Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:21:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 112080 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #375 -: декември 13, 2012, 17:18:24 »

И моят е горе-долу толкова голям  girl_wink, но нали има една приказка, че скъпите парфюми са в малки шишенца...
То и диамантените пръстени са в малки кутийки и повече го докарват към 5 Х4 Wink.
Аз имам няколко варианта готови, но все не мога да реша дали да е купешко или ръчно производство.
« Последна редакция: декември 13, 2012, 17:20:47 от svekarva » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: декември 13, 2012, 17:44:47 »

Ох и аз съм взела само едната част на подаръчето, за другата се чудя какво да е. Искам наистина да е полезно на плодчето ми, а не мога да реша какво да е точно, въпреки ориентировъчните насоки. Смятам така да организирам нещата, че да си го получи в навечерието на Коледа.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #377 -: декември 13, 2012, 18:24:50 »

освен да и го занесеш лично,
незнам някой да работи по Коледа освен животоспасяващите

(една Коледа я прекарах на операционната, апендисит, но нямаше коледни пуйки със сигурност, за Коледа менюто на персонала беше кремверш и кисело зеле или поне миришеше така. Така ме блазнеше, лигите ми течаха, но получих парче безвкусна мусака, която от първата хапка повърнах)
между другото тук цяло бебе изкараха и вечерта си хапнахме с мъжо пиле къри и пудинг за десерт, много беше вкусно, а не беше и Коледа. Какво ли щеше да е менюто тогава.

все пак, не искам да знам


и на мен ми е много интересно какво има в тези малки пакетчета, айде да се получават вече.

Все се съобщава че някое плодче трябва да изчака, но не съобщавате кое  tease.
Ще се оплача на дядо Коледа, ще видите Вие  girl_wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: декември 13, 2012, 20:44:45 »

И аз вече съм готова с подаръка на моето екзотично плодче! Утре го пращам и другата седмица, живот и здраве, ще пристигне с БГ пощи в съответния град blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 13, 2012, 21:22:57 »

аз вече мога да си кажа, че бях плодче киви  good нали нашето киви се чудеше  Wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 14, 2012, 01:18:08 »

Много исках да купя за моето плодче стъклопис.Като търсих не открих,а сега попаднах на цяла изложба.
Плодче,догодина!

Напредвам обаче с ръчно-изработената част на подаръка и скоро ще съм готова да пращам.

На Снежанка искам да кажа,ако не е пратила още подаръкът ми,да не се притеснява-в очакването има толкова трепет,че и така ми е забавно.

Я и другите плодчета да се разкриват,че ми е интересно кой какво е!

Гери,има ли такива две плодчета,които взаимно са се избрали?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 14, 2012, 08:46:36 »

Не казвам.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #382 -: декември 14, 2012, 09:13:34 »

Вчера успях да изпратя подаръчето за моето плодче.  yahoo След една седмица би трябвало да е пристигнало, точно преди Коледа............. И аз чакам включване от моята Снежанка girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: декември 14, 2012, 12:08:57 »

моето плодче ми прати дара си, и е в темата със снимките на подаръците. Аз да кажа че ще пратя моя дар след 15 ти дек, просто ми се налага да поотложа изпращането. blush
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: декември 14, 2012, 12:11:15 »

Аз искам да предупредя моите Снежанки, че напоследък не си получавам известията от пощата (преди са били редовни, ама не знам студа ли е проблема, какво става, но за последните две пратки нищо не получих). Та ако случайно пратите/сте пратили и не пиша нищо - най-добре пуснете някоя муха на някой да ме светне!  girl_wink

Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #385 -: декември 15, 2012, 09:16:10 »

 yahoo Подаръкът от моята Снежанка е пристигнал офиса на куриера  yahoo Нямам търпение! Дано успея днес да си го взема  yahoo
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: декември 15, 2012, 09:35:35 »

Аз снощи купих подаръка за моето плодче  danceg
Другата седмица ще го пращам вече  smile
Иначе и аз си чакам подаръчето още  blush  И да кажа и аз като menyanthe , ако е с поща , някой да ми подшушне, защото известие едва ли ще получа  pardon
« Последна редакция: декември 15, 2012, 09:38:46 от leni_beni_ » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: декември 15, 2012, 09:36:04 »

аз съм готова с подаръка, но още не съм почнала по картичката че бях болна и не ми беше много да майсторене, така че плодче....съжалявам за забавянето...тези дни трябва да намеря време, ако не ще съм с готова картичка sad И ще го пусна подаръка, за да дойде преди 24ти smile

От моята Снежанка ни вест ни кост, но смс smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: декември 15, 2012, 15:45:12 »

Жозефин, точно в това е тръпката да очакваш пакетче. Аз също съм в очакване. Wink

Моето подаръче е вече налично, остава само да го опаковам и да го изпратя.

Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #389 -: декември 15, 2012, 19:26:53 »

Влизам да се отчета като Снежанка  smile До края на тази седмица или по-вероятно другата моето плодче трябва да си получи подаръка.
 Ще изглежда голям, а всъщност няма да е чак толкова, заради голямото количество опаковъчни материали, в който ще е. Предвид чупливия му характер, нямам друг избор. Та се извинявам и, че няма да е в най-прекрасния вид при толкова хартия около него.
 Надявам се и да хареса на плодчето. Това е най-практичният подарък, който съм купувала в живота си, но пък е ориентиран според желанията на плодчето  smile
yahoo Изглежда голям!? Не само изглежда  yahoo Страхотен е! Много благодаря Снежанке  give_rose  yea yea yea
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines