Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:42:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150446 пъти)
 
i_krustanova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #90 -: януари 03, 2013, 18:25:07 »

Приятно място за около 60-70 души, които обаче са разположени в три части на залата, които за съжаление имат малка видимост помежду си.
Добра кухня и обслужване поне до преди една година, когато за последно съм бил там.

кухнята все  още си е хубава, обслужването добро. Има и "+", че не се заплаща допълнителни часове за празненеството. Но трябва да събера 110 души там sad
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #91 -: януари 03, 2013, 19:17:37 »

Навсякъде в БГ (а и по света) , ще срещнете точно 2 вида хора. Едните искат просто да ви вземат парите и да мине сватбеният ви ден ( и нищо повече от това)
Слава Богу такива не срещнахме girl_wink Явно сме били късметлии, но иначе е много тъпо да развалиш единствения ден на някой само заради "сухото". В края на краищата не всичко е пари, а този ден не може да си го върнеш, за да го изживееш по друг начин...

Иначе и аз бих казала - отваряйте си очите. Винаги има начин някой да се хване на тясно и да му се изкарат скритите приоритети Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #92 -: януари 04, 2013, 14:25:30 »

Благодаря на всички, които изказаха мнението си относно ресторантите, за които ви попитах!

Ние най-после се спряхме на един и го капарирахме, голямо облекчение! Ресторантът е Грийнвил на Park Inn by Radisson - много сме доволни от отношението, от самия ресторант и условията.

В крайна сметка могат да се съберат 120 души там, разбира се няма да е от най-просторните сватби, но е компромис, тъй като самият ресторант е прекрасен, а и хотелът към него също.  good

Ще се опитам да ви кажа как е минало след самата сватба.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #93 -: януари 04, 2013, 15:17:41 »

кухнята все  още си е хубава, обслужването добро. Има и "+", че не се заплаща допълнителни часове за празненеството. Но трябва да събера 110 души там sad

110 души  nea
освен ако не са разположени и на вън, но тогава ще трябва да е отворено а музиката да се намали тотално в 22.00ч.
« Последна редакция: януари 04, 2013, 15:22:39 от DjNick Mc » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #94 -: януари 04, 2013, 15:20:37 »

Благодаря на всички, които изказаха мнението си относно ресторантите, за които ви попитах!

Ние най-после се спряхме на един и го капарирахме, голямо облекчение! Ресторантът е Грийнвил на Park Inn by Radisson - много сме доволни от отношението, от самия ресторант и условията.

В крайна сметка могат да се съберат 120 души там, разбира се няма да е от най-просторните сватби, но е компромис, тъй като самият ресторант е прекрасен, а и хотелът към него също.  good

Ще се опитам да ви кажа как е минало след самата сватба.

Поздравления за добрия избор !!! Радвам се че не се доверихте на отрицателните мнения на една част от юзерите тук, защото щяхте да сгрешите без да имате начин лично да се уверите че мненята им са комерсиално отрицателни !!!

Успех !!!
Активен
makita
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #95 -: януари 07, 2013, 19:24:12 »

Здравейте! Някой празнувал ли е сватба в ресторант Te Quiero в София или има ли конкретни впечатления от него? Някъде в част 8 на тази тема прочетох 2 позитивни мнения за ресторанта, но ми се иска някой, който има конкретен опит, позитивен или положителен, да го сподели. В bacchus ревюто е позитивно за кухнята и по-скоро отрицателно за интериора. Градината им изглежда доста добре, но се притеснявам как седи въпроса с музиката, като е в града. До колко е позволено вдигането на шум на открито и дали има риск да стане проблем в деня на сватбата, който да развали настроението..
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #96 -: януари 08, 2013, 16:41:10 »

makita,
В Te Quiero кухнята и обслужването са на ниво.
На открито, в населено място, няма как да стане с музиката, независимо къде, кой ден е и какъв е повода.
Съвет от мен - НЕ рискувайте, особенно в деня на сватбата, да проверявате дали ще минете между капките !!!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #97 -: януари 11, 2013, 12:00:31 »

Тъй като капацитет на пощата на dominikka7 е запълнен и отговарям тук относно въпрос за ресторант Грийнвил:

За съжаление няма възможност за внасяне на безалкохолни.  Иначе таксата алкохол отпада при над 50 гости. Предполагам, че те все пак искат от нещо да спечелят допълнителен приход... и тъй като алкохола изцяло се внася и им остава само кафе и безалкохолно smile
Активен
iva_baby
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #98 -: януари 11, 2013, 13:01:38 »

Здравейте нова съм тук и първата тема която видях е тази.Септември месец ни предстои сватба и с милото си търсим ресторант с градина в Пловдив.Препоръчайте ми накой гостите ни ще бъдат около 80-100 човека.Благодаря на отзовалите се.
Активен
dominikka7
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #99 -: януари 11, 2013, 16:50:29 »

Благодаря scilla,
забелязах че капацитета е едно писмо и го премахнах. Да има логика да печелят от нещо, а дали бирата влиза към алкохола...тоест дали може да се внесе и тя?
Активен
makita
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #100 -: януари 12, 2013, 12:15:46 »

makita,
В Te Quiero кухнята и обслужването са на ниво.
На открито, в населено място, няма как да стане с музиката, независимо къде, кой ден е и какъв е повода.
Съвет от мен - НЕ рискувайте, особенно в деня на сватбата, да проверявате дали ще минете между капките !!!

DjNick Mc, мерси за отговора. Интересното е, че аз извъннах в Te Quiero с конкретен въпрос дали има ограничение за музиката, когато сватбата е в градината и те съвсем уверено ми потвърдиха, че през деня и до 10 часа няма ограничение.
Въпреки уверението, което получих, продължавам да се притеснявам,з а да не стане точно така както казваш - проблем в деня на сватбата, затова ми беше любопитно дали някой друг е празнувал сватба там..
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #101 -: януари 13, 2013, 12:26:08 »

Здравейте нова съм тук и първата тема която видях е тази.Септември месец ни предстои сватба и с милото си търсим ресторант с градина в Пловдив.Препоръчайте ми накой гостите ни ще бъдат около 80-100 човека.Благодаря на отзовалите се.

Подходящи места според това, което описвате според мен са зала Кристал на хотел Империал, обслужването и храната са на ниво, връзката от залата към градината е директна, много подходящо място за изнесен ритуал, както и няколко среднощни снимки.Друго подходящо място е хотел Екзотик в с. Марково на 5 км. от Пловдив.Ресторанта е на втория етаж и има хубава тераса, която е удобна за пушачите, там изнасят и тортата за разрязване и ако например има фойерверки гледката на фона на среднощен Пловдив е страхотна.Градината също е много подходяща за изнесен ритуал и има интересни неща, на които може да се направят още няколко кадъра допълнение към фотосесията.
По-добре обаче започнете с това, кои ресторанти са свободни, тъй като септември е "час пик" за сватби.
Успех !  good
« Последна редакция: януари 13, 2013, 12:30:59 от Фотография Русинов » Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 13, 2013, 23:20:36 »

Здравейте на всички! Отдавна съм регистрирана, но за първи път решавам да пиша, тъй като вече се чувствам в задънена улица. Нашата сватба ще е пролетта и до този момент обиколихме страшно много ресторанти.. Първоначално се спряхме на Панорамата на Москва, но като отидохме на място не ни хареса. Разположението на масите, подредени за предстояща сватба, както и самите пластмасови маси, мръсните стъкла.. Основният ресторант ни се стори доста големичък за нашите "скромни" 80 човека. От друга страна Панорамата на Дондуков е малка, въпреки че бяхме убеждавани, че ще се съберем и ще има място за танци. До този момент сме посетили и разгледали около 20 ресторанта - Интервю, Хотел Силвър, Флоримонт, Скай Плаза, Хилтън, Царско село, Бест уестърн плюс сити, Ниагара, Дипломатическия клуб, Китенска перла, Гранд хотел София, Каса Бояна, Вега, Витоша и др. (ще ме извините, но не ми се цитират един по един  smile ), като разгледахме и опцията да изнесем тържеството извън София, но комплексът, който ни бе предложен приличаше на местната кръчма.
Тези дни посетихме и ресторант Враня на хотел Рила. Изчела съм всичките теми до този момент, но не се сещам да съм срещнала някакви отзиви за там. Някакви идеи? Първоначално се отказахме от тях, защото по мейл бяхме получили оферта, която след общата калкулация на това, какво включва куверта ни излизаше малко височка. Впоследствие има някакви намаления от новите им предложения за тази година, но въпреки това като се направи калкулацията (куверт, торта, такси в самия ресторант) отново надхвърля нашия бюджет, който е максимум 50 лв.
Другата ни опция е Централ Форум, но ми се струва, че мястото за танци е малко, т.е. само една права линия, която е широка колкото е широка булчинската маса. Ще съм благодарна и за по-нови мнения от този ресторант.
В голяма част от ресторантите отказваха на дневната сватба, тъй като ние предвиждаме да влезем в ресторанта към 13:30-14:00 и автоматично няма как да напуснем в 17, като и предвиждаме тържеството да продължи и след 5-я час. Но отговорите бяха, че не биха искали да си изпуснат вечерната клиентела, а пък няма да им е удобно да ни изгонят в 17:00...
Всъщност, за да обобщя това, което търсим и ще бъда благодарна, ако може да помогнете, е хубав ресторант, по възможност с градинка или поне тераса (за пушачите), да събере 80 души и същевременно да има достатъчно място за танци, кувертът да не надхвърля посочената по-горе сума и да няма такси за щяло и нещяло. Предполагам, че всичко описано изглежда невъзможно, но все пак реших да пробвам.. Може пък и да имам късмет smile
Утре ще посетим и Флауърс в Люлин. Оттам лично съм чувала различни отзиви..
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 13, 2013, 23:53:00 »

Здравей ходихте ли в Акорд- при 80 души ще има прилично м ясто за танци , има градинка с маси пред ресторанта,цената на кувертата е под посочената от теб и няма такси за внасяне на алкохол.Също така правят само по една сватба на ден така че това също отпада като проблем.
Активен
EmmaSt
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #104 -: януари 14, 2013, 01:30:19 »

Миналата година бях на сватба във Флауърс и мога да кажа, че кувертът е добър, храната също, но масите са адски тесни и бяхме седнали почти един в друг..това май е единствения лош спомен, който имам...бяхме не повече от 80 човека..ходихте ли в Холидей Ин? За момента ми е фаворит за нашата сватба, но още не сме го капарирали...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines