Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 13:26:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150484 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #45 -: декември 11, 2012, 16:05:39 »

Назад съм писала подробно за сватбата ни в Холидей Инн- брилянтни са, просто освен сбърканата торта друго не мога да им намеря като кусур, ако ще да се взирам.

Благодаря много, emmmmmy! Мисля, че засега клоня към Holiday Inn, имам и една приятелска двойка, които си правиха сватбата там и са много доволни. Ще намина в неделя следобед да разгледам и попитам дали датата е свободна!
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #46 -: декември 11, 2012, 22:21:46 »

videoto, Всеки е свободен да се изразява така както намира за добре! smile Има значение дали си бил на дадено място или събитие по работа, като гост на сватба или самия ти си се женил там да кажем! Затова и аз уточнявам от каква гледна точка са наблюденията ми - да не би случайно да подведа някого! Ако бях ходила там по друг повод, щях да напиша " Еди кога си бях на сватбата на еди кой си в Панорама и се случи това и това"...За съжаление аз като гост на сватба не съм ходила от десет години  cray
Няма защо да се лютиш girl_impossible
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #47 -: декември 11, 2012, 22:29:59 »

Здравейте!

Преди около месец започнах подготовката около сватбата, която ще е в края на април 2013г. В момента съм на етап избор на ресторант. Прочетох много от мненията във всичките 10 теми и си отбелязах някои много полезни. Моля ви за малко помощ.

Решихме, че искаме тържеството да е в ресторант към хотел, което автоматично изключва всички ресторанти без хотелска част като например този в Интерпред (споменавам го, защото много го харесвам, но за съжаление трябва да отпадне). Бихте ли помогнали със съвет за такива ресторанти в рамките на София със следните допълнителни изисквания:

  • 100-120 души капацитет
  • 40-55лв куверт
  • по-неутрални цветове - да има възможност за какъвто и да е цвят декорация

Засега съм се спряла на варианти като Ресторант „La Vita e Bella” към Бест Уестърн Сити Хотел, в сайта им пише, че ресторанта е с 65 места капацитет, но залата към ресторанта може да побере до 130 - някой да има информация какво точно означава това? Другите ми опции са: Дипломатически клуб, Холидей Ин и  Силвърхаус с ресторант Бижу.

Моля, посъветвайте ме и за други, които отговарят на изискванията, ако се сещате. Споделете и мнения относно тези, които съм споменала.

Благодаря ви предварително!

 Аз съм с добри впечатления от р-т Бижу при Силвърхаус! Снимахме там миналата година и персонала беше страхотен. Много ни съдействаха и по принцип всичко мина както трябва! good
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #48 -: декември 11, 2012, 23:17:08 »

videoto, Всеки е свободен да се изразява така както намира за добре! smile Има значение дали си бил на дадено място или събитие по работа, като гост на сватба или самия ти си се женил там да кажем! Затова и аз уточнявам от каква гледна точка са наблюденията ми - да не би случайно да подведа някого! Ако бях ходила там по друг повод, щях да напиша " Еди кога си бях на сватбата на еди кой си в Панорама и се случи това и това"...За съжаление аз като гост на сватба не съм ходила от десет години  cray
Няма защо да се лютиш girl_impossible

Изразявайки се "както намерите за добре" вие нарушавате  едно от изискванията  което е разписано почти във всяка подсекция ,че доказаната самореклама  се порицава съответно постовете се трият .
Пише се само за взаимопомощ ако имате мнение  .
Не виждам как вашето е взаимопомощ във всеки ваш пост а си е чиста "самореклама"  -ние снимахме там ,ние снимахме там -ок създали сте  акаунт  подписали сте се -всеки вижда кои сте и ако има желание ще осъществи   контакт с вас .Просто форума си има правила и се стремим да го спазваме.
Вижте други професионалисти като Делийски и други които са отговорили тук в подсекция ресторанти дали си своеволничат да си правят самореклама -всеки от нас може да напише точно колко пъти е снимал или озвучавал там и дори и видео от архив да атачне .......

Ако не в началото на тази част защото това е част 10 от ресторанти -все някъде назад във всички подсекции има зазадени правилата за писане в форума.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #49 -: декември 11, 2012, 23:25:49 »

Scilla, в Сити има един ресторант и една зала. Залата е много хубава, в неутрални - топло - бяло -леко жълтеникави цветове и според мен САМО залата отговаря на твоите изисквания. Основния ресторант не става. А и мое лично мнение е , че основният им ресторант е много малък и разчупен и не е подходящ за сватби. Не бих желал да се повтарят неща писани по назад по темите, но не всеки ресторант е сватбен, защото трябва да отговаря на специфични критерии.

Едит. Бих подканил колегите по внимателно да пишат в  темата, за да бъде полезна и да не бъде заключвана. Аз самия пиша понякога в доста рязък тон и поради тази причина напоследък се въздържам от писане въобще. Според мен е безмислено да се копират цели цитати, по добре или отговорете на питащия, или копирайте само 2-3 реда, защото се пълни темата. Предполагам, че този който  пита,  добре помни какво е попитал.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #50 -: декември 11, 2012, 23:36:15 »

Има значение дали си бил на дадено място или събитие по работа, като гост на сватба или самия ти си се женил там.......!

Не би трябвало да има значение, отношението на персонала трябва да бъде еднакво добро! Друг е въпроса, че ние сме малко по в час . Както и че  знаем доста пикантерии, но и не винаги можем да споделяме , защото един ден отново ще влезем в "пикантния" ресторант, например smile
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #51 -: декември 12, 2012, 10:23:24 »

scilla, от ресторантите, които си изброила мога да ти дам отзив само за един - "Бижу" към "Силвър хаус". На мен ресторанта по принцип ми харесва, въпреки, че е леко Г-образен. Но според мен за около 100 човека не е подходящ. Когато ние ходихме до там да се срещнем с управителя, подготвяха сватба за 110 човека и всичко беше адски нагъчкано. Имаше маси между които се минаваше трудно, други бяха свряни в ъгъла почти нямаха видимост към масата на младоженците. Пак казвам - много ми харесва ресторанта, но за не повече от 60-70 човека.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #52 -: декември 12, 2012, 11:31:34 »

videoto, ти сам го спомена - не е нужно да си правя самореклама като казвам " Снимала съм еди къде си", когато в подписа ми се вижда с какво се занимавам nea Не ме познаваш, за да бързаш да ми даваш определения, което пък аз считам в разрез с добрия тон! beating

Делийски, има значение от каква перспектива гледаш нещо и когато даваш оценка, човека срещу теб, трябва да е наясно с позицията, от която го правиш! Аз поне така мисля! Иначе нашата перспектива, да, би трябвало да е най-добрата и най-безпристрастната, но не и като последна инстанция! Хубавото на този форум е именно, че могат да се съберат различни гледни точки и така да си бъдем взаимнополезни!  Offtopic А що се отнася до персонала в ресторантите - това, което някой от тях не разбират е, че пречейки на нас да си вършим работата, те всъщност прецакват и младоженците, но това е друг разговор!  Girl_hide
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #53 -: декември 12, 2012, 11:39:37 »

scilla, от ресторантите, които си изброила мога да ти дам отзив само за един - "Бижу" към "Силвър хаус". На мен ресторанта по принцип ми харесва, въпреки, че е леко Г-образен. Но според мен за около 100 човека не е подходящ.

Благодаря много, Maria681! Безценна информация!

Благодаря и на останалите за съветите!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #54 -: декември 17, 2012, 13:10:40 »

Здравейте отново!

Вчера ходихме с годеника ми да разгледаме Холидей Инн и съм много доволна от отношението на персонала и това, което видях. Мисля, че засега това място е фаворит.

Преждевременно си харесах още един ресторант и исках да ви попитам дали имате по-скорошна информация относно кувертите и капацитет на ресторанта (по-назад в темата четох, че не бил толкова голям, а на сайта им прочетох, че е с капацитет 120 човека) - става въпрос за ресторант Greenville към Park Inn by Radisson.

Благодаря предварително!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #55 -: декември 17, 2012, 14:34:05 »

Здравейте отново!

Вчера ходихме с годеника ми да разгледаме Холидей Инн и съм много доволна от отношението на персонала и това, което видях. Мисля, че засега това място е фаворит.

Преждевременно си харесах още един ресторант и исках да ви попитам дали имате по-скорошна информация относно кувертите и капацитет на ресторанта (по-назад в темата четох, че не бил толкова голям, а на сайта им прочетох, че е с капацитет 120 човека) - става въпрос за ресторант Greenville към Park Inn by Radisson.

Благодаря предварително!
Не става за 120 човека. По принцип не е много удобен за сватба, а за 120 човека, да не говорим. Ресторанта въобще не е планиран за масови празненства. Иначе там правят по някоя друга сватба в годината но според мен не е удобно. give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #56 -: декември 17, 2012, 15:43:36 »

AIVEN, благодаря за отговора! Разочарована съм, защото на снимките в сайта им и ресторантът и екстериорът на хотела изглеждат доста красиво и свежо  sad

А някакви отзиви за Витоша парк хотел или Метрополитан?
Активен
Arcadia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #57 -: декември 17, 2012, 17:21:26 »

здравейте, и аз се интересувам от Метрополитън като отзиви.
Освен това може би съм изпуснала, ако е имало, но не видях някой да е писал нещо за по-тузарските хотели като Шератон, Радисън, Хилтън etc. Ако някой има информация горе долу за цени и условия, ще се радвам да сподели  girl_wink
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #58 -: декември 17, 2012, 19:49:44 »

AIVEN, благодаря за отговора! Разочарована съм, защото на снимките в сайта им и ресторантът и екстериорът на хотела изглеждат доста красиво и свежо  sad
Що се отнася за красота, наистина е красив, особено с този стъклен покрив и зеленината наоколо и интериора. Но не е удобен за сватби.
А някакви отзиви за Витоша парк хотел или Метрополитан?
Ресторанта на х-л Витоша в Студентски град май беше геобразен и един отровно-червен мокет. Обслужването е добро. give_rose
« Последна редакция: декември 17, 2012, 19:58:31 от AIVEN » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #59 -: декември 17, 2012, 20:18:12 »

Що се отнася за красота, наистина е красив, особено с този стъклен покрив и зеленината наоколо и интериора. Но не е удобен за сватби.

А защо мислиш, че не е удобен за сватби, AIVEN? Днес следобед малко след твоя пост получих оферта от хотела, в която твърдят, че ресторантът събира 120 души smile Място за дансинг ли няма или самото разположение на масите не е добро? smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines