Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 22:21:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа зимна седмичка - 05.11 - 11.11  (Прочетена 42623 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 06, 2012, 13:31:43 »

Erza коремче има, но не се забелязва ако не се вгледаш. Принципно ако ме познаваш, ще забележеш! Като цяло обаче момента с нарестването на коремчето е много странен!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 06, 2012, 13:37:27 »

Да се отчета набързо, не видяхме какво е бобчето, все още пол- неизвестен, така е застанало хоризонтално и се е нагъзило, че ми казаха , че ако не се обърне и на Феталната морфология няма да се види , а тя ще е другата седмица , но....ще чакаме като реши тогава да се покаже. Инче сме добре, вече съм в 20-та седмица, бебе отговаря на 19 седмица и 4 дни smile, тежи 290гр.
  Пънк от началото съм качила 5кг до момента, но аз също съм слаба и ниска и ми личи само на коремче smile
Лек ден и спорна работа на всички, по-късно ще ви изчета, днес пак сте доста активни smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 06, 2012, 18:33:42 »

Свекърва, то е ясно че живота в Америка не е това, което е било преди няколко години, но пък като се замисля навсякъде е така. Успех и на твоите деца!  good

Инлов, на мен ми трябваха близо 10г да взема решение, защото такава стъпка ще промени изцяло живота ни. Човек трябва да бъде психически готов, защото започва буквално от нулата и отново трябва да се доказва колко и какво може. Но пък има ли възможност, мисля че трябва да се опита.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #33 -: ноември 06, 2012, 19:27:50 »

Юхуууу как сте / защо още ми няма емотиконките /
И аз се завръщам към сладките приказки с Вас. Редовно Ви четох, но не писах, така че не съм изпуснала много много.
Интересни теми сте захванали. По тези програми аз многоо исках да кандидатствах, но попаднах на ужасна хазайка, която не иска да ни регистрира и нямам право да подам документи за Варна.
За зимата - охх дано не дойде скоро, че пусти му обувки немога да намеря подходящи ;( Всяка година застъпвам поне с 1 чифт ботуши, но при местенето реших да изхвърля всичко, че нямаше много място пък време бол до зимата/ или така мислех /. Та сега съм в търсене на удобните и топли ботушки.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #34 -: ноември 06, 2012, 22:52:16 »

Мараба, мацкиии smile

Ние вчера се сетихме да проверим дали са ни изтеглили за зелена карта, но уви.....В този ред на мисли сме изпуснали срока за новото кандидатстване, пууу....Нищо - догодина пак smile
Аз като човек, ходил на студентска бригада в САЩ (преди 8 години- ужас, кога минаха) мога да ви споделя, че изживях най-невероятното лято в живота си. Верно, съсипах се от работа, но пък се върнах различен човек - спокойна, усмихната, уверена.....Може живота много да се е променил там оттогава, но стига човек да може да преодолее себе си и да няма проблем с това какво работи - работа има за всички и парите и от най-слабо платената позиция ти стигат да си покриваш основните разходи. Аз бих живяла там, макар да е далеч от дома и близките ми, но това си е мое усещане, а аз си падам малко авантюристка  pardon
Росита - успех, дано имате късмет да ви изтеглят  good

Миши, и аз съм на тема зимни ботушки и дрешки, но трябва да поизчакам да родя, че да видя какъв размер ще докарам след раждането smile

Пънк и Емето, тепърва ще качвате килограми - даже няма да разберете откъде са дошли.....аз почти до края на 6-тия месец бях качила само 5 килограма, след което в 7мия и 8мия изведнъж качих още 5 (просто една сутрин се събудих и бях с 3 кила отгоре), а сега в 9-тия - само 2 килограма. Това с наддаването е строго индивидуално - важното е да не се ограничавате от нищо, защото то бебето си взима всичко нужно от вашия организъм, т.е. грижете се за себе си smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 07, 2012, 09:55:58 »

Добро утро!
Днес май на никой не му се приказва pardon Тази сутрин кафето е от мен Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: ноември 07, 2012, 10:23:27 »

Добро утро!
Понеже не виждам кафето, предлагам ви още едно  Wink. Ако има някой свободен и му се занимава с глупости, може да ми помогне да намеря новогодишна рамка за снимка. Имаме детски рисунки, които можем да ползваме за поздравителни картички. Намирам много шерени, а искам нещо по- изчистено. После може да кача една от рисунките.


* kafe + kanela_n.jpg (27.57 KB, 400x263 - видяно 1759 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: ноември 07, 2012, 10:42:35 »

Ето примерна рисунка.


* ___________ris.jpg (63.44 KB, 640x483 - видяно 174 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 07, 2012, 10:58:56 »

Снимката на кафето беше големичка и нещо се е махнала
А ти за каква рамка за снимка говориш - виртуална или реална, че не ми стана ясно blum
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #39 -: ноември 07, 2012, 11:06:42 »

Здравейте и от мен  danceg
И аз пийвам кафенце и правя планове за деня smile

Свекърва, май тънки изчистени бели рамки ще са най-подходящи за шарените детски творби smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 07, 2012, 11:12:39 »

Здравейте и от мен сладурки..минавам да ви почерпя, че с мъжлето правим 4 месеца откакто се бракувахмее....лелее и аз незнам колко бързо се мина това време..сякаш вчера беше сватбата  yahoo


* 409247_485438834823481_1106958053_n11111.JPG (60.29 KB, 672x538 - видяно 176 пъти.)
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #41 -: ноември 07, 2012, 11:18:56 »

Ех, че сладка месечинка smile Веднага се почерпвам smile Приготвила ли си изненади?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 07, 2012, 11:22:16 »

Сноуче миличка за сега нищо не съм измислила...а и днес ще съм до по-късно на работа и най-рано към 19,30 ще се прибера...та изненадата май ще остана за събота..двоен празник моя РД и месечинката  give_rose
« Последна редакция: ноември 07, 2012, 11:23:49 от cveta_d86 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: ноември 07, 2012, 11:28:43 »

cveta_d86 , честито! Да ви е сладък съвместният живот!
Да дообесня за рамките. Искаме да използваме рисунките като новогодишни картички, нещо коледно да имат загатнато. Колкото повече търся, толкова повече и аз се убеждавам, че ще са на бял фон, а коледният акцент ще е в текста на гърба - някаква клонка или нещо друго. Но като съм тръгнала да се занимавам /пък нямам време точно сега/, си мисля, че рамки мога да ползвам за Коледното детско парти - снимаме децата и им подаряваме снимки в рамка.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #44 -: ноември 07, 2012, 11:41:52 »

Свекърва, ако са във формата на картички, можете да ги аранжирате в бяло паспарту и в единия ъгъл да закрепите някоя зелена или червена (може и комбинация от двете) панделка, която да загатне Коледната идея smile

Цвети, аз все дебна кога точно е твоя рожден ден - значи ще си направите двоен празник този уикенд smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines