Рай, по пътя за с. Жиленци), уникално място, сватбата беше на вън на басейна, страхотно обслужване, откарахме до 6 сутринта и никой не каза да се намали музиката.
Другото място където наши много близки приятели правиха сватба на Тихия кът (Слокощица). Отново на вън, на зеленината  около басейна, страхотно обслужване, невероятно меню и обстановка smile
Погледнете ги, едни невероятни места са smile
Активен
amaru
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #129 -: януари 17, 2013, 22:49:20 »

Здравейте, предстои ни сватба през месец Юни, като се оказва, че за около 130-140 човека няма кой знае колко свободни места. Едно от местата е бална зала София в резиденция Тера, но за нея няма почти никаква информация относно дали може да събере такава бройка, куверти и качеството, предлагано от Лора кетъринг. Мен отначало ми беше малко странна идеята за сватба на място, което не е ресторант, а храната се носи от някъде, но пък на снимки изглежда много красиво. Ще бъда благодарен ако някой сподели информация за ориентировъчни цени, качество на храната и евентуалните допълнителни такси.
Благодаря предварително smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #130 -: януари 18, 2013, 00:06:03 »

amaru,

За 130-140 души  няма как да стане каквото и да ви убеждават!!!
Активен
vivii
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #131 -: януари 18, 2013, 00:13:11 »

perlichkata разбрах че това лято са разширявали ресторанта на Стримон
ресторантите които ми препоръчваш не ми харсват като обстановка,а на открито се притеснявам ако случим на лошо време...мерси за инфото все пак.
В Стримон на сватба ли си била,имаш ли представа цената на кувертите там?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #132 -: януари 18, 2013, 01:41:17 »

Аз ходих до там и сам сигурна, че като капацитет ще ни събере, виж за музиката може би имате право, но пък там в непосредствена близост няма сгради. Идея тогава за друга градина?

Извинявай препрочетох отново постовете. Объркал съм се с Форум Славия.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 18, 2013, 10:20:43 »

Здравейте, предстои ни сватба през месец Юни, като се оказва, че за около 130-140 човека няма кой знае колко свободни места. Едно от местата е бална зала София в резиденция Тера, но за нея няма почти никаква информация относно дали може да събере такава бройка, куверти и качеството, предлагано от Лора кетъринг. Мен отначало ми беше малко странна идеята за сватба на място, което не е ресторант, а храната се носи от някъде, но пък на снимки изглежда много красиво. Ще бъда благодарен ако някой сподели информация за ориентировъчни цени, качество на храната и евентуалните допълнителни такси.
Благодаря предварително smile
Според мен приготвянето на храната най-малко трябва да те притеснява. Кетъринг фирмите си правят т.нар. back office и там се прави подвижна кухня. Храната идва приготвена, като на място се поддържа топла в топлинни шкафове или в бен мари-та /зависи с какво разполага фирмата/. Преди момента на сервиране се "сглобяват" порциите и се изнасят топли. Отделни и самите чинии се затоплят леко, не са горещи, а топли, за да поддържат топла храната по-дълго време. Преди време работих в друга кетъринг фирма и така се случваха нещата.
А сватба в зала /не ресторант/ се получава доста добре. Имаш възможността да я подредиш по твои вкус - избираш какви да са масите /кръгли, правоъгълни, малки, големи и т.н/, избираш цвета на покривките, цвета на салфетките и т.н. Обикновено залите са и доста по-високи от ресторантите, което създава съвсем различна атмосфера.
В твоя случай най-напред трябва да разбереш какъв е капацитета на залата, за да си спокойна, че ще има място за всички маси и за дансинг. Ако въпросната кетъринг фирма държи тази зала, сигурно на сайта й има снимки от събития. А най-добре е направо да се свържеш с тях. Аз лично в зала Тера не съм ходила и не мога да прецена за колко гости е.
Преди време правехме много сватби във военния клуб. В голямата зала се получават страхотни сватби. Сега не съм запозната какъв е реда за наемане там.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #134 -: януари 18, 2013, 11:15:39 »

Няма проблем с храната но все пак зависи от кетъринг фирмата, има добри има и такива които ще ви накарат да намразите храната. Специално за Лора кетъринг мога да ви уверя че се справят добре, но зала София е за не повече от 90-100 души максимум. Това е лимита на залата и ако някой ви убеждава че ще съберете дори и 120 души, това означава че гостите ще си дишат във вратовете.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines