Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 20:22:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа зимна седмичка - 05.11 - 11.11  (Прочетена 42599 пъти)
 
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 07, 2012, 11:43:14 »

Здравейте момичета  smile Аз ще ви почерпя с чай тъй като обичам миризмата на кафе,но така и не се научих да го пия  blum

Сега като влязох във форума и разбрах,че мама Фиби има бебе много се развълнувах  heart Може би е време да си избера и поканя щъркелче!
Тук днес е мрачно  nea Ще сготвя нещо да се разведря!
cveta_d86 честита ви месечинка!Определено ще си хапна от тортата  smile
Приятен ден на всички kiss2
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 07, 2012, 12:08:47 »

Честит ви празник, Цветенцееее!!! heart Страхотна вкусотия си забъркала, взимам едно парче, че ми потекоха лигите blum
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 07, 2012, 13:26:37 »

Цвети, честита ви месечинка,все така влюбени  да сте...наистина бързо мина времето. Веднага взимам парче от тортата  give_rose
На мен днес ми е много отпуснато, гримьорката отложи часа, защото била на снимки за видеоклип и тъй като плановете отпаднаха ми падна и тонуса  pardon Дано днес да се случи минифорумската среща , за да се стегна  blum
Пожелавам прекрасен ден на всички  smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 07, 2012, 14:12:10 »

Цвети, честита ви мини годишнина!!! Желая ви много любов и за напред smile Искам от тортата и на живо.....направо очите ми останаха по нея. yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 07, 2012, 14:13:58 »

Момичетааааааааааа
Искам да ви почерпя от името на колежката ми, тъй като преди около два часа се роди първородния й син!!!!!!!!!! Толкова съм щастлива, място не мога да си намеря yahoo yahoo yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: ноември 07, 2012, 14:31:09 »

 m0onlight , да ви е живо и здраво момченцето! Да се радвате всички покрай майката и да трупате опит по отглеждане на бебета. Ние в службата също чакаме през пролетта 3 момченца - две първи и едно второ детенце. Как ще ги женим толкова много мъжкари, не зная  Wink. Вчера моята приятелка от Австрия е станала баба на малка парижанка. То е трудно да се каже точно от каква националност е бебето защото бабата е българка, дядото - 50% естонец, 25% австриец, 25% унгарец, таткото - 50% французин, 50% турчин. Важното е, че най- големият процент е български /25%/. Бебето се казва Mila, вероятно не се произнася така на френски и не зная какво значи, но го приемам за нашенско Мила.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 07, 2012, 14:40:07 »

Мила е много красиво име heart (и аз като теб ще го приема по български blum)
Честно казано днес съм изключително щастлива и в момента си стоя на бюрото захилена зад уши и летя ли летя... Aviator Сутринта дойде едно момче (явно от някоя фирма, с която работим) с кутия бонбони и започна да черпи - станал татко на мъжка рожба и той! Толкова се зарадвах, макар че го виждах за първи път, но просто видях радостта в очите му и как сияеше просто! Свекърва, нека се множат мъжете, че има нужда света от истински мъже! Wink /иначе знаете, аз съм пристрастна към момиченцата, но това са лични мои си пристрастия blum/
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 07, 2012, 15:14:20 »

Муунче, Инловче, Свекърва, Сноуче, Мяука, Зайче благодаря ви много милички за хубавите пожелания  give_rose give_rose give_rose give_rose


Муунче да е живо и здраво малкото мъжле на твоята колежка и много да радва и мама и тати  give_rose

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 07, 2012, 15:40:58 »

мн хубави новини
аз минавам набързо, че нямам време

мн серадвам за фийби и бебчето, муунче браво на татито - да има такива щастилив моменти повече в това трудно време, та да радват всички, цвети, мн хубава торта, ммм  heart взимам си; честит ви празник и мн мн весело празнуване на двата празника, така е времето лети неусетно  tease

пращам ви прегръдки и чезвам  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 07, 2012, 16:13:40 »

Муунче, честит ви още един мъж в екипа smile Да е жив и здрав и много да лудее smile


п.с. искам да се оплача че последно време се чувствам невидима....а днес ми е особено гаден ден...дано в края на вечерта поне ми се оправи настроението, че ще ходя на театър.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 07, 2012, 16:24:23 »

Josephine Благодаря и на теб мила за прекрасните пожелания...и се надявам да ми простиш за пропуска си одеве  blush не е било умишлено  give_rose

Езра благодаря ти мила  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 07, 2012, 16:31:48 »

Josephine, мила, аз се чувствам така всеки ден на работа give_rose Колежката, която днес роди, беше единствената, с която можех да си говоря нормално и да споделям, но откакто е в болничен трябва сама да се боря срещу вятърни мелници ...
Аз обаче съм го преодоляла това - теб какво те кара да се чувстваш така? Какво представление ще гледате довечера?
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 07, 2012, 16:37:07 »

m0onlight честито момченце на твоята колежка!Ех,че хубаво!!!Това са истинските моменти в живота за тях си струва да се живее  smile И аз забелязвам,че напоследък има много момченца!Но няма лошо  girl_wink
Днес си мисля само за хапване и попаднах на едни много забавни сандвичи  pardon

Кой сандвич си избирате? За мен този с калинките  smile

Josephine супер на театър!От кога не съм ходила  nea Какво представление ще гледате?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 07, 2012, 16:52:46 »

Муун, Мяуче, ще гледаме "Боряна", казаха че било много интересно пък да го видим smile

А иначе днес ми е кофти, защото почина на мъжа ми единия от чичовците му и той ходи с техните на погребението днес, аз не можах да отсъствам от работа и да отида, а ми се искаше да съм там до него. Съответно всички питали за мен ама какво да направя...
Иначе се чувствам невидима защото от 2 дни примерно на обяд с колеги или пък с приятели някъде или пък дори и във този форум, или един друг където пиша....никой не ми обръща внимание...дори не знам дали се чете това което пиша smile Много е странно, но точно като невидима се чувствам....не мога да се включа никак...
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 07, 2012, 16:59:24 »

Ееее и ние днес си имаме месечинка smile
Цвети честита ви месечинка с пожелания за много щастие и любов smile
Нашия подарък за месечинката дойде малко по-рано, онази вечер "бобчето" започна да ритка, т.е. ние започнахме да го усещаме, че рита, така че по-хубав подарък от това , задраве му кажи smile
Муунче честит ви мъжкар да е жив и здрав lol ей много бебета много неща, такива работи да се чуват само smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines