Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 23:30:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последна скорпионска(дъждовна) седмица 19.11-25.11  (Прочетена 34881 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #60 -: ноември 21, 2012, 20:00:14 »

 Едно бързо включване по повод питането на zai4e_mia .
 На първо място ти трябва специалист по вътрешни болести  smile А преди всичко сподели с личния си лекар, защото на него точно това му е работата - да направи едно най-общо диференциране на здравословните проблеми. Може да се окаже, че не си за нито едното от двете, за което питаш  Wink
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 21, 2012, 20:42:29 »

zai4e_mia, щитовидната жлеза е в предната част на шията, то и от там идва наречието "гуша" на повечето заболявания на щитовидната, но ако болката ти е в задната част е по-вероятно да се дължи на друго нещо. Във всеки случай направи консултация с лекар, ако трябва да се пуснат изследвания, за да се разбере колкото се може по-рано какво е.
Аз съм с Хашимото, но никога не съм имала болка, като изключим пристъпите на задушаване които имах, но то беше преди да се разбере какво е, а откакто се черпя с тироксинчето съм добре.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 21, 2012, 20:47:27 »

Аз също съм с Хашимото - и болка точно нямам, но имам усещане, че се задушавам. От съвсем скоро започнах да вземам Еутирокс и даже трябва да ходя на контролен преглед да видят дали са ми нацелили дозата, ама кога ще стане това, не ми е много ясно...

За изпита днес - утре ще знам със сигурност дали съм го минала или не.... Благодаря за стиснатите палци!

За децата и мъжете ми е трудно да коментирам все още - още не мога да се осъзная...  smile

Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 21, 2012, 21:10:39 »

Привет и от мен, честит празник на всички бъдещи и настоящи семейства, бъдете живи и здрави smile
menyanthe стикаме палци и чакаме добри новинки утре smile
Дабулка, чакаме да се престрашиш и да кажеш какво се случва smile сигурно е хубаво, такова предчувствие имам smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 22, 2012, 07:03:23 »

добро утро
аз по повод темата за децата и мъжа мисля да си запазя за мен мнението  blum Wink

Днес имам РД и ви черпя  heart хапнете си за мое здраве  give_rose


Последните дни съм заета с лекции, а днес имам контр. -  стискайте ми палци  smile вечерта започвам празника  Wink дет се вика три дни яли, пили и се веселили- даже 4  blum witch днес при свекитата с милото, утре на работа, събота при нашите с цялото семейство и мъжете на сестрите  smile неделя с приятелки  MANICURE
 Makeup

Желая ви хубав ден  butterfly
« Последна редакция: ноември 22, 2012, 07:05:27 от _Ezra_ » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: ноември 22, 2012, 07:12:53 »

На нй- милата, усмихната и умна скорпионка студентка ЧРД! Да те полазят всичките калинки от почерпката и да ти донесат много късмет и любов, пари и здраве.  heart
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 22, 2012, 08:57:18 »

Езра, любима, честит рожден ден smile Бъди много здрава, винаги така позитивна и усмихната smile  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 22, 2012, 09:04:53 »

Честит рожден ден, мила Езра! Бъди все така усмихната, позитивна и изпълнена с любов! heart
Вземам си с удоволствие от всички вкусотийки, с които ни черпиш!  blum



Аз се чувствам на предела на силите си вече, защото откакто мъжо е заминал заспивам най-рано в 1-2, а ставам в 7. И на всичкото отгоре не мога да спя сама на голямото ни легло и се мъча на дивана в хола. Да идва по-скоро неделя, че докато си дойде ще съм пуснала торбички под очите от умора angry nea
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 22, 2012, 09:11:16 »

Добро утро!
Честит Рожден Ден, мила ми Езра!!! Пожелавам ти най-вече любов, усмивки и сбъднати желания. Бъди все така отдадена на всичко, което правиш, винаги усмихната, влюбена и щастлива! Ето на това му се вика празнуване  blum

Ивелка, много е лошо така, че не можеш да свикнеш..с времето предполагам това ще отмине  give_rose
Аз днес отивам в една приятелка, която има огромен сутерен и там ще довършваме подаръчетата за гости, пиафлорите за масите за гостите и още един куп дреблолийки. Сега вълната е такава  blush
Пожелавам прекрасен и успешен ден на всички, а на Езра - стискам палци за контролното и весел празник довечера!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 22, 2012, 09:20:07 »

Честит Рожден Ден прекрсна Езра! Пожелавам ти безкрайно щастие, много сбъднати мечти и покорени върхове, много красиви мигове с твоя съпруг и да останете завинаги влюбени  heart



* happy birthday 2.jpg (32.01 KB, 345x378 - видяно 2201 пъти.)
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 22, 2012, 09:21:16 »

Erza честит рожден ден. Да си жива и здрава - за мен това е най- важното, и каквото си пожелаеш това да ти се сбъдне!
Ивелка...много лошо така! Не трябва да си чак толкова привързана към мъжа си, все пак всеки има нужда от малко самостоятелност!
А вчера забравих да кажа колко се радвам, че Булка се е върнала. Ще чакам новини и от нея!
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #71 -: ноември 22, 2012, 09:41:37 »


ЧРД на Езра!!!
 angry Отпред на врата ме боли. Гледах картинки и по това предположих, че е щитовидната жлеза. Личната лекарка ми е много далече и няма кога да отида  nea Днес по-малко ме боли като че ли... Довечера може да пробвам на частно без талон  huhhuh.gif
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #72 -: ноември 22, 2012, 10:00:51 »

Езра, Честит Рожден Ден! Много щастие smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 22, 2012, 10:37:21 »

Добро утро!
InLove_Girl , чудесно кафе, благодаря.
Честит празник на всички!
Написах един дълъг пост по вчерашната тема, но го изтрих. Взехме много да се фокусираме върху нея  Wink, природата си знае работата, пък и да отгледаш дете е нещо, което всеки човек е добре да преживее. Плюсовете са повече, повярвайте ми! Колкото до темите за разговор, винаги има хора, с които темите за обсъждане се изчерпват за две минути. Губим едни приятели, печелим други.
И още една страна на нещата, пак от личен опит. Сватята е спряла да работи след раждането. Посветила се е изцяло на детето си, водила я е на танци, на уроци по английски и т.н. Сега снаха ми никога не забравя да каже: майка ми заслужава това и онова, защото изцяло си е посветила живата на мен. Е, как да не стискам зъби за да не кажа нещо? Понякога и децата са много лоши /предимно чуждите, де Wink/. Аз нямам заслуги, макар да съм ги гледала и двамата до 3 годишни и да имат същото образование, което и тя. Сега да я питам ама аз нея дали ще спре работа, при положение, че е вложила толкова сили и материални ресурси в развитието и кариерата си..... Май е верна приказката, че внуците са отмъстителите на бабите diablo.
Хубаво е че чувам и тази гледна точка. А да ти споделя- има и неблагодарни деца, не се изказват като снаха ти. Мен са ме гледали точно по начина на майка й, както го описваш. И аз бих си гледала детето така, ако имаме финанси - естествено всеки взима пример от сем си среда- в моето семейство всички жени са по към деца и мъж, отколкото към кариера. Дали е плюс или минус- не знам, ама просто аз така си разсъждавам и не мога иначе. Работата за мен е за пари и за нищо друго и хич не ми пука за нея, нито когато я губя, нито когато я печеля, най- приятно ми е с близките.  smile
Снаха ти верно й предай да си затваря устата, щото майка ми едно време се оплакваше от свекърва си, че премълчавала това и онова на баща ми , а тя сега така прави с брат ми . Защо ли ? Защото няма друг избор- дете й е.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #74 -: ноември 22, 2012, 10:48:38 »

Имам няколко примера около мен, които дори не искаха да пуснат децата си на детска градина и попълниха грешно формулярите - уж случайно  crazy
Това за мен е пълна глупост. Моето дете ходи на градина, не защото не ми пука за него, а защото достатъчно ми пука и искам да се развива като личност в собствената си среда, сред връстници. За мен изказване от сорта "не пускам детето, защото ми е мъчно за него" е пълен егоизъм, не към детето, а към въпросната майка...на нея й е мъчно! Майка ми е мед.сестра в ясла с 30 години стаж и както тя казва "колкото по-рано, толкова по-добре". Сина ми ходи на ясла от година и осем месеца и то с голямо удоволствие...още и още тръгва с кеф сутрин Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines